1Barcelona1
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2015
Wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Jakie okno wyciągnął, nie mam pytań.
5
"Rajd pijanego mistrza" haha lepiej bym tego nie ujął.
4
Po stracie kapitana była najgroźniejsza sytuacja dla naszych rywali, ale i tak jest naj na boisku.
2
yyy nie, a zresztą.
0
A kto śpiewa w reklamie T-Mobile? Teraz już nie ma żadnych wymówek.
0
Dziś wreszcie chyba nie będzie hejtu na skład Polaków przed meczem haha.
0
"Na turnieju rangi euro", a nie na euro.
1
Kamil Grosicki w Evertonie? Moim zdaniem bardzo ciekawa opcja, zmiana klubu i ligi na silniejszą, w dodatku perspektywa gry w pierwszej 11 w klubie z Liverpoolu nie wydaje się być bardzo odległa. Co myślicie?
0
Czyli Monaco robi dobrą paczkę, Mendy, najprawdopodobniej Glik, jeszcze tylko potrzebują klasowego snajpera.
0
Jeśli któraś drożyna z grupy włoskiej wyjdzie z 3 miejsca, to oni zagrają z Francją, a Irlandia Północna w tym wypadku trafi na Walię.
0
Panowie spokojnie, trochę z przymrożeniem oka to było.
0
Taka mnie naszła refleksja, ciekawe komu kibicowaliby polscy fani Realu w ewentualnym meczu ćwierćfinałowym Polska vs Portugalia.
1
To potem Polska i wtedy do domu.
0
Wklep przykładowe wyniki ostatnich dwóch spotkań i zobacz co wyjdzie.
0
Jak coś to tutaj tabelka.
http://www.sport.pl/sport/0,149401.html
0
Węgry największe zaskoczenie turnieju, na plus oczywiście.
0
Defensywa Portugalia lekko mówiąc nie powala, wróci Modrić, Perisić jest w dobrej formie, zapowiada się ciekawy mecz.
0
Czyli w 1/8 Chorwacja z Portugalią?
0
Islandia, brawo!
0
Portugalia jest 2 w grupie teraz.
0
Nie, 3 miejsce w grupie.
3
aluminium pie..........
3
Portugalia teraz.
2
Haha.
0
ehhh..., a miało być tak pięknie...
0
Przy porażce nie.
0
Islandia tak jest!
0
Najprawdopodobniej z Chorwacją.
2
A mi się wydaje, że bez presji mogą zagrać jeszcze lepiej, a co do Portugalii, nawet jeśli wygrają, to w 1/8 będzie czekać na nich Belgia(wątpię, że przegra ze Szwecją), z kolei, jeśli zremisują i będą na trzecim miejscu w grupie, to bardzo prawdopodobne będzie to, że trafią na Chorwatów.
0
Brazylia vs Chorwacja i ten żenujący karny dla gospodarzy.