1Barcelona1
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2015
Wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Grał w młodej reprezentacji Francji, paszport też ma francuski, więc czepiasz się o nic.
5
Sędzia niech jeszcze 10 z Atletico wywali z boiska, żenada, czerwona z dupy dla Torresa.
1
Tak jest gol dla "lisów".
4
Rakitić zszedł.
0
Mam nadzieję, że po tym meczu nikt nie będzie pisał, że CR7 strzela tylko słabym.
5
A Kamil Grosicki znowu strzela, brawo!
Edit. I asystuje.
0
Iniesta, już odpoczywał, bo nie grał w reprezentacji, spokojnie da radę i z Realem i z Atletico, nasz kapitan jest konieczny w składzie, grając z tak wymagającymi rywalami.
1
I karny dla Niemców.
0
Oby Bonucci nie zerwał więzadeł. A Niemcy z Reusem na ławce, bez Gundogana, Boatenga i Bastina pokazują siłę.
1
Właśnie przeczytałem, że Tomasz Hajto będzie komentował mecze na Euro 2016, będzie ciekawie.
0
Ja z kolei postawie minus przy Kamilu Gliku, solidny w defensywie, niestety, słabo w rozegraniu, a jego przerzuty nie lecą nawet w kierunku napastników, ale to taki szczegół.
0
haha, Ivanović potwierdza świetną formę.
3
Bo jest lepszy?
0
Świetny skład, liczę na równie dobry mecz w naszym wykonaniu.
0
Vardy w ostatnim czasie z strzelania goli, przerzucił się na asysty.
2
Co za mecz we Francji, niesamowity rollercoaster.
0
Dziś "Groszek" znowu od początku, trudny wyjazdowy mecz przed ekipą Polaka z Marsylią, mam nadzieję, że Kamil przyjedzie na kadrę w dobrym nastroju.
0
Dortmund, mistrzowie świata w marnowaniu setek.
0
Auba ale gooooooool!
0
W składzie 10 Czechów, co potwierdza, że nie trzeba robić zaciągu wśród zagranicznego szrotu, żeby grać w pucharach.
0
Lazio, haha.
0
Pięknie Czesi, szkoda, że polska drużyna nie potrafi tak gra w pucharach.
3
Nie trawię makaroniarzy i dobrze, że odpadają, brawa dla Bayernu i Lewego, mentalność Niemców jest godna podziwu.
0
Lewy, jeszcze jeden.
0
Szkoda, ale i tak szacunek dla PSV.
2
Czyli tak jak powiedział rano Kamil, dziś pierwszy skład, będę mocno zaciskał za niego kciuki.
0
Aubameyang hahaha.
2
Drugi również zmarł, niestety.
Edit. Zdementowano informacje o śmierci drugiego z kibiców.
0
Ok, dzięki kolego, nie zwróciłem uwagi na współczynnik.
0
Czyli teraz "Ibra" jest pierwszy w klasyfikacji złotego buta wraz z CR7. Czy coś źle policzyłem?