1Barcelona1
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2015
Wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Widzę, że media spekulują, że do wyjściowej 11 Portugalii na dzisiejszy mecz ma wrócić Ricardo Carvalho, szczerze mówiąc nie obraziłbym się na takie posunięcie Fernando Santosa.
3
Arrivederci Spain.
1
Haha, to się nagrał.
0
Za Moratę, Juanfrana czy za Iniestę (niestety) też, a zmiany tylko 3.
0
Kartki dla Hiszpanów?
6
"Gdyby Rasiak grał na tym Euro jak Lewy, to zostałby zjedzony" co prawda, to prawda.
2
Myślę, że Marciniak może się wybronić z tej decyzji, aczkolwiek raczej mocno naciągany ten karny.
2
No i Turek pudłuje.
0
No to dogrywka i karne w najlepszym razie.
0
Wciąż nie rozumiem, dlaczego nie dogadał się z Franckiem Riberym, mimo wieku, to wciąż klasowy piłkarz i mógłby być wielkim wzmocnieniem obecnego składu.
0
Te reprezentacje, to kolejne przykłady multikulti, wiec jakiejś wielkiej jedności zapewne w nich nie ma, zresztą to widać, że w tych drużynach nie każdy jest skory "umierać" za narodowe barwy.
1
No i pięknie, tylko strzelić.
14
Graliśmy tak przez 10 lat i nic nie ugraliśmy. Gra z 2 napastnikami dała nam sukcesy, więc po co kombinować?
0
A wiec w 1/4 Kryśków dwóch.
2
Jak na razie zdecydowanie słabszy mecz rozgrywa Ivan, ale mimo to mam nadzieje, że strzeli zwycięską bramkę.
1
Dominik z Futbolove.
1
45 minut bez strzału w światło bramki, oby się rozkręciło.
2
Mam wrażenie, że Chorwacji na skrzydle brakuje kogoś, kto indywidualną akcją zrobiłby przewagę i pokręcił trochę obrońcami.
2
Dzisiaj będę kibicem Chorwatów, ale nie ukrywam, że wolałbym mecz z Portugalią w 1/4, moim zdaniem zdecydowanie łatwiejszy rywal, słaba obrona, a w dodatku zlepek gwiazd na ataku.
5
Powiem szczerze, że obawiałem się o bramkę po kontuzji Szczęsnego, ale teraz posadzenie Fabiańskiego na ławce w kolejnym meczu byłoby zbrodnią na futbolu.
0
Ale gracza meczu, to chyba nam nigdy nie przyznają.
1
Krychowiak!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mamy to!!!!!!!!!!!
1
Lewandowski i Milik będzie się działo.
0
kur................
0
Więcej farta nie będzie.
0
Peszko musi dać z wątroby.
12
Jest 23 ludzi, ale nie ma kogo wpuścić na boisko.
2
Niestety, ale czarno to widzę, do boju Polska.
4
Tak się kończy gra bez zmian i na Częstochowę.
0
A może tak jakieś zmiany.