1

Mistrzostwa Świata w Rosji, zdecydowanie dla Polski.

12

Zdecydowanie Islandczykom.

1

1:1 brawo Chorwacja.

0

Chorwacja przy ewentualnym zwycięstwie Czechów i swojej porażce będzie najniżej 3 w grupie. Jeśli te wyniki się utrzymają, to Turcja ma małe szanse na awans, dlatego, że ma gorszy bilans bramek niż Albania.

1

Hiszpania.

0

Kto został zawodnikiem meczu?

0

De Gea, Juanfran, Ramos, Piqué, Alba, Fàbregas Busquets, Iniesta, Nolito, Morata, Silva.

0

JEST!!!!!!!!!!

0

Kuba na boisku, wreszcie.

0

Suarez 0 g0li na Copa America i Lewy 0 goli na Euro. Suarez=Lewy haha.

12

"Ma dobre uderzenie z prawej ręki"
T. Hajto

0

Kuba za Zielińskiego!

1

Zieliński to chyba na wakacjach jest, zero biegania, zero.

1

Przecież Lewandowski gra dobrze, każdy ekspert Ci to powie haha.

4

Jodłowiec.

2

Jednak bok obrony, to inna bajka niż środek.

1

Zastanawiam się, kto będzie rozgrywał, dlatego, że Cionek jet dobry w przechwycie, a rozgrywa raczej słabo, a Jodłowiec ta....

2

Patrząc na dobro naszej reprezentacji, nie chciałbym, aby plotka o transferze Grosickiego do Leverkusen była prawdą, dlatego, że trudno mi sobie wyobrazić, że to on będzie zawodnikiem 1 składu przy Calhanoglu, Bellarabim, Brandtem czy kupionym za 20 mln Vollandem, tym bardziej, że do pierwszej 11 Stade Rennais, wskoczył dopiero po kontuzji Ntepa.

0

Niemcy, Mistrz Świata, główny faworyt do Mistrzostwa Europy, mają przegrać mecz z zespołem, który jedyne co oferuje, to lagę na aferę w pole karne, trudno w to uwierzyć, zwłaszcza, że nie mają pewnego 1 miejsca w grupie.

0

Zastanawiam się co tam robi Wilshere, kiedy on właściwie zagrał jakiś mecz o 1 minuty?

21

Grosicki w Stade Rennais, Rybus w Lyonie, Glik w Monaco, Jędrzejczyk w Bordeaux i Krychowiak w PSG, całkiem niezła Polonia we Francji szykuje się w następnym sezonie.

1

0

Mam nadzieję, że nie będzie sensacji w tym meczu i Francja chociaż zremisuje.

2

Dzisiaj nie życzę nikomu źle, ale nie ukrywam, że liczę na karteczki dla Xhaki, Embolo, Behrami czy Schära, jeśli to będzie nasz rywal. Z kolei w Rumuni aż 7 zawodnikom grozi absencja i w tej reprezentacji też mile widziane będzie wykartkowanie, jeśli to z nimi zmierzymy się w 1/8 turnieju.

53

Każdy kto oglądał grę Ronaldinho, wie jakim był magikiem, jak z uśmiechem na ustach dryblował najlepszych w tamtym czasie obrońców. Gdyby do swojego gigantycznego talentu dołożył ciężką pracę, bez wątpienia dzisiaj mówiło by się o tym, że Ronaldinho to najlepszy piłkarz w historii.

2

Widząc dzisiejszą grę obronną Argentyny, to jest się czego obawiać, ewentualny mecz Argentyna vs Chile to będzie wojna, a wojny wygrywa się obroną.

0

Iniesta gra fantastycznie, to Messi nie może być gorszy.

1

Ale szkoda...

1

Austria to silna drużyna i przeciwko Portugalii, która nie ustawi autobusu może im się łatwiej grać, niż przeciw "madziarzom".

2

*46

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?