7

Marca prezentuje najlepsze tridente w historii, haha.

13

Sport, ale niech zagra Munir, a Ney na ławke, żeby kartki nie dostał.

0

Dzięki, tak myślałem, ale nie byłem pewny.

0

Jak nie z Malagą żółta, to w derbach czerwona będzie.

0

Zwycięzca LE ma zapewnioną grę w LM w następnym sezonie, a co dzieje się z tym miejscem, jeśli zwycięzca tych rozgrywek zapewni sobie LM poprzez rodzimą ligę, miejsce to przechodzi na finalistę? A co jeśli również finalista zapewni sobie wcześniejszej LM przez ligę, co dzieje się wtedy z tym miejscem w LM?

0

A Liverpool jak na razie kompletnie zawodzi.

0

To prezent urodzinowy dla trenera.

1

Komentarz usunięty

0

Dortmund ograł Porto, a Bellarabi wyprowadza Leverkusen na prowadzenie, na razie Portugalia wypada blado na tle Niemców.

0

Szkoda, że Lach nie komentuje, on jest w miarę ok.

0

W sumie zastanawiam się, czemu MU tak lami, może okazać się, że wygranie LE, to dla nich jedyna szansa na LM w następnym sezonie.

0

Angielskie kluby, to akurat z LE chcą jak najszybciej odpaść i skupić się na krajowej lidze, a wszystko przez nieprzyzwoicie wysokie płace w Anglii.

0

A co miał zrobić? Rykoszety w dzisiejszej piłce to codzienność, bramki Zlatana czy Crystiano to potwierdzają.

0

Drugi gol dla BVB, no to klepnęli chłopaki.

0

Szału nie ma, nuda ogólnie.

0

To po Reusie.

Uff... jednak gra dalej.

0

Podgląda ktoś Totki z Fiorentiną, jak gra "Kuba"?

1

Patrzę na skład Dortmundu i co widzę? Nuri Sahin w składzie, pierwszy raz od ponad roku, no cóż jaki klub taki Vermaelen.

0

To fakt, ale Aleix Vidal powinien/musi zablokować dośrodkowanie, a gdzie był Adrano w tej akcji?

0

A tutaj zawsze napinka, że to CR7 symuluje.

0

Żal.

7

Ciekawe czy w Argentynie też kibice narzekają, że ciągle Messi jest na okładkach i na portalach internetowych.

0

Douglas niech uważa z tą kreatywnością, bo znowu Robben go skrytykuje.

0

Zgadza się, jednak wolę, aby dzisiaj zagrał np. Iniesta, dlatego, że w weekend Las Palmas, więc ten mecz jest wręcz idealny na odpoczynek przed Arsenalem, można odpocząć nie gubiąc rytmu.

0

Jest to mecz wyjazdowy, więc nie zdziwię się, jeśli od początku wyjdzie nasz możliwy najsilniejszy skład, czyli ten przewidywany przez "Sport".

3

Gość w sumie dał ciekawy wywiad, w którym podkreśla, że najważniejsze jest boisko, uniknął kontrowersji, ale jak widzę, szydera w jego stronę pełną gębą. szkoda, że wielu ludzi nie posiada tego co ma nasz wielki idol Messi, a mianowicie szacunek do rywala...

1

Co stało się z Fabregasem tym z Arsenalu? Z magika, stał się typowym przecinakiem.

0

Też jestem zdania, że Neymar nie powinien robić takich rzeczy, dlaczego? Ośmieszy rywala, a ten w odwecie połamie mu nogi i co, wtedy też będziecie wołać, żeby dalej robił sztuczki?

0

Jest napisane.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?