1Barcelona1
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2015
Wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Groszek i Kuba, jeśli Rybus będzie grał na obronie.
1
Ehhh... Bayern znowu gol z dupy.
0
Sprawdzam wyniki spotkań, patrzę na Chelsea i aż uśmiech mi się na twarzy pojawił.
5
Czyli dwa angielskie zespoły out, szkoda, że nie wszystkie trzy.
0
BVB vs Totki.
0
W tych jedenastach nie wybiera się graczy zgodnie z ich pozycjami, tylko 3 napastników, 3 pomocników, 4 obrońców i bramkarza, bez podziałów na prawy, lewy, środkowy, defensywny, czy ofensywny, podobnie jak w team of the year, gdzie brakowało 9.
53
Guti, gdzie byłeś, kiedy Xavi w 2008 roku prowadził Hiszpanię do złota?
2
Polskie stadiony mają za małą pojemność.
0
Czy jutro w losowaniu LE są jakieś rozstawienia?
0
Dortmund oczywiście vs może Klopp.
6
Auba z 2 metrów w poprzeczkę, piłka odbiła się od Ikera i gol.
0
Szanuję twoje zdanie, jednak Niemiec przez to, że robi te"popisy" nie dopuszcza do wielu sytuacji 1:1 w meczach.
1
Buffon jest dobry na linii, słabo gra nogami, a Neuer jest jedynym bramkarzem, który przerywa akcje na 50 metrze od swojej bramki, Buffon tego nie ma.
0
Neuer nogami gra tak cały czas, nie ma czym się podniecać.
2
Zagrał wybornie.
0
Czyli najbardziej wyrównana, a nie "najlepsza".
2
W tym sezonie przeciętnie, bez błysku.
0
Przydałaby się bramka dla PSV.
0
Czekam dziś na gole Teodorczyka.
5
Akurat skład Barcy jest znany na 99%.
1
Haha nie zauważyem, zmęczenie xd.
0
Czy skoki, które lecą teraz w eurosporcie są na żywo? Czy retransmisja jakaś?
0
Trener Bayeru nie chciał iść na trybuny i sędzia się zwiną do szatni.
0
Przerwany mecz BVB z Bayerem haha.
1
W niemieckiej ciągłe sędziowanie pod Bayern i BVB w meczach ze średniakami.
0
Czekasz na dobry mecz w lidze niemieckiej i nagle publikują skład bvb....
1
Mamy bardzo cenne 3 punkty.
0
Obawiam się, że Arda może dostać drugą żółtą.
0
W każdym klubie są potrzebni średniacy do treningu.
0
"Wcale gorszy od Mathiey nie jest." Lucho ma chyba trochę inne zdanie.