1Barcelona1
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2015
Wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jedenastka generalnie spoko, ale Griezmann za plecy napastnika, Ney na skrzydło. Rakitić moim zdaniem zdecydowanie na wyrost znalazł się w tym zestawieniu, w wielu meczach nic nie grał.
0
Mówisz o 3 bramkach które strzelił Sevilli, Ronaldo mimo wszystko miał świetny sezon i jako kibic Barcy potrafię to docenić.
0
Może ciut przegiąłem, ale to tylko pokazuje, że 16 bramek nie powala. Mam nadzieję, że w następnym sezonie ustrzeli przynajmniej 30 ligowych goli.
0
Montoya out, Bartra jako 5 stoper może zostać.
0
Ogarnijcie się z tym Suarezem, to jest jedenastka La Liga całego sezonu i jest oceniana gra od pierwszego do ostatniego meczu, a jeśli mnie pamięć nie myli połowę sezonu Suarez przesiedział na trybunach.
0
Jeśli Columbia chce wygrać, to Jackson musi wejść, narazie Baca i Falcao padake grają.
0
Podobno kontuzja.
0
Gra Falcao...wolalbym parę Baca i Martinez.
0
Jest w programie :)
2
Coś dla kibiców siatkówki: Polki pokonały Turczynki 3:2 w pierwszym swoim meczu IE.
2
Niektórzy piszą, że Vidal zanurkował, ale gdyby to Messi lub Neymar leżeli to zaraz wszyscy by pisali, że karny ewidentny jak dla mnie sytuacja 50:50, sędzia mógł gwizdnąć, mógł też puści grę.
3
Bravo, Sanchez, Vidal, Medel, Isla, Vargas, będą groźni.
1
Co sądzicie o transferze Depay'a do MU, bo moim zdaniem diabły zrobiły świetny interes.
1
Bardziej bym chciał aby wrócił Thiago, niż wykładać 100 milionów za Pogbę.
1
Myślę, że to będzie wyglądać tak:
Romero, Rojo, Otamedi, Garay, Zabaleta, Mascherano, Banega
Di Maria, Messi, Aguero, Tevez.
1
"Ale nie mógłbym grać w taki sposób nie mając wokół siebie tak wspaniałych piłkarzy jak oni". To wspaniałe, że tak wielki gracz nie czuje się pępkiem świata.
4
Tam gdzie pojawia się sukces, to każdy chce wypinać pierś do orderu.
0
Niemcy 1:0 USA
1
Czy to prawda, że Iniesta nie zagra w niedzielę z Białorusią z powodu kontuzji???
0
Przez gardło mu gratulację nie przejdą, to wysłał list.
0
Out i po sprawie
1
Kierunek apteka i dobrą maść proponuję....
3
Iniesta jest świetny, mam nadzieję, że w następnym sezonie będzie grał przynajmniej tak jak w sobotnim finale. Alves pokazał, że po słabszym sezonie, w następnym, znowu może być najlepszy.
0
Myślę, że to świetny transfer.
2
Właśnie Rakieta strzelił, powtórka finału na tvp sport.
6
http://fangol.pl/view/102392/najlepsza-xi-ligi-mistrzow
Gdzie Pique i Neymar???
0
http://fangol.pl/view/102374/po-prostu-andres-iniesta
Andres jesteś wielki!!!!
0
Statystyki nie grają, w Barcelonie łatwiej się strzela, bo ma się Messiego, a Hazard gole sam sobie wypracowuje.
1
Myślę, że Hazard też ma szansę na bycie "tym trzecim".
0
Wow, ale gol dla Belgii.