1Barcelona1
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2015
Wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wspaniały tydzień się zapowiada. Czas rewanżu nadszedł. W Monachium będziemy świętować awans do finału LM, a w niedzielę ukoronujemy wspaniały sezon w Madrycie.
1
Jakoż, iż posiadam cyfrowy Polsat i nie mogę w polskiej tv we wtorek oglądać Barcy, a w necie za dobrą jakość trzeba zapłacić, zamierzam oglądać mecz na ZDF i wyłączyć niemieckiego komentatora, podłącze smartfona do głośników i odpalę sobie na nim komentarz radiowy w języku polskim. Mam tylko nadzieję, że obraz i komentarz będą ze sobą w miarę zsynchronizowane.
0
W końcowym rozrachunku liczą się tylko 3pkt, która po remisie Realu praktycznie dają nam mistrzostwo.
0
Trofea indywidualne są zwieńczeniem kapitalnego sezonu drużyny.
5
Było by pięknienie gdyby Morata pogrążył Real w Madrycie.
0
Czy zna ktoś stację radiową, w której będzie relacja z wtorkowego meczu LM???
0
Warto dodać że w tych 4 meczach strzelili jedynie 1 gola(włączając karne z BVB) więc wątpię, że nagle 3 lub 4 ustrzelą
0
Więc cztery mecze bez zwycięstwa, też dobrze brzmi.
3
Bayern nie posiada piłkarzy pokroju Messi, Neymar, Suarez przy kontuzjach Robena i Riberyego, więc kto ma ciągnąć zespół, Lewy sam nic nie zrobi, a flustrat Muller to zamiast do Pepa ryja drzeć niech się za grę weźmie.
0
Najpierw Morata, teraz Paco, następcy Villi i Torresa pogrążają Real.
1
Jeśli masz cyfrowy Polsat to na ZDF (237) będzie transmisja po niemiecku niestety ale zawsze bez ścinania
2
Czekam na ponowne spotkanie Chielliniego i Suareza w finale LM oczywiście :)
0
Sezon się skończy i niech sobie strajkują, teraz mogą jedynie "zabić" Football
11
Jak zwykle co jest kością niezgody??? KASA OCZYWIŚCIE....
0
Bravo
Alves Pique Masche Alba
Xavi Busquets Iniesta
Messi Suarez Neymar
0
Luis musi dzisiaj uważać, jest potrzebny na Atletico
0
Więc Xavi do pierwszej 11 i powinno być dobrze, to nie czas aby robić większe rotacje w składzie, bo może odbić się to nam czkawką.
5
Najbardziej cieszy równa gra Iniesty od kilku spotkań, może nie ma tych fajerwerków co jeszcze 2 lata temu, ale pokazuje mądrość gry, a do tego potrafi popisać się fenomenalnym zagraniem jak chociażby to do Alvesa. DonAndres naprawdę kazał długo na siebie czekać.
0
Dlatego nikt ich nie chce oglądać bo nie mają kasy na wielkie transfery i prezentują słaby poziom, równość finansowa może to zmienić.
0
No tak bo cała kasa ma iść na Barce i Real, a reszta może grać za free...
2
Odnośnie wypowiedzi o strajku to ma dużo racji, jeśli wszystkie drużyny będą dostawać po tyle samo, to rywalizacja będzie większa, a rywalizacja to nieodłączny element Footballu.
0
Za takie pieniądze to już chyba wole Di Marię, było by przyjemnie zobaczyć go za naszym atakiem. W końcu w realu miał najlepszy okres gdy grał bardziej centralnie, jedyny problem to już 27 lat Argentyńczyka, a my musimy odmładzać skład.
4
Guardiola pewnie też xd
0
wara od Lucho!!!
0
Jeśli to prawda to jest to świetna wiadomość :)
1
3
Jedno jest pewne na pewno awansuje FCB :)
3
Dobrze, że piłkarze angażują się w takie akcje brawo Lewy!!!
0
brawo Lewy
0
Bayern bez Robbena i Ribery'ego może być jak zranione zwierzę, a dopiero ranne zwierze jest naprawdę niebezpieczne