2

o kurwa..........

1

1

0

Jeśli w drugiej połowie reszta dostosuje się poziomem do gry naszego kapitana, to o wynik jestem spokojny.

0

Arda in, Neymar out.

0

Alba...

0

Szkoda, Iniesta miałby fajną asystę.

0

Patrzę na skład Fiorentiny i niestety "Kuba" znowu na fawie, szkoda, Kuba ława, Groszek ława, Milik ława.

0

Jest bramka, tak jest.

0

Tak!!!!!

0

Kante ale było blisko.

0

Uffff.......

1


Messi też mógł/powinien to strzelić.

0

To już wiemy, dlaczego Argentyna przegrywała finały.

0

Za kilka minut rozpocznie się włoski klasyk, liczę na dobry mecz, a nie murowanko. Szkoda, że Alex Sandro na ławce.

0

Jest fenomenalny, ale czy najlepszy? Kwestia gustu, zawsze defensywny będzie w cieniu ofensywnego.

0

Kane jest gwiazdą również i tego sezonu.

0

Do pomocy w ataku.

0

Tak jest!!!!!!!!!!

0

Myślicie, że Vardy zagra w pierwszej 11 na Euro, we Francji?

0

Vardy!!!

0

Eh..., a miał wracać do Barcy za 50 milionów :(

1

Hiszpanie w ataku większy dramat, niż Polacy z Chorwacją. Pogrom faworytów trwa.

0

Całe szczęście, ja nie jestem statystycznym Polakiem.

1

Pierwszym plusem PISu jest to, że Macierewicz podpisał kontrakty na zbrojenia, z polskimi firmami, a nie jak to robiło PO z niemieckimi czy francuskimi, przynajmniej dają naszym zarobić.

1

Prawda jest taka, że przeciętny Kowalski ewentualnych "pozytywnych" zmian i tak nie zobaczy w portfelu...

9

Opodatkowanie supermarketów to akurat dobry pomysł, sklepy cen nie podniosą w obawie przed utratą klijentów, a dodatkowe koszty przejdą na dostawców, a oni marudzić nie będą dlatego, że nie mogą pozwolić sobie na "zastój". Z kolei banki są opodatkowane w całej europie i analogiczna sytuacja w Polsce polskich banków jest chyba 2, więc czemu cała kasa ma być wyprowadzana na zachód? Niemcy nie zbiednieją od tego.

0

A w meczu Hiszpanów Tomas 6 goli, Rivera 8 to są skrzydła.

0

2 bramki i Chorwacja ma awans.

0

Krajewski no.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?