co moze zrobic bramkarz, który nie przepracował z nami okresu przygotowawczego, obronę to chyba ma lepszą przed domem, bo go nie okradli, a pomoc to ewentualnie w kuchni przy diecie bo na boisku tez ich nie ma.
Masz racje, Real jest w tej chwilii nie osiągalny dla nas, ale tutaj nie ma walki. Mozna przegrac, ale po walce z honorem. Moze wasze lanie na Cam Nou i Bernabeu wyciągnie konsekwencje wieksze niz jeden topowy transfer. Gratulacje dla białych normalnych kibiców i powodzenia.
Wiecie, że to może i głupie jak se przemyślę, ale nie zdziwiłbym się gdyby nasi zawodnicy przeszli obok meczu, aby zwolnić obecny zarząd. W takim wypadku wybaczyłym im ten puchar :D
a tak optymistycznie sądzę, że Real nie będzie szaleńczo atakował i nasza Barcelona chcąc coś udowodnić ugra 1:0 na Bernabeu
Jaki był taki był, ale wszyscy tęsknimy za nim i jego ruchami w klubie. Martwi, że dużo można mówić, a odwołać obecny zarząd wcale nie będzie tak łatwo..
Coutinho :) Jest lepszym technicznie zawodnikiem, ograny w lidze angielskiej, i ktoś kto mógłby naszym środkiem pokierować, czy też lewą stroną, bo może grać zarówno ŚPO jak i LS.
Wiadomo najlepiej obydwu, chociaż mi się marzy Hazard zamiast Dembele, ze względu na technikę, która moim zdaniem jest jedynym minusem Francuza.
Te 120mln za Hazarda to niczym promocja. Wsiadać w samolot najlepiej już z rana i jechać sprawę załatwić. Z londynu do Liverpoolu, i możemy POWOLI zacząć myśleć na poważnie o naszej przyszłości.
Ktoś ogarnie mi transmisję na PW ? Jestem w stanie zapłacić przelewem - zaprosiłem znajomych na mecz, i boje się że będę pół meczu szukał transmisji.....
Na prawdę za 40 mln wolałbym Emre Cana z LFC, który jest chociaż młodszy i bardziej ograny. Ozila,za większe pieniądze, kogokolwiek. Nawet bym Di Marie, przychylniej przyjął, tylko dlaczego Paulek akurat? Co to jakaś dalsza rodzina Bartomeu?
0
Ernest ich tak zmotywowal, zeby zwolnic zarząd. dymisja kwestià godzin potwierdzone.
0
ktos sie orientuje, co i komu zrobił Gomes ze gra na lewym skrzydle?
0
co moze zrobic bramkarz, który nie przepracował z nami okresu przygotowawczego, obronę to chyba ma lepszą przed domem, bo go nie okradli, a pomoc to ewentualnie w kuchni przy diecie bo na boisku tez ich nie ma.
0
4 bramki w 45minut? Serio?
0
Masz racje, Real jest w tej chwilii nie osiągalny dla nas, ale tutaj nie ma walki. Mozna przegrac, ale po walce z honorem. Moze wasze lanie na Cam Nou i Bernabeu wyciągnie konsekwencje wieksze niz jeden topowy transfer. Gratulacje dla białych normalnych kibiców i powodzenia.
VeB!
3
Messi zejdz człowieku, bo nie zasługujesz na to, aby brać udział w tej zenadzie.. :(
0
kiedy ostatnio nas tak Real zgniatał, bo ja nie pamietam :(
2
Panowie ten mecz to moze byc gwałt.. Juz wiem czemu grają po 22 :x
0
80mln euro.........
0
Wiecie, że to może i głupie jak se przemyślę, ale nie zdziwiłbym się gdyby nasi zawodnicy przeszli obok meczu, aby zwolnić obecny zarząd. W takim wypadku wybaczyłym im ten puchar :D
a tak optymistycznie sądzę, że Real nie będzie szaleńczo atakował i nasza Barcelona chcąc coś udowodnić ugra 1:0 na Bernabeu
6
Laporta to taki Kataloński Perez :D
Jaki był taki był, ale wszyscy tęsknimy za nim i jego ruchami w klubie. Martwi, że dużo można mówić, a odwołać obecny zarząd wcale nie będzie tak łatwo..
0
lubia twój komentarz!
0
ojj to szkoda :D
0
Coutinho :) Jest lepszym technicznie zawodnikiem, ograny w lidze angielskiej, i ktoś kto mógłby naszym środkiem pokierować, czy też lewą stroną, bo może grać zarówno ŚPO jak i LS.
Wiadomo najlepiej obydwu, chociaż mi się marzy Hazard zamiast Dembele, ze względu na technikę, która moim zdaniem jest jedynym minusem Francuza.
0
http://www.fangol.pl/view/221672/reakcja-dembele-na-palenie
myślicie, że Dembele jednak Fichado? :D
0
ojj na dziennikach się nie znam, ale 3 lub 4 źródła podały informację + strona chelsea.
0
Tylko końcówka się zgadza ' inho ' szkoda, że początek to nie Cout......
0
My mamy ból dupy o Isco, Asensio, Ceballosa xd
18
Te 120mln za Hazarda to niczym promocja. Wsiadać w samolot najlepiej już z rana i jechać sprawę załatwić. Z londynu do Liverpoolu, i możemy POWOLI zacząć myśleć na poważnie o naszej przyszłości.
1
Jest 14 sierpnia, a my przegraliśmy już :
Walkę o Ceballosa
Walkę z PSG o Verattiego
Walkę z PSG o Neymara
Superpuchar z Realem
Aż strach myśleć, co będzie jeżeli nie ściągniemy na koniec sezonu, jeżeli nie ściągniemy graczy pokroju Hazard, Coutinho, Dembele.
A na chłodno co do meczu, Real był skuteczny, i grał o wiele mądrzej. Mają komfort na każdej pozycji i niestety, ale kadrowo są poziom wyżej.
VeB!
0
pierwsza kartka za zdjecie koszulki, druga nie zasluzona za symulacje
0
sedzia nas dzis broni niemozliwie.. Nie podoba mi sie to, bo to pulkarze maja zasluzyc na wynik. Gramy tragedie trzeba otwarcie powiedziec.
0
Zazdroszcze, obys zobaczyl na zywo rozmontowaną obrone realu :)
Pozdro :)
0
Przy grze naszego srodka i Paulinho moze byc wzmocnieniem..
0
Alba moze sie podobac, chlopak jakby ozyl na tej lewej stronie :)
1
ciezko gdyby nie Leo to z przosu cisza, i srodek pola slabiutko..
0
Wnioski po 20minutach to potrzeba ŚP i LS w trybie natychmiastowym.. A Isco to mega kocur
0
Już mi jeden kolega wysłał stream, ale dzięki wszystkim za odpowiedź! :)
0
Ktoś ogarnie mi transmisję na PW ? Jestem w stanie zapłacić przelewem - zaprosiłem znajomych na mecz, i boje się że będę pół meczu szukał transmisji.....
0
Na prawdę za 40 mln wolałbym Emre Cana z LFC, który jest chociaż młodszy i bardziej ograny. Ozila,za większe pieniądze, kogokolwiek. Nawet bym Di Marie, przychylniej przyjął, tylko dlaczego Paulek akurat? Co to jakaś dalsza rodzina Bartomeu?