1Barcelona1
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2015
Wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Cr7 jest, także wicemistrzem z 2004 roku.
1
To ta 11, którą wybierali kibice?
0
Koke, zdecydowanie.
0
Moim zdaniem Jędrzejczyk, to najlepsza opcja do Glika, ma dobry wzrost, technikę, doświadczenie, formę. Jedyny problem odnośnie Jędzy na śo, to ogranie w kadrze na tej pozycji.
0
Clyne, Cahill, Smalling, Bertrand.
0
Glik i Cionek, to również swoisty eksperyment.
0
Co myślicie o parze Jędrzejczyk i Glik, wiem, że opcja kompletnie nie sprawdzona, ale zważywszy, że te mecze towarzyskie przyniosły same ????, to mnie nie zdziwi takie rozwiązanie.
0
Również tak to widzę.
1
Zawodnik, który był głębokim rezerwowym w Lokeren, nie jest piłkarzem na reprezentacje.
0
Dziś naprawdę solidny mecz "Kuby", oby forma naszego skrzydłowego rosła z każdym kolejnym meczem. Szkoda tego słupka.
1
Jodłowiec na boisku 6 minut 3 złe zagrania.
0
Ożywia grę, to na pewno, ale jego dokładność jest na słabym poziomie.
1
Kamil trzymaj tą obronę!
1
Kto będzie kapitanem w dzisiejszym meczu, wie ktoś?
1
Wolfsburg brzmi najciekawiej, Kamil musi odejść, jeśli jeszcze chcę się rozwinąć i zagrać w LM, ale z Wolfsburgiem może zagrać w tych rozgrywkach dopiero w sezonie 2017/2018.
7
Czy wy macie klapki na oczach, Bartra to zwykły przeciętniak, nic więcej.
1
Jako, iż ja również kibicuję BVB, trochę ich rozumiem, kibice w miejsce kapitana oczekiwali głośnego nazwiska, a otrzymali 5 stopera Barcy.
0
Haha, na ich stronie po tym transferze większość zarząd zwalnia.
3
Ten Thiago, to tak średnio odpalił.
0
Pyatov w formie.
1
Morata miał 21 lat gdy odchodził, a Bartra ma 25. W BVB będzie dobrym zastępstwem dla Suboticia, jeszcze tylko muszą kupić Mustafiego, albo piłkarz o podobnej klasie w miejsce Hummelsa.
0
Ekstraklasa....
0
Oby Wawrzyniak dał radę, z Rybusem wyglądałoby to zdecydowanie lepiej.
0
Ter Stegen... hahahahahha.
4
Jak BVB w finale, szkoda....
0
Oblak...
2
Pepe...
2
"Stary, dobry Pepe".
6
Rollercoaster przy tym, co robi Carrasco z Daniolo, to jakaś hulajnoga.
2
Duet BBC w komplecie...wtf?