8stoichkov8
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
To zależy gdzie w danej chwili przebywam.
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JonSnow do pracy tak, wejda i bez paszportu i bez testu. Ale nie jak pisales, do miejsc publicznych.
Ja nawet podczas posilku w restauracji misialem sie na zyczenie obslugi okazac kodem.
0
@JonSnow you know nothing Jon Snow.
Nie wejdziesz nigdzie, bez okazania QR kodu, poza spozywczakami. Juz pare miesiecy temu, jak chcialem wejsc na mecz, musialem pokazac paszport. Mowa o Holandii.
0
@BenBarca Nowy wspanialy swiat, Huxleya
0
@Herato Owen, Anelka, Carroll...
Niestety tez Ibra, za cene Eto'o i dosyc spora kase.
0
@escarabajo Furiozy sie naogladali.
0
@kamiVeB Pee Wee Herman
1
Czy Kanye West bedzie na gali? Moze powtorzy swoj wyczyn i jak Messi bedzie skladal podziekowania, wejdzie na scene, zabierze mu mikrofon, powie mu, ze sie cieszy z jego wygranej i ze pozwoli mu skonczyc, ale... Lewandowski mial jeden z najlepszych sezonow w historii futbolu.
One of the best seasons of all time...
5
Lewandowski jest znienawidzony przez France Football, za nazwanie wynikow i swojej pozycji kilka lat temu "le cabaret". Dlatego w zeszlym roku odwolali (bo byl faworytem), a w tym roku upokorza go 3 miejscem, nawet za Benzema.
#teoriespiskowe #zprzymruzeniemoka
0
@Xxxbarca4ever mysle, ze to stalo sie juz dawno temu, patrz sprawy Papaly czy Olewnika.
0
@Colon na zdjeciach Teresa Tuszynska
0
@paweldunajecfcb
Nie oddychaj, jedynka i dwojka.
0
@prison118 polecam zobaczyc jak wyglada zycie miejscowych z dala od terenow hotelowych. Docenisz co w masz w zyciu, a nie zobaczysz tego w broszurkach turystycznych.
A jak typowa turystyka to Higuey i bazylika La Altagracia, wyspa Saona.
0
@Colon wole wersje z Austrii
Kenny Garrett dlugo sie rozkreca, ale jak juz sie rozpedzi, to czapki z glow. Chyba moje ulubione saksofonowe solo.
No i Miles z komentarzen na koncu.
0
@macio_944 ale to zle wyglada. Raczej czeka mnie rozczarowanie.
0
@Gwyn
I jeszcze cala masa, cudownej muzyki...
0
@BulaKG albo Widnokrag
0
@Nerazzurro Latem, Dior - Sauvage, Davidoff - Cool Water i Chanel Allure Homme Sport.
Zima, Tom Ford - Tobbaco Vanille i Paco Rabbane One Million
0
@BorzyKrzys moj ulubiony film ever.
0
@zmiter912576 no to Iwanski bedzie mial o czym mowic poczas meczow.
1
@rasta212 ale to film jest podly, czy to, co w nim zobaczyles jest podle? Skoro film cie poruszyl do tego stopnia, to spelnil swoja role.
0
@LeoMessi1994 jak to byl? Dalej jest.
1
@JimMorrisonFCB
Psychopata(1995 bodajze)
Znikniecie(holenderska wersja, choc amerykanska tez jest ok)
1
@SaulGoodman Jim Jefferies
0
@Rysiu Niemcy skreslily Polske z listy z wymaganym testem i kwarantanna. Czy tez skresla 30 maja. Doczytaj.
0
@gumaz
0
@GregSTG moze chodzi o My Blueberry Nights?
1
@Rastafarnianin
...My senses have been stripped
My hands can't feel to grip
My toes too numb to step...
1
@masq Blade Runner 2049, Parasite, Nic Widmo. Pierwsze z brzegu jakie przychodza mi do glowy.
0
@bartekvisca ja kupuje na gildia.pl.
Polecam Straznikow, V jak vendetta, Liga Niezwyklych Dzentelmenow(w zasadzie wszystko od Moore'a), Batman-Rok Pierwszy, Powrot Mrocznego Rycerza, seria o Hellboyu, seria o Sandmanie, ale tez te bardziej powazne pozycje jak Maus czy Palestyna. Komiksy to cos pieknego, moim zdaniem warto sie szarpnac na niektore wydania.
2
@Chakalaka ticking away the moments that make up a dull day...