1

wpadnie 1 i worek się otworzy.

0

BVB vs Liverpool pamiętacie? Dwie bramki nic nie muszą oznaczać.

2

Jednak Roberto, to nie najlepszy pomysł na PO.

0

0:2 co się dzieje?

0

Jak każdy Niemiec, nie grzeszy urodą.

0

Messi i wolny.

0

Na boisku musi być 11 kapitanów, opaska to "dodatek".

0

lepiej niech stoi na środku boiska, pech to pech, trudno.

0

ta......

0

Do trzech razy sztuka, Leo zaraz coś ustrzeli.

1

To dlatego, że masa ludzi ma jednak CP i dziś ogląda mecz w tv.

0

Moim zdaniem, to Hummels najlepiej wprowadza piłkę do gry, szczególnie myślę o prostopadłych zagraniach do napastników, jak to do Reusa w LE.

0

ta... szkoda.

1

Gdyby tak w lidze hiszpańskiej takie kartki dawali, to...

2

Vardy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Mówię o odpadnięciu BVB z LE i z wyścigu o mistrzostwo Niemiec, a także o odpadnięciu Barcy i Zlatan z LM.

0

Cały piękny sezon poszedł się jeb...w trzy dni, masakra. Ale szkoda Dortmundu szacunek dla Liverpoolu, ehh.......

0

Dziś LE, mam nadzieję, że i Piszczek i Krychowiak awansują, a w perspektywie "polski" finał, byłoby pięknie.

24

To Iniesta, który powinien być już w szatni, wywalczył tego "karnego", więc "oliwa sprawiedliwa".

0

Gdzie poleci dziś meczyk Liverpool vs BVB i kto go skomentuje.

0

Odpadł Zlatan, odpadła Barca i nie ma co oglądać.

3

Spokojnie w 93 min Iniesta strzeli na 1:1.

1

2:1. Ginter xD.

0

Kagawa i rezerwowy skład BVB prowadzi z Schalke.

1

Vardy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Rodwell jest chyba kibicem "lisów".

0

Vardy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Munir dotkną w ogóle piłkę w tym meczu.

0

Alba za Turana i Roberto do środka.

0

Tak jest, BVB!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?