0

Widzę, że media spekulują, że do wyjściowej 11 Portugalii na dzisiejszy mecz ma wrócić Ricardo Carvalho, szczerze mówiąc nie obraziłbym się na takie posunięcie Fernando Santosa.

3

Arrivederci Spain.

1

Haha, to się nagrał.

0

Za Moratę, Juanfrana czy za Iniestę (niestety) też, a zmiany tylko 3.

0

Kartki dla Hiszpanów?

6

"Gdyby Rasiak grał na tym Euro jak Lewy, to zostałby zjedzony" co prawda, to prawda.

2

Myślę, że Marciniak może się wybronić z tej decyzji, aczkolwiek raczej mocno naciągany ten karny.

2

No i Turek pudłuje.

0

No to dogrywka i karne w najlepszym razie.

0

Wciąż nie rozumiem, dlaczego nie dogadał się z Franckiem Riberym, mimo wieku, to wciąż klasowy piłkarz i mógłby być wielkim wzmocnieniem obecnego składu.

0

Te reprezentacje, to kolejne przykłady multikulti, wiec jakiejś wielkiej jedności zapewne w nich nie ma, zresztą to widać, że w tych drużynach nie każdy jest skory "umierać" za narodowe barwy.

1

No i pięknie, tylko strzelić.

14

Graliśmy tak przez 10 lat i nic nie ugraliśmy. Gra z 2 napastnikami dała nam sukcesy, więc po co kombinować?

0

A wiec w 1/4 Kryśków dwóch.

2

Jak na razie zdecydowanie słabszy mecz rozgrywa Ivan, ale mimo to mam nadzieje, że strzeli zwycięską bramkę.

1

Dominik z Futbolove.

1

45 minut bez strzału w światło bramki, oby się rozkręciło.

2

Mam wrażenie, że Chorwacji na skrzydle brakuje kogoś, kto indywidualną akcją zrobiłby przewagę i pokręcił trochę obrońcami.

2

Dzisiaj będę kibicem Chorwatów, ale nie ukrywam, że wolałbym mecz z Portugalią w 1/4, moim zdaniem zdecydowanie łatwiejszy rywal, słaba obrona, a w dodatku zlepek gwiazd na ataku.

5

Powiem szczerze, że obawiałem się o bramkę po kontuzji Szczęsnego, ale teraz posadzenie Fabiańskiego na ławce w kolejnym meczu byłoby zbrodnią na futbolu.

0

Ale gracza meczu, to chyba nam nigdy nie przyznają.

1

Krychowiak!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mamy to!!!!!!!!!!!

1

Lewandowski i Milik będzie się działo.

0

kur................

0

Więcej farta nie będzie.

0

Peszko musi dać z wątroby.

12

Jest 23 ludzi, ale nie ma kogo wpuścić na boisko.

2

Niestety, ale czarno to widzę, do boju Polska.

4

Tak się kończy gra bez zmian i na Częstochowę.

0

A może tak jakieś zmiany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?