0

Lord!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1

A tymczasem PSG bije Lyon.

1

http://liveonsat.com/los_soc_int_UEFA_CL.php

Na dole lista stacji transmitujących ten mecz.

1

Jeśli nie będzie transmisji w TVP to pozostaje niemiecki kanał ZDF.

3

onet i wszystko jasne haha

0

Ta pamiętna bramka Iniesty, wciąż mam ciary jak ją oglądam.

0

Rumunia
Czechy/Słowacja
Polska
Wyspy Owcze/Estonia
Litwa
San Marino

0

William Carvalho i Alexandre Lacazette na celowniku P$G, jeśli trafią do Paryża, to szejki zrobią niezły interes.

2

Isco, ten gość jest spoko.

0

Benzema gra na prawym ataku?

0

Leszek, brawo!

0

Czytam o możliwości transferu Szczęsnego do Romy, i myślę, że definitywny transfer too zła opcja, natomiast dwuletnie wypożyczenie, może okazać się świetnym rozwiązaniem, ogranie się trochę i do Arsenalu wróci jak Cech się zestarzeje. Gość ma 25 lat i nie stać go, żeby grzać lawę, a skoro w poprzednim sezonie Ospina go wygryzł, to z Cechem będzie jeszcze trudniej.

0

Siatkówka ustawiona, USA i Francja pozbyły się Brazylii.

0

Wydaje mis się, że najlepsza opcja to sprzedaż Pedro zimą, po tym jak Arda i Aleix będą dostępni. Pedro zapisał piękną kartę w Barcie, bramki i asysty w finałach Ligi Mistrzów i wielu trofeów nikt mu nie zabierze, u nas nie będzie miał pewnego miejsca w składzie, a jedyną szansą na regularną grę dla Pedro jest transfer.

0

Orientuje się ktoś, jakie kanały pokażą wspomniane mecze?

0

Co jak co, ale Southampton robi świetne transfery.

0

A jeśli Lucho zorganizuje mecz towarzyski Barca vs Barca B, to też Fifa zabroni im w nim zagrać.....

0

Zgadzam się, że poważny sponsor jest potrzebny Barcie, ale jeśli umowa z Qatar airways zostanie przedłużona, to dalej wróci temat m.in zmiany nazwy stadionu, a później pewnie trzeba będzie zmienić barwy koszulek, bo szejkowie sypną hajsem.

1

Super zdjęcie Luisa z Andresem, jak widać humory dopisują.

0

Na dniach transfer Immobile zostanie oficjalnie potwierdzony- pisze dziennik "Bild". Kwota transferu ma wynieść około 13,5 mln.

1

Tak.

2

Schalke rabi naprawdę fajne transfery, wykupili Nastasicia, kupili utalentowanego Geisa, a teraz wszystko wskazuje na to, że jeszcze kupią Shakiriego.

1

Dzisiaj Serena Williams może zdobyć trzeci wielkoszlemowy tytuł w tym roku, jeśli wygra i dołoży do tego tryumf w Us Open, zdobędzie klasycznego kalendarzowego wielkiego szlema, po raza ostatni taka sytuacja miała miejsce w 1988 roku, a dokonała tego Steffi Graf.

0

Roger Federer po kapitalnym meczu, awansował do finału Wimbledonu.

1

Co myślicie o Immobile w Sevilli, ok poprzedni sezon w Borussii miał katastrofalny, jednak wiek, stosunkowo niska cena, przemawiają za tym transferem. W końcu to były król strzelców Serie A, który poległ w starciu z niemieckim perfekcjonizmem.

1

"Dlaczego cała piątka nie może grać razem. Dlaczego Messi, Suárez, Neymar, Iniesta i ja nie moglibyśmy przebywać razem na boisku? Oby tak było i obym mógł zobaczyć taką fotografię". Najlepiej gdyby zobaczył taką fotografię przy pucharach na koniec sezonu.

1

Argentyna potrzebuje trenera z jajami, a nie braku Messiego.

1

Arda zagra w jednym klubie z najlepszym piłkarzem świata Messim i ze swoim idolem Iniestą. Widać, że na początku chce zdobyć sympatię nowych kolegów.

0

Zastanawia mnie sytuacja Iniesty, skoro Turan miałby zająć jego miejsce, to co Andres w wieku 31 lat ma się pogodzić z rolą rezerwowego w najważniejszych meczach? Trudno mi w to uwierzyć, mam nadzieję jednak, że Andres odpali, a o miejsce w składzie będą musieli martwić się inni i nikt nie potraktuje go tak, jak Real potraktował Ikera.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?