1Barcelona1
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2015
Wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Obecnie Aleix Vidal jest lepszą i pewniejszą opcją, niech idzie do Juve, może tam odzyska blask z mistrzostw świata.
2
Pogba na okładkach prasy, wreszcie coś nowego...
0
Diego Alves ma kontuzję, zerwał więzadło krzyżowe.
0
Gdyby na turnieju byli piłkarze, których z różnych powodów nie mógł lub nie chciał powołać trener czyli: Lucas, Hulk, Diego Alves, Luis Gustavo, Oscar, to może gra i wyniki byłby lepsze.
0
Z Busiego rezygnujesz???
1
Mam nadzieję, że to tylko część trofeów jakie Xavi zdobył z Barcą i po powrocie z Kataru, napisze nową historię już w innej roli.
0
Ja też się śmieje, a raczej podziwiam Messiego.
0
No cóż... Suarez za swoje zachowanie dostał o wiele wyższą karę, a ja chyba wolę, żeby mnie ktoś ugryzł, niż obmacywał cztery litery czy macał krocze.
0
Czy wiadomo jaka sankcja spotka Jarę??? Bo czytam, że to trzecie takie zachowanie, przed Cavaim ofiarami jego zagrywek byli Higuain i Suarez.
1
Jaki obstawiacie wynik Argentyna vs Kolumbia? Ja obstawiam 3:1, chociaż pewnie i tak padnie tylko 1 bramka lub będą karne...
0
W siatkówce męskiej owszem, ale w żeńskiej wiele ekip przyjechało pierwszymi zespołami, ewentualnie bez 2 może 3 podstawowych zawodniczek.
1
Brawo dla naszych pań!
16
FIFA=Mafia.....
19
Dlatego Copa America pokazują w nocy.
2
Po kupieniu przez Real Danilo, wydawało się, że ciężko będzie znaleźć klasowego obrońcę, a tym czasem kapitalna wiosna Vidala sprawiała, że pojawiła się opcja i dokonaliśmy świetnego zakupu, piłkarza tańszego, ale na pewno nie gorszego od Danilo.
0
W tym meczu to wszystko było, nawet anal. Szkoda liczyłem na piękny turniej.
0
Myślę, że najlepszym prezentem od Barcy dla Messiego byłby zakup jego przyjaciela, czyli Angela, obawiam się, że jak przyjdzie taki Pogba to jego płaca może podzielić zawodników i każdy stanie przy biurku z żądaniem przynajmniej 10 mln za sezon.
0
http://fangol.pl/view/104430/kto-jest-transferowa
25
Mam nadzieję, że Glik to tylko plotka.
5
Co Koke "je", że jesteś taki szczęśliwy?
0
Pytanie z innej beczki, czy znana jest już płeć dziecka Xaviego???
0
Mathieu, na minus jego cena, gra na plus, ale to fakt, obrona w najważniejszych meczach grała w zestawieniu z poprzednich lat.
2
Nie na żarty...
8
Pary ćwierćfinałowe Copa America:
Chile - Urugwaj
Boliwia - Peru
Argentyna - Kolumbia
Brazylia - Paragwaj
Oby Argentyna w końcu odpaliła.
3
Każdy tak mówi, po skandalu i udaje niewiniątko. A zresztą powiedział, czy nie powiedział teraz to i tak już bez różnicy.
1
Nie bawcie się Wikipedią.
0
Każdy mógł to zrobić, zapewne ktoś z tej strony pokusił się o dodanie informację o Paco na Wikipedii.
3
Chyba informacja z Wikipedii zniknęła...
1
Pogba to Hiszpan i gra w La liga.
0
Nie sądzę, żeby Ramos odszedł z Realu, ale obrona Ramos i Otamendi to byłaby jedna z lepszych par stoperów na świecie.