8stoichkov8
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
To zależy gdzie w danej chwili przebywam.
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@MichalZZZ Ale, to uczucie kiedy skonczyles BB i wiesz, ze nie zobaczysz juz nic lepszego, dopiero przed Toba.
2
@Kamiloza91 wszystko od Joy Division i New Order :)
9
Przestalem czytac po "Barcelona zamierza wyciagnac wnioski..."
0
W takim razie polecam dokument Polanski: wanted and desired. Szczegolowo opisuje sprawe i rozprawe.
0
Reiziger, Kluivert, Hesp, Cocu, F. De Boer, Overmars, van Bronckhorst, Davids. Chyba nie bylo az tak zle. Z niewypalow to tylko Bogarde, Zenden, Afellay
1
Jednak Vulgar Bulgar potrafi skrobnąć coś fajnego.
1
U Cortazara caka opowiesc i jej warianty masz w jednej ksiazce. Na poczatku ksiazki masz instrukcje od autora jak ja czytac, czyli np. rozdzial 1, potem 5, potem 23, potem znowu 1 itd. Oczywiscie "skakac" miedzy rozdzialami mozna wedlug wlasnego uznania, tworzac wlasny wariant historii bohaterow.
1
Moze to nie do konca to samo, ale "Gre w klasy" Cortazara mi czytalo sie bardzo fajnie.
Wiec moze i w Twoim przypadku to wypali.
A jak szukasz inspiracji wsrod filmow, to polecam "Przypadek" Kieslowskiego.
1
Jesli ktos jeszcze nie widzial:
1
Greta van fleet. "Kopia" Planta i Led Zeppelin.
0
Chyba nie po holendersku?
0
Z błędem w nazwisku :)
2
Michal Lorenc-Bandyta, Psy
Eric Serra-The Big Blue
Clint Mansell & Kronos Quartet-The Fountain
Peter Gabriel-Passion:The Last Temptation of the Christ
Trevor Jones-The Last of the Mohicans
James Horner-Braveheart
Hans Zimmer-The Thin Red Line
Sigur Ros-Heima
2
Predestination
0
Masz na mysli soundtrack Elliota Goldenthala z jedna kompozycja Brooka.
2
Rojst, Dark, True Detective, the end of the f***ing world
0
JFK
0
Pytaj lekarza o nimesil.
0
Aaa... no i zapomnialem o Sugar man. Niesamowita historia.
0
The last waltz, it might get loud, no direction home, lennon vs US, heima...
0
Ale mozesz kupic 10 cm murawy :) Jesli dobrze pamietam za 30 euro. Szatnia Barcy jest zamknieta, mozna zwiedzic tylko szatnie dla gosci.
4
Ciekawe, czy ten wywiad z Messim w dzisiejszym przegladzie, gdzie wypowiada sie o zlym odzywianiu typu napoje gazowane, czekolada, fast food, nie ma na celu naprostowac Dembele. Ktory ma podobno slabosc do tego typu jedzenia.
0
Z koreanskich: Lament, Ujrzalem Diabla, Zagadka Zbrodni, W Pogoni.
2
"Neymar to postac ktorej w primera division juz nie zobaczymy"
Mhm... Nie bylbym taki pewny.
0
Pamiętam jak dziś 3 bramki Faustino Asprilla dla Newcastle. To była ciężka dla nas CL, bo potem baty od Szewczenki i Dynama Kijów.
0
Pamiętam, że początek w pierwszej drużynie miał bardzo kiepski. I proszę jak się potem rozwinął. Mam nadzieje, że podobnie będzie teraz z Bartrą.
0
Jest Xavi na boisku i niestety gramy wolniej.
0
Więc 11 dla Neymara od nowego sezonu. Prawdopodobnie.
0
Pewnie tez odejdzie za darmo...
0
Polityka transferowa Barcy:
- Rivaldo odszedł za darmo
- Henry odszedł za darmo
- Marquez odszedł za darmo
- Keita odszedł za darmo
- Valdes odejdzie za darmo
- Hleb , Henrique, Milito za darmo