1Barcelona1
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2015
Wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gol Reusa dla BVB.
0
VfL Wolfsburg - FC Bayern Monachium w drugiej rundzie pucharu Niemiec. Wilki już w październiku mogą wyeliminować Bawarczyków i pozbawić ekipę Pepa Guardioli drugiego trofeum w tym sezonie.
0
Bartra podsumował swój występ.
0
Karny???????????????!??
0
Haha nasza obrona i..... wszystko jasne.
0
Jacek nie strasz, bo zawału prawie dostałem.
0
Iniesta!!!!!!
0
Ale strzał był idealny.
0
Costa piękny mecz.
1
Odpalam mecz Bayernu, a tam Hajto zaraz poznam pewien sklad....
5
Harry Potter to świetny film, ale książka jest jeszcze lepsza.
1
Ciekawe jak sezon w Bundeslidze rozpocznie Bayern Monachium, liczę na niespodziankę, choć pewnie i tak wygra z 5:0.
5
Szkoda, że swój 550 mecz zakończył tak szybko, zdecydowanie brakowało go w końcówce spotkania.
1
Po zejściu Iniesty siadła gra.
0
I tak zaraz padnie sto pytań "na jakim kanale transmisja" wiec nie ma co się wysilać.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Dzisiaj nasza lewa strona powalać nie będzie. A odnośnie Sevilli, zastanawia mnie jak poradzi sobie ich obrona w tak nietypowym ustawieniu.
6
Piłkarz Seattle Sounders w 1 minucie strzelił gola LA Galaxy, podczas cieszynki doznał kontuzji i musiał opuścić boisko haha.
0
Nie przejmujcie się maksymalnie dziesięcioletnim dzieckiem.
0
Szkoda, że Moreno nie ma w podstawowej 11. A tak swoją drogą, to Hiszpania jest jedynym krajem, który ma aż tylu klasowych LO.
0
Parę dni temu grał w sparingu, więc chyba jest zdrowy.
0
Za 20 minut BVB gra w pierwszej rundzie krajowego pucharu, a Kuby nie ma nawet na ławce, chyba pora na zmianę klubu.
3
Miki 3 gole dla bvb, szacun.
0
Milik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
Gotze świetnie grał, gdy był ustawiany jeszcze w BVB jako ofensywny pomocnik, a w Bayernie Guardiola rzuca nim po skrzydłach i marnuje jego niemały potencjał.
0
Komorowski w 3 meczach ligi Rosyjskiej nie powąchał boiska, więc wątpię, że będzie pierwszym wyborem do kadry, chyba, że obecnie jest kontuzjowany, a ja nic o tym nie wiem.
0
http://www.fcbarca.com/64974-znamy-sklady.html?utm_source=mainNews&utm_medium=mainNews&utm_campaign=mainpage#
0
Nie wiem czemu, ale jakoś Sergio Roberto nie pasuje mi na prawą obronę, a z racji, że jest o tylko sparing można troszkę pokombinować może np. coś takiego:
Ter Stegen
Bartra, Pique, Verma
Busi
Pedro, Rakitić, Iniesta, Alba
Suarez, Sandro
1
Lord brawo!