0

Ernest ich tak zmotywowal, zeby zwolnic zarząd. dymisja kwestià godzin potwierdzone.

0

ktos sie orientuje, co i komu zrobił Gomes ze gra na lewym skrzydle?

0

co moze zrobic bramkarz, który nie przepracował z nami okresu przygotowawczego, obronę to chyba ma lepszą przed domem, bo go nie okradli, a pomoc to ewentualnie w kuchni przy diecie bo na boisku tez ich nie ma.

0

4 bramki w 45minut? Serio?

0

Masz racje, Real jest w tej chwilii nie osiągalny dla nas, ale tutaj nie ma walki. Mozna przegrac, ale po walce z honorem. Moze wasze lanie na Cam Nou i Bernabeu wyciągnie konsekwencje wieksze niz jeden topowy transfer. Gratulacje dla białych normalnych kibiców i powodzenia.

VeB!

3

Messi zejdz człowieku, bo nie zasługujesz na to, aby brać udział w tej zenadzie.. :(

0

kiedy ostatnio nas tak Real zgniatał, bo ja nie pamietam :(

2

Panowie ten mecz to moze byc gwałt.. Juz wiem czemu grają po 22 :x

0

80mln euro.........

0

Wiecie, że to może i głupie jak se przemyślę, ale nie zdziwiłbym się gdyby nasi zawodnicy przeszli obok meczu, aby zwolnić obecny zarząd. W takim wypadku wybaczyłym im ten puchar :D

a tak optymistycznie sądzę, że Real nie będzie szaleńczo atakował i nasza Barcelona chcąc coś udowodnić ugra 1:0 na Bernabeu

6

Laporta to taki Kataloński Perez :D

Jaki był taki był, ale wszyscy tęsknimy za nim i jego ruchami w klubie. Martwi, że dużo można mówić, a odwołać obecny zarząd wcale nie będzie tak łatwo..

0

lubia twój komentarz!

0

ojj to szkoda :D

0

Coutinho :) Jest lepszym technicznie zawodnikiem, ograny w lidze angielskiej, i ktoś kto mógłby naszym środkiem pokierować, czy też lewą stroną, bo może grać zarówno ŚPO jak i LS.

Wiadomo najlepiej obydwu, chociaż mi się marzy Hazard zamiast Dembele, ze względu na technikę, która moim zdaniem jest jedynym minusem Francuza.

0

http://www.fangol.pl/view/221672/reakcja-dembele-na-palenie

myślicie, że Dembele jednak Fichado? :D

0

ojj na dziennikach się nie znam, ale 3 lub 4 źródła podały informację + strona chelsea.

0

Tylko końcówka się zgadza ' inho ' szkoda, że początek to nie Cout......

0

My mamy ból dupy o Isco, Asensio, Ceballosa xd

18

Te 120mln za Hazarda to niczym promocja. Wsiadać w samolot najlepiej już z rana i jechać sprawę załatwić. Z londynu do Liverpoolu, i możemy POWOLI zacząć myśleć na poważnie o naszej przyszłości.

1

Jest 14 sierpnia, a my przegraliśmy już :

Walkę o Ceballosa
Walkę z PSG o Verattiego
Walkę z PSG o Neymara
Superpuchar z Realem

Aż strach myśleć, co będzie jeżeli nie ściągniemy na koniec sezonu, jeżeli nie ściągniemy graczy pokroju Hazard, Coutinho, Dembele.

A na chłodno co do meczu, Real był skuteczny, i grał o wiele mądrzej. Mają komfort na każdej pozycji i niestety, ale kadrowo są poziom wyżej.

VeB!

0

pierwsza kartka za zdjecie koszulki, druga nie zasluzona za symulacje

0

sedzia nas dzis broni niemozliwie.. Nie podoba mi sie to, bo to pulkarze maja zasluzyc na wynik. Gramy tragedie trzeba otwarcie powiedziec.

0

Zazdroszcze, obys zobaczyl na zywo rozmontowaną obrone realu :)
Pozdro :)

0

Przy grze naszego srodka i Paulinho moze byc wzmocnieniem..

0

Alba moze sie podobac, chlopak jakby ozyl na tej lewej stronie :)

1

ciezko gdyby nie Leo to z przosu cisza, i srodek pola slabiutko..

0

Wnioski po 20minutach to potrzeba ŚP i LS w trybie natychmiastowym.. A Isco to mega kocur

0

Już mi jeden kolega wysłał stream, ale dzięki wszystkim za odpowiedź! :)

0

Ktoś ogarnie mi transmisję na PW ? Jestem w stanie zapłacić przelewem - zaprosiłem znajomych na mecz, i boje się że będę pół meczu szukał transmisji.....

0

Na prawdę za 40 mln wolałbym Emre Cana z LFC, który jest chociaż młodszy i bardziej ograny. Ozila,za większe pieniądze, kogokolwiek. Nawet bym Di Marie, przychylniej przyjął, tylko dlaczego Paulek akurat? Co to jakaś dalsza rodzina Bartomeu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?