0

Grał w młodej reprezentacji Francji, paszport też ma francuski, więc czepiasz się o nic.

5

Sędzia niech jeszcze 10 z Atletico wywali z boiska, żenada, czerwona z dupy dla Torresa.

1

Tak jest gol dla "lisów".

4

Rakitić zszedł.

0

Mam nadzieję, że po tym meczu nikt nie będzie pisał, że CR7 strzela tylko słabym.

5

A Kamil Grosicki znowu strzela, brawo!
Edit. I asystuje.

0

Iniesta, już odpoczywał, bo nie grał w reprezentacji, spokojnie da radę i z Realem i z Atletico, nasz kapitan jest konieczny w składzie, grając z tak wymagającymi rywalami.

1

I karny dla Niemców.

0

Oby Bonucci nie zerwał więzadeł. A Niemcy z Reusem na ławce, bez Gundogana, Boatenga i Bastina pokazują siłę.

1

Właśnie przeczytałem, że Tomasz Hajto będzie komentował mecze na Euro 2016, będzie ciekawie.

0

Ja z kolei postawie minus przy Kamilu Gliku, solidny w defensywie, niestety, słabo w rozegraniu, a jego przerzuty nie lecą nawet w kierunku napastników, ale to taki szczegół.

0

haha, Ivanović potwierdza świetną formę.

3

Bo jest lepszy?

0

Świetny skład, liczę na równie dobry mecz w naszym wykonaniu.

0

Vardy w ostatnim czasie z strzelania goli, przerzucił się na asysty.

2

Co za mecz we Francji, niesamowity rollercoaster.

0

Dziś "Groszek" znowu od początku, trudny wyjazdowy mecz przed ekipą Polaka z Marsylią, mam nadzieję, że Kamil przyjedzie na kadrę w dobrym nastroju.

0

Dortmund, mistrzowie świata w marnowaniu setek.

0

Auba ale gooooooool!

0

W składzie 10 Czechów, co potwierdza, że nie trzeba robić zaciągu wśród zagranicznego szrotu, żeby grać w pucharach.

0

Lazio, haha.

0

Pięknie Czesi, szkoda, że polska drużyna nie potrafi tak gra w pucharach.

3

Nie trawię makaroniarzy i dobrze, że odpadają, brawa dla Bayernu i Lewego, mentalność Niemców jest godna podziwu.

0

Lewy, jeszcze jeden.

0

Szkoda, ale i tak szacunek dla PSV.

2

Czyli tak jak powiedział rano Kamil, dziś pierwszy skład, będę mocno zaciskał za niego kciuki.

0

Aubameyang hahaha.

2

Drugi również zmarł, niestety.

Edit. Zdementowano informacje o śmierci drugiego z kibiców.

0

Ok, dzięki kolego, nie zwróciłem uwagi na współczynnik.

0

Czyli teraz "Ibra" jest pierwszy w klasyfikacji złotego buta wraz z CR7. Czy coś źle policzyłem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?