0

@MSN1998 to po zakonczeniu, obowiazkowo Better call Saul.

0

@LS a Rzeka Tajemnic z 2003, Zly Dotyk z 2004 czy Cop Car z 2015?

2

@klopx
Justin Hurwitz - The Landing ( First Man OST).
David Julyan - Memento OST
Cliff Martinez - Solaris OST

2

@GeneralXavi
Lion. Droga do domu.
Siedem dusz.

0

@Bocheno1 podobnie bylo z Gomesem. Tez sie zablokowal u nas.

0

0

@Jacek770
Przeciez Cristiano na trenerce wygral Portugali final na Euro.

1

@Ojciec5tkidzieci Der Hauptmann jest swietny. I to sie faktycznie wydarzylo.

0

1

@Chakalaka faktycznie.

1

@Chakalaka brak chociazby Nothing else matters, Smells like teen spirit, Nothing compares 2 you, Again, kilku Floydow...
Ale tez bylo pieknie.

0

@Colon bylo juz u Stelmacha. Raczej sie nie dubluja. Byl tez Time, wiec chyba po jednym utworze danego zespolu daja. Queen? Nie ma tez Smells like teen spirit.
A jeszcze Schody i Dire Straits.

0

@Colon jednak 10 miejsce dopiero :)

0

@Colon pewnie na pierwszym bedzie Hotel California.

0

@Rastafarnianin
Mialbym prosbe, czy moglbys wstawiac tez link, odnosnik do Twojego ostatniego postu?
Nie zawsze uda mi sie trafic na Twoj cykl. No chyba, ze moglbys mnie oznaczac.

4

@Sztywno
Gary Oldman. Bez konkurencji moim zdaniem.
Z aktorek Cate Blanchett/Meryl Streep.

0

@FDJ czy Luis Enrique jest zdrajca dla fanow Realu?

1

@marSON
Aqua di Gio Profumo.
Ale warto dorzucic troche grosza i zakupic Creed Green Irish Tweed.

0

@Colon trylogia Gatti - Ward

0

@Krzychu1010
The Silencing
Dziewczyna we mgle
Lowcy glow(2011)

1

@Colon to jeden z tych coverow, co przewyzszaja oryginal.

1

@MichalZZZ
Pantera - Planet Caravan
TSA - 51

0

@BorzyKrzys jak powoli zaczynasz sadzic, to po Zlodziejach rowerow przestaniesz. Arcydzielo.

1

@Goural ...nie pojde dzis z toba baby na techno, nie pojde z toba pod reke po molo, nigdy w zyciu nie pokocham dziwczyny ktora slucha disco polo...
Pidzama Porno

0

@Colon tak, mozna porownac.

0

@Colon jedna z ulubionych lektur za dzieciaka.

0

@Colon niemal jak w Wloczegach polnocy Curwooda.

1

@Colon albo z bronia i odciskami palcow. Serial jak dla mnie genialny, poza trzecim sezonem.

0

@Colon no Saida. We wczesniejszych scenach byl taki genialny dialog miedzy Despero a Barszczykiem o Saidzie.

0

@Colon Malolat przyprowadza do fabryki takiego groznego zbira, co to go Barszczyk tylko na filmach z Kojakiem widzial.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?