8stoichkov8
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
To zależy gdzie w danej chwili przebywam.
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam nadzieję, że Barcelona nie ściągnie bramkarza pokroju Dutruela czy Bonano. Bo Reina podchodzi mi właśnie pod taką klasę bramkarza.
0
Tito ''nie trzeba wielkich zmian" Vilanova znów na siłę wystawia Adriano w środku, a Bartra na ławce.
0
Tak, tak, tak. Najlepiej w pakiecie z Pique.
0
Guardiola miał rację kiedy chciał sprzedać Pique i Fabregasa.
0
Dlaczego w kontekście transferów napastników zawsze mówi się o sprzedaży Villi i Alexisa? Czy Pedro jest nietykalny?
0
Skupmy się na sobie, co pokazują Sanchez i Pedro, a nie oglądajmy się na Madryt.
0
Xavi6:),
The XX - Intro
0
Santana10
Po pierwsze: nie ma "łykać" mnie tylko obrońców przeciwnej drużyny
Po drugie: Czychrynskij i tak gral jak ostatnia lamaga i bajki typu, ze potrzebuje czasu by sie zgrac sa wrte tyle co on ( moze Ibra tez potrzebowal czasu? )
Po trzcie: To tylko dowodzi jakiego nos ado transferów ma Pep ( oddanie Eto"o w zamian za Ibre to najgorszy transfer w historii i tylko dlatego, ze Pep "mial nosa" co do tego transferu.
Po czwarte: " Po sziedzial by " pisze sie razem
0
Pep to w ogóle jest najmądrzejszy ( vide Czychrynskij ), jak przychodzi co do czego to ani thiago nie gra , ani dos santos, lepiej niech gra łamaga keita. A mozna było za tak małe pieniądze sprowadzić kogoś z perspektywami. W końcu Bojan ( kolejna łamaga ) też jest najlepszy bo z cantery.
0
Jedyny zespół jakiego się obawiam to Chelsea. Obyśmy się spotkali w finale.
0
Jak napisałen wcześniej zobaczymy co będzie. Narazie bronią go wyniki. Byleby tylko za bardzo nie uwierzył w swoją nieomylność.
0
Niektórzy chyba są zbytnio zaślepieni miłością do Guardiloli. Niestety to kolejna zła decyzja Pepa (tak jak wcześniej niezrozumiałe uwelbienie Busquetsa kosztem Toure czego konsekwncją było odejście tego drugiego czy też upieranie się co do tego ze z Czyhrynskiego to swietny obronca). Zobaczymy z czasem co z tego wyniknie.
0
Powinno być"zdobywca Złotej Piłki 2009", a nie Złotego Buta 2009. Zdobył go Forlan.
0
Mało się udzielam na forum, ale chciałbym powiedzieć tylko to: VISCA BARA, VISCA ELA CATALUNAYA!! Będziemy w Madrycie.
0
Nie chcę ani jego, ani Ribery'ego.
0
Co do Casillasa - najpierw mówi, że jeśli to od niego miałoby zależeć głosowanie FF, to Złotą Piłkę przyznałby Xaviemu. A jak przyszło mu głosować na Fifa World Player to:
1. Cristiano Ronaldo
2. Kaka
3. Messi
Coś z nim nie tak.