1Barcelona1
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2015
Wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
PenSuarez.
0
Suarez jeszcze raz.
0
Tak!!!!!!!!!!!!!!!
0
Suarez niech strzela!
1
spalony...
0
Iniesta - Suarez i gol!!!
0
Komentarz usunięty
0
Douglas Costa, co za brama.
1
Vidal w formie, Atletico musi uważać, na jego strzały z dystansu.
1
Dobra, to po niespodziance.
1
"Przepraszam za pogodę, która przeciw wam." Tak to szło?
0
Bayern mógł i powinien przegrywać, ale sędzia pomaga nie odgwizdując 11 dla zespołu z Berlina.
2
haha, ja tak samo.
0
Idealny skład, oby właśnie Ci panowie, wyszli dziś od 1 minuty.
0
Bartra haha, brawo.
2
Będzie kolejny, świetny inform Suareza w Fifie.
0
Torres.
1
Gdyby wybił piłkę dalej niż, na 18 metr to nie byłoby akcji.
0
Gdzie był Bartra?
0
Rakitić na ławe tak? Świetna asysta.
0
Tak!!!!!!!!!
1
Bravo, Alves, Bartra, Masche, Alba, Busi, Roberto, Iniesta, MSN.
0
Czyli mecze Euro w tvp, to już oficjalna informacja?
0
W BPL jest zawsze 6 zmian, to mają za co doliczać, gdyby Barca zrobiła zmiany to też z 5 by doliczył.
8
-Hej Lucho co tam?
-Bez zmian.
0
Pique, ale pudło.
0
Czy to jest ta akcja??? Co ten komentator, ten komentarz powinien być zastrzeżony.
1
co za pech....
0
Teraz już będzie z górki.
0
Leo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11