0

Groszek i Kuba, jeśli Rybus będzie grał na obronie.

1

Ehhh... Bayern znowu gol z dupy.

0

Sprawdzam wyniki spotkań, patrzę na Chelsea i aż uśmiech mi się na twarzy pojawił.

5

Czyli dwa angielskie zespoły out, szkoda, że nie wszystkie trzy.

0

BVB vs Totki.

0

W tych jedenastach nie wybiera się graczy zgodnie z ich pozycjami, tylko 3 napastników, 3 pomocników, 4 obrońców i bramkarza, bez podziałów na prawy, lewy, środkowy, defensywny, czy ofensywny, podobnie jak w team of the year, gdzie brakowało 9.

53

Guti, gdzie byłeś, kiedy Xavi w 2008 roku prowadził Hiszpanię do złota?

2

Polskie stadiony mają za małą pojemność.

0

Czy jutro w losowaniu LE są jakieś rozstawienia?

0

Dortmund oczywiście vs może Klopp.

6

Auba z 2 metrów w poprzeczkę, piłka odbiła się od Ikera i gol.

0

Szanuję twoje zdanie, jednak Niemiec przez to, że robi te"popisy" nie dopuszcza do wielu sytuacji 1:1 w meczach.

1

Buffon jest dobry na linii, słabo gra nogami, a Neuer jest jedynym bramkarzem, który przerywa akcje na 50 metrze od swojej bramki, Buffon tego nie ma.

0

Neuer nogami gra tak cały czas, nie ma czym się podniecać.

2

Zagrał wybornie.

0

Czyli najbardziej wyrównana, a nie "najlepsza".

2

W tym sezonie przeciętnie, bez błysku.

0

Przydałaby się bramka dla PSV.

0

Czekam dziś na gole Teodorczyka.

5

Akurat skład Barcy jest znany na 99%.

1

Haha nie zauważyem, zmęczenie xd.

0

Czy skoki, które lecą teraz w eurosporcie są na żywo? Czy retransmisja jakaś?

0

Trener Bayeru nie chciał iść na trybuny i sędzia się zwiną do szatni.

0

Przerwany mecz BVB z Bayerem haha.

1

W niemieckiej ciągłe sędziowanie pod Bayern i BVB w meczach ze średniakami.

0

Czekasz na dobry mecz w lidze niemieckiej i nagle publikują skład bvb....

1

Mamy bardzo cenne 3 punkty.

0

Obawiam się, że Arda może dostać drugą żółtą.

0

W każdym klubie są potrzebni średniacy do treningu.

0

"Wcale gorszy od Mathiey nie jest." Lucho ma chyba trochę inne zdanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?