0

Szyba wreszcie.

0

Jprdl...

0

Odpal polsat sport, oni to lepiej wytłumaczą niż ja.

0

3 też mogą.

0

Niemcy!!! 46 sekund i 2 bramki.

0

10 minut 3 bramki i piłka. Norwegia do boju.

0

To będzie realne, ale dopiero po Euro, jeśli Realowi zawieszą bana.

0

Dziś Białoruś, w środę Chorwacja i 1/2 rewanż za Qatar z Hiszpanią, to byłby świetny scenariusz.

0

Barca z Chelsea 1:1 zrobili wszystko, żeby Barca zagrała w finale.

0

Fajna akcja BVB i gol Mikiego na 2:0.

1

Jest diabły w plecy. Austin gol.

0

Lewy!!!

0

Martinez gra w Monachium, a nie grzeje ławe w Barcelonie.

0

Kocham tych panów!

3

Ale gramy brawo!!!!!!!!

0

Daszek na pewno.

0

Daszek...

0

Puchar Niemiec i bayern.... co ten Romek.

0

Nie został królem strzelców eliminacji.

6

A w polsacie, już dupy ból, bo Lewy...

0

0

Komentarz usunięty

6


haha

9

Stoch po zwycięstwo......, a jednak nie.

0

4rsenal!!!

3

Jeszcze jedna i będzie 4rsenal.

0

Ale gol!!!

2

Benteke hahaha.

0

Widać, że Pele ma wysokie mniemanie o sobie, ale nie będę się wypowiadał na temat porównania Jego do Messiego, bo to nie ma sensu.

7

Lepiej niech idzie do jakiegoś średniaka trochę pograć, a w lecie ktoś z topu do pary z Pique. Szkoda, że jego rozwój zakończył się 3 lata temu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?