1Barcelona1
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2015
Wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pamiętam, jak Rakitić zszedł w meczu z Realem, wszyscy wiemy, jak to się skończyło.
0
Przeczytałem, że Dybala powiedział, iż nie zagra na IO, więc tym bardziej nie rozumiem braku powołania dla zawodnika na CA.
8
Ten Lyon nie brzmi źle.
14
Jürgen Klopp na ławce w Bayernie? haha.
0
Proszę Costa w trybuny.
3
Boże......
0
W Berlinie.
0
Final DFB pokal 2016 czyli, Piszczu vs Lewy, Lewy vs Piszczu, niech wygra lepszy albo Piszczu.
0
Dzisiejszy dzień na duży plus, dzięki Sevilli oczywiście.
1
Sevilla jeszcze jeden, dokopać angolom.
0
I aluminium......
0
ufff................
1
haha, Simeone jaki bokser.
1
Lewy!
1
ta
0
Gimenez niczym Konrad Wallenrod.
2
:(
3
Nie? Kurcze, całe liceum w kłamstwie.
1
Oby nie "Ferdydurke" haha.
4
To dziś jeszcze meczyk na odstresowanie, a jutro maturka..., ostatnio takiego stresa miałem przed egzaminem na prawko.
0
Tak! Dowalić angolom.
3
Jeb... aluminium...
0
Muller za Alonso.
0
97/98
1
nie.
1
Pokazali tabele i ten Arsenal na 4 miejscu haha.
1
Mahrez, brawo dla "lisów".
1
Co ten sędzia ?
0
Suareza poproszę.
0
karny hahaha