0

„chcesz stać się sławny moim kosztem, sku***synu”

1

Klasę zawodnika nie poznaje się po tym jak wygrywa, ale jak przyjmuje porażkę. Neymar zamiast obżarć sędziego, powinien zająć się grą w piłkę.

0

Bacca najwyraźniej nie obrażał sędziego po zakończeniu spotkania.

1

Kompleks CR7.... po co piszesz o Portugalczyku skoro, w newsie nie ma o nim mowy.

0

Jest to zwykłe ostrzeżenie dla każdego innego piłkarza, aby zawodnicy zajęli się piłką, a nie "chamstwem", skoro taką karę dostała tak gwiazda jak Neymar, to każdy inny również może ją dostać.

0

Tvp sport odpal i będziesz miał.

0

o 1% ale Iniesta

0

Gdy grają w Polsce to mają POL, a ten mecz jest w Rosji.

2

Proponuję poczytać trochę, to dotrzesz do takiej wypowiedzi. Oczywiście nie twierdzę, że jest prawdziwa.

1

Gajos w Lechu? Pazdan w Legii? Jaga się rozpada.

0

Coś dla kibiców siatkówki. Polki pokonały Włoszki 3:0 w IE. O 17.00 mecz Polaków z Rosjanami w lidze Światowej, będzie to 3 starcie drużyn w tych rozgrywkach.

1

Błędy popełnia się po to, aby móc się na nich uczyć, Ney musi wyciągnąć wnioski z tej sytuacji.

0

Teraz Dunga ma okazję pokazać jak "wielkim" jest trenerem i poukładać zespół bez największej swojej gwiazdy.

0

0

Jeśli kupimy Pogbe, to zastanawiam się jak będzie wyglądać nasza pomoc, bo szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie pomocy w zestawieniu Busi, Pogba i Rakitić. Pogba i Rakitić nie są i nigdy nie będą rozgrywającymi pokroju Xaviego, oni skupiają się gównie na walce, nie mają tak świetnej techniki. Jeśli w pomocy mają grać Busi i Pogba to koniecznie trzeba będzie ściągnąć jakiegoś magika do nich najlepiej Isco, bo Iniesta młodszy już nie będzie.

0

Przeczytałem właśnie, że Real będzie chciał ściągnąć Bonucciego z Juve kwota ma oscylować w okolicach 30 mln euro. Wyścig zbrojeń trwa.

0

Gundogan potwierdzał się grając fenomenalne mecze w sezonie, kiedy Borussia grała w finale LM, potem feralna kontuzja, takie życie piłkarza..., a w czym Pogba lub Verratti są lepsi????

0

Dopiero czytałem, że Zorc ponawia rozmowy z Niemcem, w sprawie przedłużenia kontraktu. Ale fajnie gdyby do nas trafił, na pewno ma odpowiednią jakość.

7

Patrząc na skład Brazylii nie dziwię się takim wynikom:
-Jefferson- dla mnie osobiście zawodnik anonimowy (ale ktoś musi łapać, bo Diego Alves ma kontuzje).
-Felipe Luis, który u niebieskich przegrywa rywalizację na lewej obronie z prawonożnym Azpilicuetą.
-Elias kompletny anonim.
-Fred wiem, że to nie ten Fred co na mistrzostwach świata grał, ale już samo jego nazwisko, pseudonim się źle kojarzy.
-Robero Firmino- gracz niemieckiej potęgi Hoffenheim
-Wchodzący aby strzelać bramki Tradelli, o którym nikt nigdy nie słyszał.
Do tego brak powołania dla Hulka, Lucasa, kontuzja Oscara.

0

Komentarz usunięty

4

Komentarz usunięty

0

Po co kopał po gwizdku??? Mam inny punkt widzenia na tę sprawę.

0

Gdyby nie skandaliczne zachowanie Neymara, nie byłoby tak impulsywnego zachowania Bacci, który bronił kolegi z zespołu.

4

Arbiter super się zachował, pogodził towarzystwo, na boisku nie ma miejsca na chamstwo.

0

Nie mogłem oglądać meczu, bo musiałem rano wstać, dziś sprawdzam wynik i stwierdzam, że było warto iść spać, wszyscy czekali na popisy Neymara i... doczekali się....

6

Podobno w przyszłym sezonie w Sevilli może zagrać Xherdan Shaqiri, jeśli to prawda to będzie to wielkie wzmocnienie dla tego klubu, zwłaszcza, że Szwajcar nie pokazał jeszcze pełni umiejętności.

1

Ciekawe co byś zrobił gdyby jednak"coś" wygrali? Real będzie bardzo groźny, my po sezonie bez trofeów zdobyliśmy wszystko, to pokazuje, jak football może być przewrotny.

0

To po północy mecz: słaba Brazylia vs słaba Kolumbia będą emocje...

0

Zgadzam się w 100%, oni naprawdę mają nosa do transferów w końcu po sprzedaży wyróżniających się obrońców: Chambersa, Shawa czy Lovrena, teraz mają chyba jeszcze lepszych, Alderweirelda, Clyna i Bertranda niechcianego w Chelsea.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?