1Barcelona1
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2015
Wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mistrzostwa Świata w Rosji, zdecydowanie dla Polski.
12
Zdecydowanie Islandczykom.
1
1:1 brawo Chorwacja.
0
Chorwacja przy ewentualnym zwycięstwie Czechów i swojej porażce będzie najniżej 3 w grupie. Jeśli te wyniki się utrzymają, to Turcja ma małe szanse na awans, dlatego, że ma gorszy bilans bramek niż Albania.
1
Hiszpania.
0
Kto został zawodnikiem meczu?
0
De Gea, Juanfran, Ramos, Piqué, Alba, Fàbregas Busquets, Iniesta, Nolito, Morata, Silva.
0
JEST!!!!!!!!!!
0
Kuba na boisku, wreszcie.
0
Suarez 0 g0li na Copa America i Lewy 0 goli na Euro. Suarez=Lewy haha.
12
"Ma dobre uderzenie z prawej ręki"
T. Hajto
0
Kuba za Zielińskiego!
1
Zieliński to chyba na wakacjach jest, zero biegania, zero.
1
Przecież Lewandowski gra dobrze, każdy ekspert Ci to powie haha.
4
Jodłowiec.
2
Jednak bok obrony, to inna bajka niż środek.
1
Zastanawiam się, kto będzie rozgrywał, dlatego, że Cionek jet dobry w przechwycie, a rozgrywa raczej słabo, a Jodłowiec ta....
2
Patrząc na dobro naszej reprezentacji, nie chciałbym, aby plotka o transferze Grosickiego do Leverkusen była prawdą, dlatego, że trudno mi sobie wyobrazić, że to on będzie zawodnikiem 1 składu przy Calhanoglu, Bellarabim, Brandtem czy kupionym za 20 mln Vollandem, tym bardziej, że do pierwszej 11 Stade Rennais, wskoczył dopiero po kontuzji Ntepa.
0
Niemcy, Mistrz Świata, główny faworyt do Mistrzostwa Europy, mają przegrać mecz z zespołem, który jedyne co oferuje, to lagę na aferę w pole karne, trudno w to uwierzyć, zwłaszcza, że nie mają pewnego 1 miejsca w grupie.
0
Zastanawiam się co tam robi Wilshere, kiedy on właściwie zagrał jakiś mecz o 1 minuty?
21
Grosicki w Stade Rennais, Rybus w Lyonie, Glik w Monaco, Jędrzejczyk w Bordeaux i Krychowiak w PSG, całkiem niezła Polonia we Francji szykuje się w następnym sezonie.
1
http://www.cda.pl/video/80993841
0
Mam nadzieję, że nie będzie sensacji w tym meczu i Francja chociaż zremisuje.
2
Dzisiaj nie życzę nikomu źle, ale nie ukrywam, że liczę na karteczki dla Xhaki, Embolo, Behrami czy Schära, jeśli to będzie nasz rywal. Z kolei w Rumuni aż 7 zawodnikom grozi absencja i w tej reprezentacji też mile widziane będzie wykartkowanie, jeśli to z nimi zmierzymy się w 1/8 turnieju.
53
Każdy kto oglądał grę Ronaldinho, wie jakim był magikiem, jak z uśmiechem na ustach dryblował najlepszych w tamtym czasie obrońców. Gdyby do swojego gigantycznego talentu dołożył ciężką pracę, bez wątpienia dzisiaj mówiło by się o tym, że Ronaldinho to najlepszy piłkarz w historii.
2
Widząc dzisiejszą grę obronną Argentyny, to jest się czego obawiać, ewentualny mecz Argentyna vs Chile to będzie wojna, a wojny wygrywa się obroną.
0
Iniesta gra fantastycznie, to Messi nie może być gorszy.
1
Ale szkoda...
1
Austria to silna drużyna i przeciwko Portugalii, która nie ustawi autobusu może im się łatwiej grać, niż przeciw "madziarzom".
2
*46