1Barcelona1
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2015
Wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Drużyna", haha, ja widziałem tylko kilku zawodników grających dla siebie, drużyną bym ich nie nazwał.
0
Haha
0
To w końcu jak to jest z tymi kartkami, miały się kasować, a komentator mówi, że Ramsey, będzie pauzował w ewentualnym półfinale.
1
Tak jest, brawo haha.
1
2
Czytałem przed Euro ich wywiady, obrośli w piórka, uważają się za najlepszych, a nic nie wygrali.
9
Nie wolno kibicować Walii, bo co, bo gra tam Bale?
5
Jest, brawo, jazda z Belgami.
3
Półfinał zapowiada się iście pasjonująco, Portugalia vs Belgia czyli dwie drużyny, których nie znoszę, komu tu kibicować...? Walia do boju!
0
Ja tylko stwierdziłem fakt.
0
Widać woli walczyć o pierwszy skład w P$G, niż grzać ławkę w Barcelonie.
0
Ciekawe, czy Bale znowu coś ustrzeli, zwłaszcza, że zestawienie personalne obrony Belgii w dzisiejszym meczu, nie prezentuje się zbyt okazale.
0
O ok. 16, transmisja w Polsat News.
3
Hiszpania, Holandia, Anglia, Chorwacja, Rosja, Austria czy Zlatan, wiecie co łączy te "dumne" nacje? Mogą jedynie pomarzyć o zagraniu w ćwierćfinale ME 2016.
8
Jak kiedyś rzekł Sir Alex Ferguson "Jeśli nie stać was na wsparcie, kiedy przegrywamy - nie macie prawa wspierać nas, kiedy wygrywamy." Mam nadzieję, że nie znajdą się "kibice", którzy obrzucą mięsem Kubę, czy któregokolwiek z naszych chłopców, Brawo Polacy.
8
"Zakochałem się w futbolu, tak jak się później będę zakochiwał w kobietach: nagle, bezkrytycznie, nie myśląc o cierpieniu, które na siebie sprowadzam".
> Nick Hornby
Takie aktualne niestety..........
0
Szkoda, niestety ten, który grał fenomenalny turniej zawala nam.
0
Ehhhhhhhhh.............
0
Jedno jest pewne, Peszko nie będzie po Krychowiaku.
0
Karne!
3
Borek fan Realu, ale słuchając jego komentarza stwierdzam, że widzi to, czego większość fanów Realu nie widzi, bądź nie chce widzieć.
0
Jak to jest z tymi kartkami, bo Borek powiedział, że jeśli awansujemy, to Jędza pauzuje.
4
Portugalia 5 spotkań 0 zwycięstw w 90 minut.
0
Nogę mu urwało, czy co?
0
Kur............
1
Props dla Ciebie, za świetny komentarz.
11
Niestety ja nie potrafię zrozumieć tych "kibiców", którzy wola kolejną Złotą Piłkę, dla swojego "pupila" i to, żeby kibicom przeciwnej frakcji odpadł argument "niczego nie wygrał z reprezentacją", od dobra narodowego, jakim jest nasza Reprezentacja Narodowa, niezależnie, czy tyczy się to Leo, czy CR7.
1
Jak dla mnie, zdecydowanie tak.
3
W stylu gimnazjum, pewnie tak, o lajki zapewne, ale pisząc prawdę nie trudno o takowe, tak naprawdę, "kibice" Argentyny czy Portugalii, mają daleko w d..... te kraje, a jedynie są zapatrzeni w Messiego czy Ronaldo, nie obchodzi ich sukces reprezentacji, a jedynie piłkarza, bo Złote Piłki muszą się zgadzać.
2
Z tym, że Vieirinha to PO, a Ricardo Carvalho to ŚO i jeśli wrócić do składu, to kosztem Fonte, który z Chorwacją zagrał dobry mecz.