1Barcelona1
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2015
Wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
wpadnie 1 i worek się otworzy.
0
BVB vs Liverpool pamiętacie? Dwie bramki nic nie muszą oznaczać.
2
Jednak Roberto, to nie najlepszy pomysł na PO.
0
0:2 co się dzieje?
0
Jak każdy Niemiec, nie grzeszy urodą.
0
Messi i wolny.
0
Na boisku musi być 11 kapitanów, opaska to "dodatek".
0
lepiej niech stoi na środku boiska, pech to pech, trudno.
0
ta......
0
Do trzech razy sztuka, Leo zaraz coś ustrzeli.
1
To dlatego, że masa ludzi ma jednak CP i dziś ogląda mecz w tv.
0
Moim zdaniem, to Hummels najlepiej wprowadza piłkę do gry, szczególnie myślę o prostopadłych zagraniach do napastników, jak to do Reusa w LE.
0
ta... szkoda.
1
Gdyby tak w lidze hiszpańskiej takie kartki dawali, to...
2
Vardy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Mówię o odpadnięciu BVB z LE i z wyścigu o mistrzostwo Niemiec, a także o odpadnięciu Barcy i Zlatan z LM.
0
Cały piękny sezon poszedł się jeb...w trzy dni, masakra. Ale szkoda Dortmundu szacunek dla Liverpoolu, ehh.......
0
Dziś LE, mam nadzieję, że i Piszczek i Krychowiak awansują, a w perspektywie "polski" finał, byłoby pięknie.
24
To Iniesta, który powinien być już w szatni, wywalczył tego "karnego", więc "oliwa sprawiedliwa".
0
Gdzie poleci dziś meczyk Liverpool vs BVB i kto go skomentuje.
0
Odpadł Zlatan, odpadła Barca i nie ma co oglądać.
3
Spokojnie w 93 min Iniesta strzeli na 1:1.
1
2:1. Ginter xD.
0
Kagawa i rezerwowy skład BVB prowadzi z Schalke.
1
Vardy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Rodwell jest chyba kibicem "lisów".
0
Vardy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Munir dotkną w ogóle piłkę w tym meczu.
0
Alba za Turana i Roberto do środka.
0
Tak jest, BVB!