0

Stosunkowo drogi, często kontuzjowany, bezproduktywny i że Hakan jest lepszym piłkarzem.

5

Hajto odnośnie Thiago ma trochę racji.

0

Hajto wreszcie coć mądrego powiedział.

2

Boateng czerwona, Benatia kontuzja, Dante to dno, więc kto ma grać?

2

No jasne.

1

Tytoń ma bardzo słabe wejście w bundesligę, szykuje się trzecia porażka w trzecim meczu.

2

Komentarz usunięty

0

Bolt po 3 złoto.

0

A z Odd stał na bramce Weidenfeller, który no właśnie, tylko stał.

0

Zdecydowanie skład MD.

3

Kevina De Bruyne nie ma nawet na ławce wilków, tak więc oficjalne potwierdzenie transferu do $ity kwestią godzin.

0

Zastanawia mnie, dlaczego Joachim Loew powołał tak wielu zawodników kontuzjowanych na mecz z Polską. W dodatku jego powołania dla bramkarzy to śmiech na sali, wiem, że i tak Neuer będzie grał, ale Weidenfeller i Zieler to co najmniej dziwne wybory.

0

Celtic, Ajax i Legia haha. Byłoby ciekawie.

0

Neymar musi szybko wrócić do gry.

0

0

PSV
Real
Olympiakos
Gent

0

Czyli City wyda w jednym okienku ponad 200 mln na transfery, to chore!

0

Jak Hakan strzelił, z wolnego, czy z gry?

0

Co myślicie o Gliku w Evertonie? Moim skromnym zdaniem, to byłby dobry krok. Lepsza liga, lepszy klub i po odejściu Stonesa, pewny pierwszy skład.

0

Eurosport pokaże mecze LE, w sumie to dobra informacja.

0

Ten transfer będzie troch bez sensu, ponieważ atut Yarmolenki to zejście z prawego skrzydła na lewą nogę, a jak wiem na prawym skrzydle komplet spotkań rozegra Messi, lepiej kupić kogoś kto raz na kilka spotkań zagra na środku lub na prawym ataku, bo Jeśli Ukrainiec ma tam grać to straci swój największy atut.

0

Patrząc obiektywnie, to pierwsza kolejka La Liga dopasowała się poziomem, do jakości jej transmisji w polskiej tv.

3

Gdyby w PD była technologia "goal-line" to nie byłoby wątpliwości i żadnych kontrowersji.

2

A Legia i Lech solidarnie w plecy.

1

Wiecie, że mecz trwa 90 minut?

0

A tam przypadkiem obrońca nie trafił w piłkę???

0

Jak widzę wszyscy już mają wymówkę dla ewentualnej straty punktów... sędzia, on nie może się pomylić.

0

Super.... kolejny obrońca out.

4

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?