1Barcelona1
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2015
Wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Marca prezentuje najlepsze tridente w historii, haha.
13
Sport, ale niech zagra Munir, a Ney na ławke, żeby kartki nie dostał.
0
Dzięki, tak myślałem, ale nie byłem pewny.
0
Jak nie z Malagą żółta, to w derbach czerwona będzie.
0
Zwycięzca LE ma zapewnioną grę w LM w następnym sezonie, a co dzieje się z tym miejscem, jeśli zwycięzca tych rozgrywek zapewni sobie LM poprzez rodzimą ligę, miejsce to przechodzi na finalistę? A co jeśli również finalista zapewni sobie wcześniejszej LM przez ligę, co dzieje się wtedy z tym miejscem w LM?
0
A Liverpool jak na razie kompletnie zawodzi.
0
To prezent urodzinowy dla trenera.
1
Komentarz usunięty
0
Dortmund ograł Porto, a Bellarabi wyprowadza Leverkusen na prowadzenie, na razie Portugalia wypada blado na tle Niemców.
0
Szkoda, że Lach nie komentuje, on jest w miarę ok.
0
W sumie zastanawiam się, czemu MU tak lami, może okazać się, że wygranie LE, to dla nich jedyna szansa na LM w następnym sezonie.
0
Angielskie kluby, to akurat z LE chcą jak najszybciej odpaść i skupić się na krajowej lidze, a wszystko przez nieprzyzwoicie wysokie płace w Anglii.
0
A co miał zrobić? Rykoszety w dzisiejszej piłce to codzienność, bramki Zlatana czy Crystiano to potwierdzają.
0
Drugi gol dla BVB, no to klepnęli chłopaki.
0
Szału nie ma, nuda ogólnie.
0
To po Reusie.
Uff... jednak gra dalej.
0
Podgląda ktoś Totki z Fiorentiną, jak gra "Kuba"?
1
Patrzę na skład Dortmundu i co widzę? Nuri Sahin w składzie, pierwszy raz od ponad roku, no cóż jaki klub taki Vermaelen.
0
To fakt, ale Aleix Vidal powinien/musi zablokować dośrodkowanie, a gdzie był Adrano w tej akcji?
0
A tutaj zawsze napinka, że to CR7 symuluje.
0
Żal.
0
http://liveonsat.com/los_soc_e_spain_prim.php
7
Ciekawe czy w Argentynie też kibice narzekają, że ciągle Messi jest na okładkach i na portalach internetowych.
0
Douglas niech uważa z tą kreatywnością, bo znowu Robben go skrytykuje.
0
Zgadza się, jednak wolę, aby dzisiaj zagrał np. Iniesta, dlatego, że w weekend Las Palmas, więc ten mecz jest wręcz idealny na odpoczynek przed Arsenalem, można odpocząć nie gubiąc rytmu.
0
Jest to mecz wyjazdowy, więc nie zdziwię się, jeśli od początku wyjdzie nasz możliwy najsilniejszy skład, czyli ten przewidywany przez "Sport".
3
Gość w sumie dał ciekawy wywiad, w którym podkreśla, że najważniejsze jest boisko, uniknął kontrowersji, ale jak widzę, szydera w jego stronę pełną gębą. szkoda, że wielu ludzi nie posiada tego co ma nasz wielki idol Messi, a mianowicie szacunek do rywala...
1
Co stało się z Fabregasem tym z Arsenalu? Z magika, stał się typowym przecinakiem.
0
Też jestem zdania, że Neymar nie powinien robić takich rzeczy, dlaczego? Ośmieszy rywala, a ten w odwecie połamie mu nogi i co, wtedy też będziecie wołać, żeby dalej robił sztuczki?
0
Jest napisane.