0

Jeśli ugryzł, to najprawdopodobniej dostanie taką karę, jak Suarez, za swoje pierwsze tego typu wykroczenie.

0

Lewy, kolejny gol, brawo Robert.

0

Iniesta, kolejny genialny mecz, mimo braku gola lub asysty.

1

Odniosę się jeszcze do meczu LE, Dortmund vs Tottenham. Dortmund za piłkarzy, którzy wybiegli w czwartek na boisko w pierwszej 11 zapłacił łącznie ok 75 mln euro, dla porównania "rezerwowy" skład Tottenhamu kosztował ponad 100 mln euro.

2

Mówisz o sytuacji, w której Costa strzelił?

0

Akcja, Real - Barca i 1:2.

0

Hazard w tym sezonie, to podobny przypadek, jak di Maria z United.

2

1:1, czekam na karne.

0

Za dużo gwiazd w ataku, ciężko im będzie bronić w 5 czy 6. I Mori za Demichelisa.

0

Grał w serie B, obecnie rezerwowy Palermo.

0

O Pazdana po ostatnich wyczynach, to się trochę obawiam.

1

Każdy zmiennik MSN ma problem, bo ich się nie zmienia, nawet przy 5:0 zostają do końca meczu, pamiętam, że gdy Ney zszedł z boiska przed czasem kilka razy w poprzednich sezonach, to były fochy z jego strony.

1

Nie, On jest fenomenaln, i za dobry na ogonki i takie zespoły jak Las Palmas, gdy ktoś z napastników nie gra za kartki.

0

1. Carlos
2. Alves
3. Neville
4. Cafu
5. Maldini
6. Maicon
Kolejność przypadkowa.

2

Ma ktoś linka do bramki Mahreza z polskim komentarzem?

5

Pierwsza połowa była naprawdę spoko, druga oprócz poprzeczki Vidala i szansy Ramosa, to nic nie zapamiętałem, jak to powiedział Hajto piłkarskie szachy.

0

Patrzę na wyniki w Niemczech i w Anglii i stwierdzam, że kompletnie nie da się porównać ilości strzelonych goli.

3

Totki strzelcie coś na 1:1. To będzie świetny wynik.

0

Zagrał tylko na jednych mistrzostwach europy, może dlatego go tam nie ma?

0

Spokojnie, jeszcze finał pucharu Niemiec przeciwko Bayernowi wygra.

2

Ironia.

1

1. Robben
2. Terry
3. Pepe

0

I Dortmundu, przeczytałem gdzieś, że Ci strzelili w tym sezonie strzelili ponad 100 goli, ale sporo dorzucili w kwalifikacjach do LE.

1

Remis, to będzie dobry wynik.

17

Pechowy remis "lisów", a i tak mogą powiększyć przewagę, haha.

0

Świetny wieczór, Bayern w dupe, Bvb 3 pkt. W Anglii też dobre wyniki, szkoda tylko Levante.

0

Odważna decyzja z pozostawieniem na ławce Iniesty, myślę, że odpoczynek z Rayo, albo Eibar, byłby lepszą opcją. No nic po 3 pkt.

0

9

– Zawodnik Atlético do Realu? Wybór jest bardzo trudny. Nie widzę żadnego, który mógłby grać dzisiaj w Realu Madryt.

-Guti

0

Właśnie wyłączyłem, bo myślałem, że po meczu haha.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?