1

Czemu nie ma newsa o tym, że Iniesta został wybrany man of the match.

0

Dzięki wielkie :)

2

Jutro urodziny a tu taki prezent. Dzięki Barca!

0

Iniesta został wybrany najleprzym zawodnikiem meczu, podobnie jak w poprzednim finale w Londynie.

0

Szkoda mi Pirlo ma kompleks hiszpanów

0

Pedro asysta i spoko

0

Neymar!!!!!!!!!!!

1

Oby nie więzadła... proszę

0

Pique... szkoda

0

Iniesta żegnający się z Barcą Szpaku... proszę cię

0

Pique ściana!!!

0

....................

0

Nie strzelili głowy golem czy wy to słyszycie???

0

Bo Iniesta, to żywa legenda!!!

0

0

Xavi piłkarz, który nigdy nie chciał być najważniejszy, ale w najważniejszych meczach to on błyszczał najjaśniej.

0

Koszulki całkiem spoko

2

0

Fc Barcelona jest the best

0

Skoro byłe gwiazdy Juve i Barcy zagrają w jednej drużynie to może dostanie koszulkę Juve.

0

Iniesta również, a i tak obaj zagrają.

0

Pewnie Perez kazał UEFA wysłać kontrolę.

0

Trochę się tego uzbierało.

10

Ja nie płaczę, tylko oczy mi się pocą...

0

See you again Xavi

0

Nie ma się czym podniecać, kibice królewskich też myśleli, że Lucho z Barcą nic nie osiągnie.

4

Spokojnie, coś czuję, że nie tylko zagra w tym finale, ale razem z Xavim wzniesie kolejny puchar do góry, uzupełniając potrójną koronę.

1

No to PSG powodzenia!!!

1

Ciekawostka numer 6 porażka z Barcą w Finale Pucharu Króla w 2015 roku.

2

Żeby zamknąć usta Pele to musiałby wygrać 3 takie finały.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?