4

A mi osobiście jest przykro jak patrze na Leo. Co on sam może zrobić? Psg ma drużynę, a my nie mamy nikogo poza Leo, Matsem i De Jongiem. Smutne bo jesteśmy bezradni i tu po prostu brakuje umiejętności. Mogę już pogratulować dzisiejszej gry drużynie Psg. VeB!

0

@Gibon97 nie rób se żartów :)

3

Jak można winić sędziego? Nie graliśmy nic, nie zasłużyliśmy a tam chłopaki z Bilbao włożyli całe serducho w ten mecz i zasłużyli na ten triumf! Taka Barcelona nic nie ugra, ale kibicem się jest a nie bywa.
VeB!

10

Całe szczęście, że Ronald wpuścił Legnleta i obronił wynik.

3

Mecz do znudzenia przypomina ten z Bayernem, tylko Juventus nie jest na poziomie Bayernu. Mimo to kontrolują grę i prowadzą na Ci 3:0. Przykre, ale trzeba być z tym zespołem, ponieważ kibicem się jest a nie bywa! VeB!

24

A moim zdaniem gra nie wygląda źle, no jesteśmy nieskuteczni do bólu i szkoda mi Grizmanna, bo gra dobrze, ale jest spalony psychicznie. I martwi od jakiegoś czasu gra Lengleta,brakuje obrońcy, który nacisnąłby na niego, ponieważ teraz czy w formie czy nie musi grać i odbija mu się to, a potencjał ma ogromny. W drugiej połowie więcej skuteczności i będzie dobrze. VeB!

9

6

Dembele zasłużył na 1 jedenastkę jak mało kto, mam nadzieję, że Ronald nie posadzi go na ławce kosztem Antusia. Po 3pkt dziś.. VeB!

12

Mi dziś bardzo imponuje Dembele, z nim jest życie na skrzydle, wiadomo to nie jest optymalna dyspozycja, on wraca po poważnej kontuzji, zdarza się stracić, ale my potrzebujemy takich dynamicznych i odważnych zawodników! Czekamy na 3pkt! VeB!

0

Barca 1:0 Real...

2

Dest za Roberto i Dembele za Grizmanna to tak moim zdaniem :-) choć Roberto cały sezon może grać piach a w el classico staje się Panem piłkarzem. No ciężka sprawa, kto by nie wyszedł, najważniejsze 3pkt!

3

@stone80 moim zdaniem udana wersja i również jestem bardzo zadowolony :-)

0

@Matelel pod danego zawodnika masz ustalenie ścieżki rozwoju według której pracuje z zespołem.
Przynajmniej ja to tak rozumiem, jak dla mnie tryb treningowy na duży plus w porównaniu z poprzednimi.

2

Ta 9 to jakieś nieporozumienie..

0

@kuz dużo masz racji w tym co mówisz tylko jeżeli mówisz o diecie, rozumiem motoryka, kondycja, ale jak się ma dieta do sprawności jego nóg, więzadeł ?

6

Ja osobiście bardzo cieszyłbym się na przyjście Depaya, ale w żadnym wypadku kosztem Dembele. I moim skromnym zdaniem będzie z dużej chmury mały deszcz i jutro o tej porze nasza kadra będzie wyglądać tak samo jak wyglądała, a Depaya i Garcie będą dopinać w styczniu za darmo :-)

2

Ja osobiście nie chce popadać w hurraoptymizm, wygląda to bardzo dobrze, i jestem pod wrażeniem jak drużyna zmieniła sposób grania. Nie gramy w końcu tylko na Leo wiedząc, że coś zrobi. Mamy powolutku kolektyw i Coutinho, który był wyrzucany drzwiami a zarówno w sparingach jak i w tych 2 meczach zaczął wyrastać na jednego z liderów. Dużo pracy przed zespołem, ale jeżeli pójdzie to w kierunku, w którym idzie do tej pory to możemy być dobrej myśli jeżeli chodzi o to co nas czeka w tym sezonie. Martwi Antek, który jest świetnym zawodnikiem nie potrafiącym się w pasować w zespół. Mimo wszystko Ronald za nazwisko raczej go nie wystawia i wierzę, że i do niego powoli dotrze. Miłej nocki VeB!

2

Taki smutek mnie ogarnia.. Niby było to nieuniknione, ale to był gość, który dał nam więcej niż jakikolwiek inny transfer i to z PL! Powodzenia Luis! Jesteś prawdziwym goleadorem! Dziękuję, za to że mogłem Cię podziwiać w barwach blaugrany. VeB!

0

@LeoMessi1994 Aarons ponieważ oglądam premier league i chłopak zanim zaczęto o nim mówić w kontekście transferu bardzo fajnie się prezentował. Plus grał w poważnej lidze w której się sprawdził.

3

@Tomek_TF Gaya lub Ruben Vinagre.

1

@Kz1234 Polsat Sport extra albo na strims.world

0

@AduŚ07 Thiago bije kreatywnością i techniką Wijnalduma to fakt, ale mamy już zawodnika o takim profilu a mianowicie Puig. Druga sprawa, że Thiago jest szklany niczym nasz Dembele i myślę, że moga być to podstawy do tego aby stawić na Holendra. Kto by nie grał liczy się drużyna. VeB!

0

Witam Was serdecznie! :-) czy ktoś z ja rambli pracuje może dla platformy canal plus? Chce zmienić z Polsatu na c+ i szukam konsultanta :) pozdrowionka i przyjemnej soboty!

22

Dzięki Ivan! Byłeś strzałem w 10! 18mln za chłopa, który idealnie wpasował się w naszą pomoc.. Niestety coś się kończy coś zaczyna.. Powodzenia w Sevilli! VeB!

0

@Ghotti Popieram, moim zdaniem Depay jest o wiele lepsza opcja od Martineza :)

2

Suarez, Rakitic i Vidal za darmo? To brzmi jak jakieś szaleństwo! Który klub będzie tak chojny, żeby oddać nam piłkarza za darmo?

0

@LaRoja Podobno dopięty w Man Utd za 45mln

0

@DaPi zdecydowanie Leo.

1

Do dziś dnia nie znaleźliśmy godnego następcy Dani Alvesa, a znajdziemy kogoś kto uniesie ciężar drużyny jak Leo? Niemożliwe na tą chwilę niema cienia szans, a przypomnę, że przy absencji Dembele niema z przodu piłkarza, który nie boi się wziąść ciężaru gry na siebie.

12

Gratulacje dla Sevilli!
A co do Lautaro, do Depaya niema podejścia, mało tego, Grizmann go wciąga nosem samą walką, bo u chłopa ani dryblingu, ani walki ani celnego podania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?