1Barcelona1
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2015
Wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lord!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
A tymczasem PSG bije Lyon.
1
http://liveonsat.com/los_soc_int_UEFA_CL.php
Na dole lista stacji transmitujących ten mecz.
1
Jeśli nie będzie transmisji w TVP to pozostaje niemiecki kanał ZDF.
3
onet i wszystko jasne haha
0
Ta pamiętna bramka Iniesty, wciąż mam ciary jak ją oglądam.
0
Rumunia
Czechy/Słowacja
Polska
Wyspy Owcze/Estonia
Litwa
San Marino
0
William Carvalho i Alexandre Lacazette na celowniku P$G, jeśli trafią do Paryża, to szejki zrobią niezły interes.
2
Isco, ten gość jest spoko.
0
Benzema gra na prawym ataku?
0
Leszek, brawo!
0
Czytam o możliwości transferu Szczęsnego do Romy, i myślę, że definitywny transfer too zła opcja, natomiast dwuletnie wypożyczenie, może okazać się świetnym rozwiązaniem, ogranie się trochę i do Arsenalu wróci jak Cech się zestarzeje. Gość ma 25 lat i nie stać go, żeby grzać lawę, a skoro w poprzednim sezonie Ospina go wygryzł, to z Cechem będzie jeszcze trudniej.
0
Siatkówka ustawiona, USA i Francja pozbyły się Brazylii.
0
Wydaje mis się, że najlepsza opcja to sprzedaż Pedro zimą, po tym jak Arda i Aleix będą dostępni. Pedro zapisał piękną kartę w Barcie, bramki i asysty w finałach Ligi Mistrzów i wielu trofeów nikt mu nie zabierze, u nas nie będzie miał pewnego miejsca w składzie, a jedyną szansą na regularną grę dla Pedro jest transfer.
0
Orientuje się ktoś, jakie kanały pokażą wspomniane mecze?
0
Co jak co, ale Southampton robi świetne transfery.
0
A jeśli Lucho zorganizuje mecz towarzyski Barca vs Barca B, to też Fifa zabroni im w nim zagrać.....
0
Zgadzam się, że poważny sponsor jest potrzebny Barcie, ale jeśli umowa z Qatar airways zostanie przedłużona, to dalej wróci temat m.in zmiany nazwy stadionu, a później pewnie trzeba będzie zmienić barwy koszulek, bo szejkowie sypną hajsem.
1
Super zdjęcie Luisa z Andresem, jak widać humory dopisują.
3
https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtp1/v/t1.0-9/11737905_864843103602680_9125624264103530637_n.jpg?oh=afc9cfd1c5f93cc68e0a337e42b323c3&oe=5654E279
0
Na dniach transfer Immobile zostanie oficjalnie potwierdzony- pisze dziennik "Bild". Kwota transferu ma wynieść około 13,5 mln.
1
Tak.
2
Schalke rabi naprawdę fajne transfery, wykupili Nastasicia, kupili utalentowanego Geisa, a teraz wszystko wskazuje na to, że jeszcze kupią Shakiriego.
1
Dzisiaj Serena Williams może zdobyć trzeci wielkoszlemowy tytuł w tym roku, jeśli wygra i dołoży do tego tryumf w Us Open, zdobędzie klasycznego kalendarzowego wielkiego szlema, po raza ostatni taka sytuacja miała miejsce w 1988 roku, a dokonała tego Steffi Graf.
0
Roger Federer po kapitalnym meczu, awansował do finału Wimbledonu.
1
Co myślicie o Immobile w Sevilli, ok poprzedni sezon w Borussii miał katastrofalny, jednak wiek, stosunkowo niska cena, przemawiają za tym transferem. W końcu to były król strzelców Serie A, który poległ w starciu z niemieckim perfekcjonizmem.
1
"Dlaczego cała piątka nie może grać razem. Dlaczego Messi, Suárez, Neymar, Iniesta i ja nie moglibyśmy przebywać razem na boisku? Oby tak było i obym mógł zobaczyć taką fotografię". Najlepiej gdyby zobaczył taką fotografię przy pucharach na koniec sezonu.
1
Argentyna potrzebuje trenera z jajami, a nie braku Messiego.
1
Arda zagra w jednym klubie z najlepszym piłkarzem świata Messim i ze swoim idolem Iniestą. Widać, że na początku chce zdobyć sympatię nowych kolegów.
0
Zastanawia mnie sytuacja Iniesty, skoro Turan miałby zająć jego miejsce, to co Andres w wieku 31 lat ma się pogodzić z rolą rezerwowego w najważniejszych meczach? Trudno mi w to uwierzyć, mam nadzieję jednak, że Andres odpali, a o miejsce w składzie będą musieli martwić się inni i nikt nie potraktuje go tak, jak Real potraktował Ikera.