1Barcelona1
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2015
Wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale Messi to Messi.
1
0
Dortmund Boże.......
0
Mylisz się na Tvp Sport ręczna, dortmund na das Erste.
1
A Polska jak Messi, jeśli jest karny, to nie mogą go trafić.
11
Na tyle, ile przewiduje scenariusz...
2
Brawo!!! Panie tak jak panowie, po medal!
0
Fajne obrazki w eurosporcie.
0
Jest super!!!!!
1
Busi ehhhh......
1
Jaka strata masakra...
0
Ja jeeebie.
0
Ręka była.
1
Groszek!
0
Dziwnie ogląda się Barcę na niebiesko.
0
W cp na ZDF u mnie kanał numer 470.
4
Czytając komentarze stwierdzam, że niektórym dobry masażysta się przyda.
1
100 spokojnie pęknie.
1
Manchestery w formie.
0
BMG i Wilki do boju!!!!!
0
Jednak bvb wygrywa.
0
Nawet Borek Bendtnera nazywa "Lord".
0
BMG brawo!!!
0
Arnautović nie.
0
Wielu kibiców chce Austrię z drugiego koszyka, a tymczasem jeden z Austriaków właśnie leje City.
0
Czy ja dobrze widziałem, że w składzie 4 ŚO, murowanko się szykuje.
2
Bravo- Adriano, Bartra, Verma, Alba(odpoczywał z Realem)- Samper, Iniesta, Rakitić- Messi, Sandro, Nemar/Suarez(po 45 min).
3
Zawodnika miesiąca i tak nigdy nie wygra.
0
Za plecami Leo, jest kilku zawodników na podobnym pozomie, którzy w różnych okresach grali wybitnie.
0
Czytam sobie komentarze na temat ZP na różnych forach i powiem wam, że ludzie to potrafią poprawić humor.