1Barcelona1
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2015
Wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli ugryzł, to najprawdopodobniej dostanie taką karę, jak Suarez, za swoje pierwsze tego typu wykroczenie.
0
Lewy, kolejny gol, brawo Robert.
0
Iniesta, kolejny genialny mecz, mimo braku gola lub asysty.
1
Odniosę się jeszcze do meczu LE, Dortmund vs Tottenham. Dortmund za piłkarzy, którzy wybiegli w czwartek na boisko w pierwszej 11 zapłacił łącznie ok 75 mln euro, dla porównania "rezerwowy" skład Tottenhamu kosztował ponad 100 mln euro.
2
Mówisz o sytuacji, w której Costa strzelił?
0
Akcja, Real - Barca i 1:2.
0
Hazard w tym sezonie, to podobny przypadek, jak di Maria z United.
2
1:1, czekam na karne.
0
Za dużo gwiazd w ataku, ciężko im będzie bronić w 5 czy 6. I Mori za Demichelisa.
0
Grał w serie B, obecnie rezerwowy Palermo.
0
O Pazdana po ostatnich wyczynach, to się trochę obawiam.
1
Każdy zmiennik MSN ma problem, bo ich się nie zmienia, nawet przy 5:0 zostają do końca meczu, pamiętam, że gdy Ney zszedł z boiska przed czasem kilka razy w poprzednich sezonach, to były fochy z jego strony.
1
Nie, On jest fenomenaln, i za dobry na ogonki i takie zespoły jak Las Palmas, gdy ktoś z napastników nie gra za kartki.
0
1. Carlos
2. Alves
3. Neville
4. Cafu
5. Maldini
6. Maicon
Kolejność przypadkowa.
2
Ma ktoś linka do bramki Mahreza z polskim komentarzem?
5
Pierwsza połowa była naprawdę spoko, druga oprócz poprzeczki Vidala i szansy Ramosa, to nic nie zapamiętałem, jak to powiedział Hajto piłkarskie szachy.
0
Patrzę na wyniki w Niemczech i w Anglii i stwierdzam, że kompletnie nie da się porównać ilości strzelonych goli.
3
Totki strzelcie coś na 1:1. To będzie świetny wynik.
0
Zagrał tylko na jednych mistrzostwach europy, może dlatego go tam nie ma?
0
Spokojnie, jeszcze finał pucharu Niemiec przeciwko Bayernowi wygra.
2
Ironia.
1
1. Robben
2. Terry
3. Pepe
0
I Dortmundu, przeczytałem gdzieś, że Ci strzelili w tym sezonie strzelili ponad 100 goli, ale sporo dorzucili w kwalifikacjach do LE.
1
Remis, to będzie dobry wynik.
17
Pechowy remis "lisów", a i tak mogą powiększyć przewagę, haha.
0
Świetny wieczór, Bayern w dupe, Bvb 3 pkt. W Anglii też dobre wyniki, szkoda tylko Levante.
0
Odważna decyzja z pozostawieniem na ławce Iniesty, myślę, że odpoczynek z Rayo, albo Eibar, byłby lepszą opcją. No nic po 3 pkt.
0
Do przerwy,Totki w plecy, tak samo Arsenal.
http://i.eurosport.com/2015/10/17/1713807-36274524-2560-1440.jpg?w=700
9
– Zawodnik Atlético do Realu? Wybór jest bardzo trudny. Nie widzę żadnego, który mógłby grać dzisiaj w Realu Madryt.
-Guti
0
Właśnie wyłączyłem, bo myślałem, że po meczu haha.