1Barcelona1
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2015
Wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
nie...
4
Auba i 4:0. Dortmund ma lidera.
1
Bayern raczej ma lepszą 11 od BVB, może poza Benatią, Xabim i Rafinhą (jeśli gra), którzy są dość przeciętnymi zawodnikami.
1
Kagawa i 3:0 brawo BVB.
2
Zaryzykuję, że to Liga Mistrzów jest najlepszą ligą świata.
0
Co za emocje.
0
A Lord znowu strzela dla "wilków".
0
"Ojgen" i tyle w temacie...
1
Karny dla wieśniaków i czerwo boatenga
8
8 sekunda a Bayern już w dupe.
0
Między Bartrą i Roberto jest tyle podobieństw: obaj są wychowankami, kochają Barcę, wiekowo najmłodsi nie są, grają piach i zapewne razem będą grzać lawę i rozgrywać kolejny sezon prawdy. Więc zastanawia mnie dlaczego kibice mają do nich tak odmienny stosunek, dlaczego wszyscy bronią Bartrę, a hejtują Roberto?
0
Onet czy Kicker? Bo to jednak różnica.
0
Na das Erste.
1
Gdyby nie słupki i poprzeczki to bvb już 7:3 mogło prowadzić.
0
No a Bvb już w 15 sekundzie w plecy haha.
13
*jest napisane.
0
Olkowski za ostatni mecz dostał 4 od "Kickera", a jego drużyna zainkasowała 3 oczka, więc musi zabrać się do roboty.
1
Podobno Piszkowi odnowiła się kontuzja biodra, nikt oficjalnie tego nie potwierdził, ale zdaniem "Kickera" Polaka może czekać dłuższa przerwa, a we wrześniu Niemcy.
2
Komentarz usunięty
2
Kompleksy.
0
Gdzie w tej akcji był Pique???
0
Rudy...
3
Lucho odpuszcza mecz.
0
Komentarz usunięty
0
Pique do gwizdka!!!!!!!!!!!
1
Zmieńmy najleprzego naszego zawodnika w tym meczu
0
Widać nawet Messi potrzebuje czasu na dojście do formy.
1
Ale urwał......
0
Kur..
0
Iwański.....