1Barcelona1
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2015
Wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kto będzie kapitanem Hiszpanów, Iniesta???
1
Gdzie Koke???
1
Zastanawiam się, kto zagra na skrzydłach w meczu z Niemcami, dziś świetne zawody w wykonaniu "Kuby" i szczególnie Bartka Kapustki sprawiły, że moim zdaniem ci panowie powinni zagrać od początku z Niemcami, a w takim wypadku dotychczasowy numer 1 na tej pozycji u Nawałki, Kamil Grosicki zasiądzie na ławce, we Francji w tej roli spisywał się zdecydowanie lepiej niż grając od 1 minuty. No chyba, że Adam zaskoczy i całkowicie pozmienia skład i taktykę.
0
Który ekspert użył tego stwierdzenia?
0
szkoda strzępić......
0
ta...
2
Wiem, że dla nas byłoby lepiej, gdyby wygrali Niemcy, ale ja nie potrafię im kibicować. Do boju Ukraina!!!
5
Zapytaj Ferdinanda i Linekera.
0
Tak kur......!!!!!!!!
0
Polsat....
1
Pazdan serio....
1
Ivan co porobił.
1
Tak jest! Jeszcze jeden.
1
Turki do domu.
3
Nie.
0
ta...
1
Marek czemu............
2
Yyy nie.
0
"Poza tym w eliminacjach czymś się wyróżnił? Asysta? Bramka? Nie?" Iniesta też nie strzela, nie asystuje i o niczym to nie świadczy. Moim zdanie Xhaka to naprawdę dobrej klasy zawodnik.
0
Nawet 45 minut.
0
Moim zdaniem żadnego faulu nie było, nie wiem co ten komentator.
0
Nie ma to jak dzielić skórę na niedźwiedziu.
1
Koledze raczej chodziło o to, czy nie zakodują sygnału.
2
Widzicie Dybale na lewym skrzydle? Na tej pozycji straci wiele atutów, m.in zejście do lewej i strzał.
0
Mecz jest na Polsat Sport.
1
Reus, tylko niech się chłop już nie łamie.
1
Ja również uważam, że pod nieobecność "Ryby" na lewej powinien zagrać Wawrzyniak, a "Jędza"według mnie, to idealny partner do Glika.
0
Karny!
0
Nie.
0
Pogba, Pogbę, Pogbą, Pog(ba)ania.