0

Nie wiem jak skład zestawi "Tata", ale może to wyglądać tak:
Romero
Zabaleta, Otamendi, Garay, Rojo
Mascherano, Banega
Messi, Di Maria, Pastore
Agureo
Chyba, że Argentyna będzie ustawiona ultra ofensywnie to za Banege Tevez lub Higuain.

0

Skreślenie Gaitana to dla mnie niezrozumiała decyzja, po tym co pokazywał, wydawało mi się, że jest to kandydat do pierwszej 11

0

Coś czuję, że przed finałem będzie "cudowne ozdrowienie". Luis zagra na 100%.

0

Na pomocy od przyjścia Guardioli to ja go nie widziałem. Za to jak grał na stoperze prezentował świetny poziom.

0

Javi Martinez wróci do normalnej gry to Bartry nie będzie.

7

Dziwi bark powołania dla Thiago, Azpilicuety, Andera Herrery, a nawet Maty.

0

Jeśli odejdzie to można sięgną po Azpilicuetę, u nas mógłby wrócić na swoją nominalną pozycję prawego obrońcy. Na ten moment to ciężko znaleść kogoś leprzego na następce Alvesa.

4

1

Wiesz, że skończyła się pewna epoka, jeśli Xavi nie prezentuje kompletu strojów na nowy sezon.....

0

Ciekawe czy w tych koszulkach będzie miał okazję pograć Dani Alves, mam nadzieję, że zostanie w końcu gra najlepszy sezon od lat. Jeśli odejdzie to myślę, że ciekawą opcją może być Cesar Azpilicueta wiem, że u niebieskich zdecydowanie częściej gra na lewej obronie ale w końcu jest prawo nożny i to właśnie prawa obrona jest jego docelową pozycją.

0

Na zawodnikach prezentują się całkiem ok, ale mimo wszystko te pasy..., a odnośnie wyjazdowych to przód koszulki też ujdzie, ale te pasy z tyłu to przegięcie, ogółem bardzo słaby projekt.

0

Leo jeszcze ze 4 i będzie git.

2

Wypowiedzi Ikera I Roberto Carlosa, pokazują jak wielkim zawodnikiem był/jest Xavi,. A skoro wielcy z Realu mają do niego tak dużo szacunku, to o czymś to świadczy.

34

I wszystko to dokona się 23 maja.

3

Puchar wraca na swoje miejsce, "do domu", do Barcy.

0

Mimo wieku gra rewelacyjnie, po podkupieniu przez Real Danilo, ciężko znaleźć klasowego prawego obrońcę na rynku, po tym rewelacyjnym sezonie, uważam, że powinien zostać.

2

Jeśli dzisiaj zagra Masip, to Barvo ma wolne do końca sezonu.

1

po prostu jprdl...

1

Aż się łezka w oku kręci...

5

Buty nie grają.

0

Dziwi mnie 2 miejsce Boatenga, nie wiem czemu, ale ma do gości jakieś uprzedzenie.

0

Nie zgodzę się Bravo i ter Stegen to świetni bramkarze, ale Courtois i De Gea to inna liga, jeśli ktoś ogląda ich mecze , to wie to doskonale.

0

Odnośnie tej kwestii, muszę zgodzić się z Leo.

0

Gerrard, Xavi, może Pirlo, kończy się pewna epoka, to smutne, ale niestety prawdziwe :(

0

Domowych komentował nie będę, a wyważony żółty, to jak na razie najlepszy kolor koszulek wyjazdowych.

0

A już się bałem, że w jakichś różowych zagramy haha

0

Obecny sezon pokazał, że nikt nam nie straszny, jednak mamy dopiero 1 tytuł, jeszcze 2 i można otwierać szampany :)

0

Po prostu szacun panowie!!!

1

To chyba siódme mistrzostwo DonAndresa, jeszcze jedno i jego numer na koszulce będzie informował nas o ilości jego tryumfów w La Liga.

0

Ciekaw jak rozwinie się sytuacja z Pogbą, gdzieś czytałem, że jeśli Pogba odejdzie, to Juve będzie chciało sprowadzić Kondogbię, więc Pogba do nas, Kondogbia do Juve i wszyscy szczęśliwi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?