0

Jedenastka generalnie spoko, ale Griezmann za plecy napastnika, Ney na skrzydło. Rakitić moim zdaniem zdecydowanie na wyrost znalazł się w tym zestawieniu, w wielu meczach nic nie grał.

0

Mówisz o 3 bramkach które strzelił Sevilli, Ronaldo mimo wszystko miał świetny sezon i jako kibic Barcy potrafię to docenić.

0

Może ciut przegiąłem, ale to tylko pokazuje, że 16 bramek nie powala. Mam nadzieję, że w następnym sezonie ustrzeli przynajmniej 30 ligowych goli.

0

Montoya out, Bartra jako 5 stoper może zostać.

0

Ogarnijcie się z tym Suarezem, to jest jedenastka La Liga całego sezonu i jest oceniana gra od pierwszego do ostatniego meczu, a jeśli mnie pamięć nie myli połowę sezonu Suarez przesiedział na trybunach.

0

Jeśli Columbia chce wygrać, to Jackson musi wejść, narazie Baca i Falcao padake grają.

0

Podobno kontuzja.

0

Gra Falcao...wolalbym parę Baca i Martinez.

0

Jest w programie :)

2

Coś dla kibiców siatkówki: Polki pokonały Turczynki 3:2 w pierwszym swoim meczu IE.

2

Niektórzy piszą, że Vidal zanurkował, ale gdyby to Messi lub Neymar leżeli to zaraz wszyscy by pisali, że karny ewidentny jak dla mnie sytuacja 50:50, sędzia mógł gwizdnąć, mógł też puści grę.

3

Bravo, Sanchez, Vidal, Medel, Isla, Vargas, będą groźni.

1

Co sądzicie o transferze Depay'a do MU, bo moim zdaniem diabły zrobiły świetny interes.

1

Bardziej bym chciał aby wrócił Thiago, niż wykładać 100 milionów za Pogbę.

1

Myślę, że to będzie wyglądać tak:
Romero, Rojo, Otamedi, Garay, Zabaleta, Mascherano, Banega
Di Maria, Messi, Aguero, Tevez.

1

"Ale nie mógłbym grać w taki sposób nie mając wokół siebie tak wspaniałych piłkarzy jak oni". To wspaniałe, że tak wielki gracz nie czuje się pępkiem świata.

4

Tam gdzie pojawia się sukces, to każdy chce wypinać pierś do orderu.

0

Niemcy 1:0 USA

1

Czy to prawda, że Iniesta nie zagra w niedzielę z Białorusią z powodu kontuzji???

0

Przez gardło mu gratulację nie przejdą, to wysłał list.

0

Out i po sprawie

1

Kierunek apteka i dobrą maść proponuję....

3

Iniesta jest świetny, mam nadzieję, że w następnym sezonie będzie grał przynajmniej tak jak w sobotnim finale. Alves pokazał, że po słabszym sezonie, w następnym, znowu może być najlepszy.

0

Myślę, że to świetny transfer.

2

Właśnie Rakieta strzelił, powtórka finału na tvp sport.

6

0

0

Statystyki nie grają, w Barcelonie łatwiej się strzela, bo ma się Messiego, a Hazard gole sam sobie wypracowuje.

1

Myślę, że Hazard też ma szansę na bycie "tym trzecim".

0

Wow, ale gol dla Belgii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?