1

Kto będzie kapitanem Hiszpanów, Iniesta???

1

Gdzie Koke???

1

Zastanawiam się, kto zagra na skrzydłach w meczu z Niemcami, dziś świetne zawody w wykonaniu "Kuby" i szczególnie Bartka Kapustki sprawiły, że moim zdaniem ci panowie powinni zagrać od początku z Niemcami, a w takim wypadku dotychczasowy numer 1 na tej pozycji u Nawałki, Kamil Grosicki zasiądzie na ławce, we Francji w tej roli spisywał się zdecydowanie lepiej niż grając od 1 minuty. No chyba, że Adam zaskoczy i całkowicie pozmienia skład i taktykę.

0

Który ekspert użył tego stwierdzenia?

0

szkoda strzępić......

0

ta...

2

Wiem, że dla nas byłoby lepiej, gdyby wygrali Niemcy, ale ja nie potrafię im kibicować. Do boju Ukraina!!!

5

Zapytaj Ferdinanda i Linekera.

0

Tak kur......!!!!!!!!

0

Polsat....

1

Pazdan serio....

1

Ivan co porobił.

1

Tak jest! Jeszcze jeden.

1

Turki do domu.

3

Nie.

0

ta...

1

Marek czemu............

2

Yyy nie.

0

"Poza tym w eliminacjach czymś się wyróżnił? Asysta? Bramka? Nie?" Iniesta też nie strzela, nie asystuje i o niczym to nie świadczy. Moim zdanie Xhaka to naprawdę dobrej klasy zawodnik.

0

Nawet 45 minut.

0

Moim zdaniem żadnego faulu nie było, nie wiem co ten komentator.

0

Nie ma to jak dzielić skórę na niedźwiedziu.

1

Koledze raczej chodziło o to, czy nie zakodują sygnału.

2

Widzicie Dybale na lewym skrzydle? Na tej pozycji straci wiele atutów, m.in zejście do lewej i strzał.

0

Mecz jest na Polsat Sport.

1

Reus, tylko niech się chłop już nie łamie.

1

Ja również uważam, że pod nieobecność "Ryby" na lewej powinien zagrać Wawrzyniak, a "Jędza"według mnie, to idealny partner do Glika.

0

Karny!

0

Nie.

0

Pogba, Pogbę, Pogbą, Pog(ba)ania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?