1Barcelona1
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2015
Wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
„chcesz stać się sławny moim kosztem, sku***synu”
1
Klasę zawodnika nie poznaje się po tym jak wygrywa, ale jak przyjmuje porażkę. Neymar zamiast obżarć sędziego, powinien zająć się grą w piłkę.
0
Bacca najwyraźniej nie obrażał sędziego po zakończeniu spotkania.
1
Kompleks CR7.... po co piszesz o Portugalczyku skoro, w newsie nie ma o nim mowy.
0
Jest to zwykłe ostrzeżenie dla każdego innego piłkarza, aby zawodnicy zajęli się piłką, a nie "chamstwem", skoro taką karę dostała tak gwiazda jak Neymar, to każdy inny również może ją dostać.
0
Tvp sport odpal i będziesz miał.
0
o 1% ale Iniesta
0
Gdy grają w Polsce to mają POL, a ten mecz jest w Rosji.
2
Proponuję poczytać trochę, to dotrzesz do takiej wypowiedzi. Oczywiście nie twierdzę, że jest prawdziwa.
1
Gajos w Lechu? Pazdan w Legii? Jaga się rozpada.
3
http://weszlo.com/2015/06/19/jeszcze-bedziesz-dzwonil-zeby-przepraszac-skurwysynu/
Ojjj Neymar....
0
Coś dla kibiców siatkówki. Polki pokonały Włoszki 3:0 w IE. O 17.00 mecz Polaków z Rosjanami w lidze Światowej, będzie to 3 starcie drużyn w tych rozgrywkach.
1
Błędy popełnia się po to, aby móc się na nich uczyć, Ney musi wyciągnąć wnioski z tej sytuacji.
0
Teraz Dunga ma okazję pokazać jak "wielkim" jest trenerem i poukładać zespół bez największej swojej gwiazdy.
0
http://fangol.pl/view/103828/sergio-ramos-flirtuje
Interesujące, ale "NieRealne".
0
Jeśli kupimy Pogbe, to zastanawiam się jak będzie wyglądać nasza pomoc, bo szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie pomocy w zestawieniu Busi, Pogba i Rakitić. Pogba i Rakitić nie są i nigdy nie będą rozgrywającymi pokroju Xaviego, oni skupiają się gównie na walce, nie mają tak świetnej techniki. Jeśli w pomocy mają grać Busi i Pogba to koniecznie trzeba będzie ściągnąć jakiegoś magika do nich najlepiej Isco, bo Iniesta młodszy już nie będzie.
0
Przeczytałem właśnie, że Real będzie chciał ściągnąć Bonucciego z Juve kwota ma oscylować w okolicach 30 mln euro. Wyścig zbrojeń trwa.
0
Gundogan potwierdzał się grając fenomenalne mecze w sezonie, kiedy Borussia grała w finale LM, potem feralna kontuzja, takie życie piłkarza..., a w czym Pogba lub Verratti są lepsi????
0
Dopiero czytałem, że Zorc ponawia rozmowy z Niemcem, w sprawie przedłużenia kontraktu. Ale fajnie gdyby do nas trafił, na pewno ma odpowiednią jakość.
7
Patrząc na skład Brazylii nie dziwię się takim wynikom:
-Jefferson- dla mnie osobiście zawodnik anonimowy (ale ktoś musi łapać, bo Diego Alves ma kontuzje).
-Felipe Luis, który u niebieskich przegrywa rywalizację na lewej obronie z prawonożnym Azpilicuetą.
-Elias kompletny anonim.
-Fred wiem, że to nie ten Fred co na mistrzostwach świata grał, ale już samo jego nazwisko, pseudonim się źle kojarzy.
-Robero Firmino- gracz niemieckiej potęgi Hoffenheim
-Wchodzący aby strzelać bramki Tradelli, o którym nikt nigdy nie słyszał.
Do tego brak powołania dla Hulka, Lucasa, kontuzja Oscara.
0
Komentarz usunięty
4
Komentarz usunięty
0
Po co kopał po gwizdku??? Mam inny punkt widzenia na tę sprawę.
0
Gdyby nie skandaliczne zachowanie Neymara, nie byłoby tak impulsywnego zachowania Bacci, który bronił kolegi z zespołu.
4
Arbiter super się zachował, pogodził towarzystwo, na boisku nie ma miejsca na chamstwo.
0
Nie mogłem oglądać meczu, bo musiałem rano wstać, dziś sprawdzam wynik i stwierdzam, że było warto iść spać, wszyscy czekali na popisy Neymara i... doczekali się....
6
Podobno w przyszłym sezonie w Sevilli może zagrać Xherdan Shaqiri, jeśli to prawda to będzie to wielkie wzmocnienie dla tego klubu, zwłaszcza, że Szwajcar nie pokazał jeszcze pełni umiejętności.
1
Ciekawe co byś zrobił gdyby jednak"coś" wygrali? Real będzie bardzo groźny, my po sezonie bez trofeów zdobyliśmy wszystko, to pokazuje, jak football może być przewrotny.
0
To po północy mecz: słaba Brazylia vs słaba Kolumbia będą emocje...
0
Zgadzam się w 100%, oni naprawdę mają nosa do transferów w końcu po sprzedaży wyróżniających się obrońców: Chambersa, Shawa czy Lovrena, teraz mają chyba jeszcze lepszych, Alderweirelda, Clyna i Bertranda niechcianego w Chelsea.