1

Ciekawe, kiedy zostanie sprzedana nazwa drużyny....

0

Jeśli sędziowie będą punktować dla Kliczki, to będzie skandal.

0

Rybus 2 bramki w wygranym meczu 4:1 z gwiazdami z Zenitu. Brawo!

0

Griezmann zdecydowanie z La Liga.

0

"Bejl" 80 i wszystko jasne.

0

Może dobrze, że Munir nie strzelił gola, jeszcze skończyłby jak Jeffren.

33

Iniesta, mecz jak na kapitana przystało.

3

Wystartowały skoki, ale prawdziwa zima tylko w Madrycie.

0

Ja wciąż nie wierze co to kur... było???

0

Niema lepszego meczu na asystę, jak na kapitana przystało!!! Brawo Iniesta!!!

0

Euro bez Zlatana, to nie Euro. Brawo Szwecja.

3

Paco pokazał Coscie jak grać na 9 w Hiszpanii.

1

Może Leo powinien oddać karne, naszemu kapitanowi.

1

Iniesta!

0

Jak oglądałem grę Gundogan, to cieszyłem się, że nie zagrał od początku, zdecydowanie najlepszy piłkarz drugich 45 minut.

0

Szkoda...

1

Milik gra???

0

Wirus Fifa znowu zbiera żniwo.

0

Trochę dziwny ten skład, no ale zobaczymy po meczu, czy będzie krytyka, czy znów da o sobie znać, geniusz taktyczny Nawałki.

1


Wciąż mam ciary jak to oglądam, mam nadzieję, że dzisiaj będzie podobnie, w końcu historia lubi się powtarzać.

3

Znowu Dawid pokonał Goliata. Jutro jeszcze Polska urwie punkty Niemcom i będziemy na autostradzie na Euro.

1

Wawrzyniak nie dostał powołania na to spotkanie.

4

Dzisiaj całym sercem za Islandią.

0

Moim zdaniem to byłby świetny ruch Kuby, tam o pierwszą 11 byłoby zdecydowanie łatwiej niż w BVB, w dodatku może pograć w LE. Gdyby trafił do Betisu lub Stuttgartu, to spadłby z ligi, a gdyby został w Dortmundzie to mógłby oglądać mecze jedynie z wysokości trybun.

1

http://transfery.info/80414,nowy-klub-blaszczykowskiego
Nigdzie nie widzę oficjalnie. Przynajmniej na razie.

0

Aż boję się pomyśleć, ile będzie zarabiał za 5 lat, 30 milionów?

0

Jak gra Fabiański, jest pewnym punktem drużyny?

0

Niemożliwe na TVN Turbo dali nam polski komentarz.

2

Mecz z Niemcami za kilka dni, a sytuacja kilku polaków jest naprawdę słaba, Kuba trybuny(znowu), Piszczek ława, Jędrzejczyk po kontuzji tylko ława, Peszko trybuny, Szukała bez żadnego meczu w sezonie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?