8stoichkov8
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
To zależy gdzie w danej chwili przebywam.
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MSN1998 to po zakonczeniu, obowiazkowo Better call Saul.
0
@LS a Rzeka Tajemnic z 2003, Zly Dotyk z 2004 czy Cop Car z 2015?
2
@klopx
Justin Hurwitz - The Landing ( First Man OST).
David Julyan - Memento OST
Cliff Martinez - Solaris OST
2
@GeneralXavi
Lion. Droga do domu.
Siedem dusz.
0
@Bocheno1 podobnie bylo z Gomesem. Tez sie zablokowal u nas.
0
@Colon
0
@Jacek770
Przeciez Cristiano na trenerce wygral Portugali final na Euro.
1
@Ojciec5tkidzieci Der Hauptmann jest swietny. I to sie faktycznie wydarzylo.
0
@Colon
A o tym slyszales?
https://www.vulture.com/2017/05/twin-peaks-secrets.html
1
@Chakalaka faktycznie.
1
@Chakalaka brak chociazby Nothing else matters, Smells like teen spirit, Nothing compares 2 you, Again, kilku Floydow...
Ale tez bylo pieknie.
0
@Colon bylo juz u Stelmacha. Raczej sie nie dubluja. Byl tez Time, wiec chyba po jednym utworze danego zespolu daja. Queen? Nie ma tez Smells like teen spirit.
A jeszcze Schody i Dire Straits.
0
@Colon jednak 10 miejsce dopiero :)
0
@Colon pewnie na pierwszym bedzie Hotel California.
0
@Rastafarnianin
Mialbym prosbe, czy moglbys wstawiac tez link, odnosnik do Twojego ostatniego postu?
Nie zawsze uda mi sie trafic na Twoj cykl. No chyba, ze moglbys mnie oznaczac.
4
@Sztywno
Gary Oldman. Bez konkurencji moim zdaniem.
Z aktorek Cate Blanchett/Meryl Streep.
0
@FDJ czy Luis Enrique jest zdrajca dla fanow Realu?
1
@marSON
Aqua di Gio Profumo.
Ale warto dorzucic troche grosza i zakupic Creed Green Irish Tweed.
0
@Colon trylogia Gatti - Ward
0
@Krzychu1010
The Silencing
Dziewczyna we mgle
Lowcy glow(2011)
1
@Colon to jeden z tych coverow, co przewyzszaja oryginal.
1
@MichalZZZ
Pantera - Planet Caravan
TSA - 51
0
@BorzyKrzys jak powoli zaczynasz sadzic, to po Zlodziejach rowerow przestaniesz. Arcydzielo.
1
@Goural ...nie pojde dzis z toba baby na techno, nie pojde z toba pod reke po molo, nigdy w zyciu nie pokocham dziwczyny ktora slucha disco polo...
Pidzama Porno
0
@Colon tak, mozna porownac.
0
@Colon jedna z ulubionych lektur za dzieciaka.
0
@Colon niemal jak w Wloczegach polnocy Curwooda.
1
@Colon albo z bronia i odciskami palcow. Serial jak dla mnie genialny, poza trzecim sezonem.
0
@Colon no Saida. We wczesniejszych scenach byl taki genialny dialog miedzy Despero a Barszczykiem o Saidzie.
0
@Colon Malolat przyprowadza do fabryki takiego groznego zbira, co to go Barszczyk tylko na filmach z Kojakiem widzial.