1Barcelona1
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2015
Wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ciekawe, kiedy zostanie sprzedana nazwa drużyny....
0
Jeśli sędziowie będą punktować dla Kliczki, to będzie skandal.
0
Rybus 2 bramki w wygranym meczu 4:1 z gwiazdami z Zenitu. Brawo!
0
Griezmann zdecydowanie z La Liga.
0
"Bejl" 80 i wszystko jasne.
0
Może dobrze, że Munir nie strzelił gola, jeszcze skończyłby jak Jeffren.
33
Iniesta, mecz jak na kapitana przystało.
3
Wystartowały skoki, ale prawdziwa zima tylko w Madrycie.
3
http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://lovefootball.pl/tl_files/Champions%252520Legaue/4%252520lewy.jpg&imgrefurl=http://lovefootball.pl/aktualnosci/tag/Borussia%2BDortmund.html&h=540&w=776&tbnid=UoPmOLxaqKuhSM:&docid=nN1Jp8j6a0N3wM&ei=68FQVvvMDMvMygPA4YOQCA&tbm=isch
0
Ja wciąż nie wierze co to kur... było???
0
Niema lepszego meczu na asystę, jak na kapitana przystało!!! Brawo Iniesta!!!
0
Euro bez Zlatana, to nie Euro. Brawo Szwecja.
3
Paco pokazał Coscie jak grać na 9 w Hiszpanii.
1
Może Leo powinien oddać karne, naszemu kapitanowi.
1
Iniesta!
0
Jak oglądałem grę Gundogan, to cieszyłem się, że nie zagrał od początku, zdecydowanie najlepszy piłkarz drugich 45 minut.
0
Szkoda...
1
Milik gra???
0
Wirus Fifa znowu zbiera żniwo.
0
Trochę dziwny ten skład, no ale zobaczymy po meczu, czy będzie krytyka, czy znów da o sobie znać, geniusz taktyczny Nawałki.
1
Wciąż mam ciary jak to oglądam, mam nadzieję, że dzisiaj będzie podobnie, w końcu historia lubi się powtarzać.
3
Znowu Dawid pokonał Goliata. Jutro jeszcze Polska urwie punkty Niemcom i będziemy na autostradzie na Euro.
1
Wawrzyniak nie dostał powołania na to spotkanie.
4
Dzisiaj całym sercem za Islandią.
0
Moim zdaniem to byłby świetny ruch Kuby, tam o pierwszą 11 byłoby zdecydowanie łatwiej niż w BVB, w dodatku może pograć w LE. Gdyby trafił do Betisu lub Stuttgartu, to spadłby z ligi, a gdyby został w Dortmundzie to mógłby oglądać mecze jedynie z wysokości trybun.
1
http://transfery.info/80414,nowy-klub-blaszczykowskiego
Nigdzie nie widzę oficjalnie. Przynajmniej na razie.
0
Aż boję się pomyśleć, ile będzie zarabiał za 5 lat, 30 milionów?
0
Jak gra Fabiański, jest pewnym punktem drużyny?
0
Niemożliwe na TVN Turbo dali nam polski komentarz.
2
Mecz z Niemcami za kilka dni, a sytuacja kilku polaków jest naprawdę słaba, Kuba trybuny(znowu), Piszczek ława, Jędrzejczyk po kontuzji tylko ława, Peszko trybuny, Szukała bez żadnego meczu w sezonie...