1Barcelona1
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2015
Wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szyba wreszcie.
0
Jprdl...
0
Odpal polsat sport, oni to lepiej wytłumaczą niż ja.
0
3 też mogą.
0
Niemcy!!! 46 sekund i 2 bramki.
0
10 minut 3 bramki i piłka. Norwegia do boju.
0
To będzie realne, ale dopiero po Euro, jeśli Realowi zawieszą bana.
0
Dziś Białoruś, w środę Chorwacja i 1/2 rewanż za Qatar z Hiszpanią, to byłby świetny scenariusz.
0
Barca z Chelsea 1:1 zrobili wszystko, żeby Barca zagrała w finale.
0
Fajna akcja BVB i gol Mikiego na 2:0.
1
Jest diabły w plecy. Austin gol.
0
Lewy!!!
0
Martinez gra w Monachium, a nie grzeje ławe w Barcelonie.
0
Kocham tych panów!
3
Ale gramy brawo!!!!!!!!
0
Daszek na pewno.
0
Daszek...
0
Puchar Niemiec i bayern.... co ten Romek.
0
Nie został królem strzelców eliminacji.
6
A w polsacie, już dupy ból, bo Lewy...
0
http://futbolhd.tv/stream1.php
0
Komentarz usunięty
6
haha
9
Stoch po zwycięstwo......, a jednak nie.
0
4rsenal!!!
3
Jeszcze jedna i będzie 4rsenal.
0
Ale gol!!!
2
Benteke hahaha.
0
Widać, że Pele ma wysokie mniemanie o sobie, ale nie będę się wypowiadał na temat porównania Jego do Messiego, bo to nie ma sensu.
7
Lepiej niech idzie do jakiegoś średniaka trochę pograć, a w lecie ktoś z topu do pary z Pique. Szkoda, że jego rozwój zakończył się 3 lata temu.