0

Ale Messi to Messi.

1

0

Dortmund Boże.......

0

Mylisz się na Tvp Sport ręczna, dortmund na das Erste.

1

A Polska jak Messi, jeśli jest karny, to nie mogą go trafić.

11

Na tyle, ile przewiduje scenariusz...

2

Brawo!!! Panie tak jak panowie, po medal!

0

Fajne obrazki w eurosporcie.

0

Jest super!!!!!

1

Busi ehhhh......

1

Jaka strata masakra...

0

Ja jeeebie.

0

Ręka była.

1

Groszek!

0

Dziwnie ogląda się Barcę na niebiesko.

0

W cp na ZDF u mnie kanał numer 470.

4

Czytając komentarze stwierdzam, że niektórym dobry masażysta się przyda.

1

100 spokojnie pęknie.

1

Manchestery w formie.

0

BMG i Wilki do boju!!!!!

0

Jednak bvb wygrywa.

0

Nawet Borek Bendtnera nazywa "Lord".

0

BMG brawo!!!

0

Arnautović nie.

0

Wielu kibiców chce Austrię z drugiego koszyka, a tymczasem jeden z Austriaków właśnie leje City.

0

Czy ja dobrze widziałem, że w składzie 4 ŚO, murowanko się szykuje.

2

Bravo- Adriano, Bartra, Verma, Alba(odpoczywał z Realem)- Samper, Iniesta, Rakitić- Messi, Sandro, Nemar/Suarez(po 45 min).

3

Zawodnika miesiąca i tak nigdy nie wygra.

0

Za plecami Leo, jest kilku zawodników na podobnym pozomie, którzy w różnych okresach grali wybitnie.

0

Czytam sobie komentarze na temat ZP na różnych forach i powiem wam, że ludzie to potrafią poprawić humor.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?