2

nie...

4

Auba i 4:0. Dortmund ma lidera.

1

Bayern raczej ma lepszą 11 od BVB, może poza Benatią, Xabim i Rafinhą (jeśli gra), którzy są dość przeciętnymi zawodnikami.

1

Kagawa i 3:0 brawo BVB.

2

Zaryzykuję, że to Liga Mistrzów jest najlepszą ligą świata.

0

Co za emocje.

0

A Lord znowu strzela dla "wilków".

0

"Ojgen" i tyle w temacie...

1

Karny dla wieśniaków i czerwo boatenga

8

8 sekunda a Bayern już w dupe.

0

Między Bartrą i Roberto jest tyle podobieństw: obaj są wychowankami, kochają Barcę, wiekowo najmłodsi nie są, grają piach i zapewne razem będą grzać lawę i rozgrywać kolejny sezon prawdy. Więc zastanawia mnie dlaczego kibice mają do nich tak odmienny stosunek, dlaczego wszyscy bronią Bartrę, a hejtują Roberto?

0

Onet czy Kicker? Bo to jednak różnica.

0

Na das Erste.

1

Gdyby nie słupki i poprzeczki to bvb już 7:3 mogło prowadzić.

0

No a Bvb już w 15 sekundzie w plecy haha.

13

*jest napisane.

0

Olkowski za ostatni mecz dostał 4 od "Kickera", a jego drużyna zainkasowała 3 oczka, więc musi zabrać się do roboty.

1

Podobno Piszkowi odnowiła się kontuzja biodra, nikt oficjalnie tego nie potwierdził, ale zdaniem "Kickera" Polaka może czekać dłuższa przerwa, a we wrześniu Niemcy.

2

Komentarz usunięty

2

Kompleksy.

0

Gdzie w tej akcji był Pique???

0

Rudy...

3

Lucho odpuszcza mecz.

0

Komentarz usunięty

0

Pique do gwizdka!!!!!!!!!!!

1

Zmieńmy najleprzego naszego zawodnika w tym meczu

0

Widać nawet Messi potrzebuje czasu na dojście do formy.

1

Ale urwał......

0

Kur..

0

Iwański.....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?