1Barcelona1
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2015
Wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czemu nie ma newsa o tym, że Iniesta został wybrany man of the match.
0
Dzięki wielkie :)
2
Jutro urodziny a tu taki prezent. Dzięki Barca!
0
Iniesta został wybrany najleprzym zawodnikiem meczu, podobnie jak w poprzednim finale w Londynie.
0
Szkoda mi Pirlo ma kompleks hiszpanów
0
Pedro asysta i spoko
0
Neymar!!!!!!!!!!!
1
Oby nie więzadła... proszę
0
Pique... szkoda
0
Iniesta żegnający się z Barcą Szpaku... proszę cię
0
Pique ściana!!!
0
....................
0
Nie strzelili głowy golem czy wy to słyszycie???
0
Bo Iniesta, to żywa legenda!!!
0
http://fangol.pl/view/102018/tak-messi-i-iniesta-zalatwili
Dzisiaj powtórka mile widziana.
0
Xavi piłkarz, który nigdy nie chciał być najważniejszy, ale w najważniejszych meczach to on błyszczał najjaśniej.
0
Koszulki całkiem spoko
2
0
Fc Barcelona jest the best
0
Skoro byłe gwiazdy Juve i Barcy zagrają w jednej drużynie to może dostanie koszulkę Juve.
0
Iniesta również, a i tak obaj zagrają.
0
Pewnie Perez kazał UEFA wysłać kontrolę.
0
Trochę się tego uzbierało.
10
Ja nie płaczę, tylko oczy mi się pocą...
0
See you again Xavi
0
Nie ma się czym podniecać, kibice królewskich też myśleli, że Lucho z Barcą nic nie osiągnie.
4
Spokojnie, coś czuję, że nie tylko zagra w tym finale, ale razem z Xavim wzniesie kolejny puchar do góry, uzupełniając potrójną koronę.
1
No to PSG powodzenia!!!
1
Ciekawostka numer 6 porażka z Barcą w Finale Pucharu Króla w 2015 roku.
2
Żeby zamknąć usta Pele to musiałby wygrać 3 takie finały.