1Barcelona1
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2015
Wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Real "pozbył się" Ikera, bo stwierdzili, że obecnie jest za słaby na pierwszy skład, a z kolei nikt nie chciał posadzić ikony klubu na ławce, więc wybrali pośrednie rozwiązanie i "pomogli" mu trafić do Porto.
1
"Bartomeu potwierdził, że transfer Turka był odpowiedzią na wyraźną prośbę następcy Gerardo Martino, w przeciwieństwie do planu ściągnięcia do Barcelony kosztującego 100 mln euro pomocnika Juventusu Paula Pogby". Chyba Lucho będziesz musiał powiesić.
0
Czytałem, że Gaitan może zastąpić Ardę.
0
Ciekawe jaki numer dostanie 6, czy jednak jakiś inny.
0
Wydaje mi się, że Messi ma za łagodny charakter na noszenie opaski kapitana, jako kapitan powinie pokrzykiwać na kolegów, bronić ich u sędziego i walczyć za reprezentację, w Argentynie tymi cechami wyróżnia się tylko Mascherano. Szkoda, że drugi ważny finał dla Argentyny, a Messi akurat gra trochę słabszy mecz. Krytyka w stronę Leo jest spowodowana tym, że kibice wierzą, że najlepszy zawodnik na świecie, tak jak niegdyś Maradona, da im w końcu upragnione puchary.
1
Ciekawe jak czuje się teraz trener Chile, który "skradł" puchar swojej ojczyźnie.
0
Takich sytuacji na meczu jest mnóstwo, jakby za każde takie zagranie była czerwona, to by nie miał kto grać.
0
Boże ogarnijcie się, ktoś dotknął nietykalnego Messiego, to od razu najlepiej na szubienice z nim.....
0
Messi i strata......
1
Jak Argentyna będzie pchała się środkiem to nic nie ugra.
0
Chile autobus tak? Narazie świetnie grają.
0
Garay jest chory, tak gdzieś przeczytałem.
0
Troy nas pozamiatał zagrywką i USA ma pierwszego seta.
0
Messi 160-180, Bale 40-50 reszta ok
0
Obstawiam karne i 5:4 dla Chile.
0
Jeśli Barvo zagra wielki mecz, to Chile ma spore szanse, aczkolwiek uważam, że to Argentyna ma 90% atutów po swojej stronie.
0
Masip i Douglas są zbędni w tej kadrze.
0
Wiem, ale czy na przykład taki Pogba, co 23 urodziny ma w marcu może zagrać jako 23 latek?
0
Mam pytanko. Kto "legalnie" będzie mógł zagrać na IO w Rio de Janeiro, czy na przykład, ktoś kto ukończy 23 lata przed Igrzyskami będzie mógł na nich zagrać?
0
J14M byłeś szybszy
2
Gaitan może zastąpić Ardę w Atletico.
4
Po adresem Ardy Turana, jest wiele głosów krytyki i jest on oceniany przez pryzmat głupiego zachowania, czyli rzucenia butem w arbitra. Analogicznie, gdybyśmy oceniali Suarez biorąc pod uwagę ugryzienia Włocha, nie byłby on najlepszą dziewiątką świata.
W dodatku Arda może grać zarówno w środku jak i na skrzydle, dlatego otwiera nowe możliwości taktyczne.
0
Messi i.... pudło.
2
Gooooooooooolllllllllllllllllllll!!!!!
1
Oby nie było karnych, bo później w programach informacyjnych TVP dalej będą mówić, że regulaminowy czas gry i dogrywka nie przyniosły rozstrzygnięcia...
0
A to nowość...
0
Zgadzam się, mam jednak nadzieję, że to nie będzie taki przypadek jak z Cuadrado, najpierw wszyscy pisali, że będzie super jak do nas trafi, a po słabszym sezonie naśmiewają się z plotek łączących go z Barcą.
2
Dawno o Pogbie informacji nie było.
1
Piszesz, że inni nie mają argumentów, a ja czekam na twoje i nie widzę ich.
0
Zdaje się, że Rodrigo Caio jest już piłkarzem Valencii.