0

Wspaniały tydzień się zapowiada. Czas rewanżu nadszedł. W Monachium będziemy świętować awans do finału LM, a w niedzielę ukoronujemy wspaniały sezon w Madrycie.

1

Jakoż, iż posiadam cyfrowy Polsat i nie mogę w polskiej tv we wtorek oglądać Barcy, a w necie za dobrą jakość trzeba zapłacić, zamierzam oglądać mecz na ZDF i wyłączyć niemieckiego komentatora, podłącze smartfona do głośników i odpalę sobie na nim komentarz radiowy w języku polskim. Mam tylko nadzieję, że obraz i komentarz będą ze sobą w miarę zsynchronizowane.

0

W końcowym rozrachunku liczą się tylko 3pkt, która po remisie Realu praktycznie dają nam mistrzostwo.

0

Trofea indywidualne są zwieńczeniem kapitalnego sezonu drużyny.

5

Było by pięknienie gdyby Morata pogrążył Real w Madrycie.

0

Czy zna ktoś stację radiową, w której będzie relacja z wtorkowego meczu LM???

0

Warto dodać że w tych 4 meczach strzelili jedynie 1 gola(włączając karne z BVB) więc wątpię, że nagle 3 lub 4 ustrzelą

0

Więc cztery mecze bez zwycięstwa, też dobrze brzmi.

3

Bayern nie posiada piłkarzy pokroju Messi, Neymar, Suarez przy kontuzjach Robena i Riberyego, więc kto ma ciągnąć zespół, Lewy sam nic nie zrobi, a flustrat Muller to zamiast do Pepa ryja drzeć niech się za grę weźmie.

0

Najpierw Morata, teraz Paco, następcy Villi i Torresa pogrążają Real.

1

Jeśli masz cyfrowy Polsat to na ZDF (237) będzie transmisja po niemiecku niestety ale zawsze bez ścinania

2

Czekam na ponowne spotkanie Chielliniego i Suareza w finale LM oczywiście :)

0

Sezon się skończy i niech sobie strajkują, teraz mogą jedynie "zabić" Football

11

Jak zwykle co jest kością niezgody??? KASA OCZYWIŚCIE....

0

Bravo
Alves Pique Masche Alba
Xavi Busquets Iniesta
Messi Suarez Neymar

0

Luis musi dzisiaj uważać, jest potrzebny na Atletico

0

Więc Xavi do pierwszej 11 i powinno być dobrze, to nie czas aby robić większe rotacje w składzie, bo może odbić się to nam czkawką.

5

Najbardziej cieszy równa gra Iniesty od kilku spotkań, może nie ma tych fajerwerków co jeszcze 2 lata temu, ale pokazuje mądrość gry, a do tego potrafi popisać się fenomenalnym zagraniem jak chociażby to do Alvesa. DonAndres naprawdę kazał długo na siebie czekać.

0

Dlatego nikt ich nie chce oglądać bo nie mają kasy na wielkie transfery i prezentują słaby poziom, równość finansowa może to zmienić.

0

No tak bo cała kasa ma iść na Barce i Real, a reszta może grać za free...

2

Odnośnie wypowiedzi o strajku to ma dużo racji, jeśli wszystkie drużyny będą dostawać po tyle samo, to rywalizacja będzie większa, a rywalizacja to nieodłączny element Footballu.

0

Za takie pieniądze to już chyba wole Di Marię, było by przyjemnie zobaczyć go za naszym atakiem. W końcu w realu miał najlepszy okres gdy grał bardziej centralnie, jedyny problem to już 27 lat Argentyńczyka, a my musimy odmładzać skład.

4

Guardiola pewnie też xd

0

wara od Lucho!!!

0

Jeśli to prawda to jest to świetna wiadomość :)

1

3

Jedno jest pewne na pewno awansuje FCB :)

3


Dobrze, że piłkarze angażują się w takie akcje brawo Lewy!!!

0



brawo Lewy

0

Bayern bez Robbena i Ribery'ego może być jak zranione zwierzę, a dopiero ranne zwierze jest naprawdę niebezpieczne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?