3

@MichalZZZ Ale, to uczucie kiedy skonczyles BB i wiesz, ze nie zobaczysz juz nic lepszego, dopiero przed Toba.

2

@Kamiloza91 wszystko od Joy Division i New Order :)

9

Przestalem czytac po "Barcelona zamierza wyciagnac wnioski..."

0

W takim razie polecam dokument Polanski: wanted and desired. Szczegolowo opisuje sprawe i rozprawe.

0

Reiziger, Kluivert, Hesp, Cocu, F. De Boer, Overmars, van Bronckhorst, Davids. Chyba nie bylo az tak zle. Z niewypalow to tylko Bogarde, Zenden, Afellay

1

Jednak Vulgar Bulgar potrafi skrobnąć coś fajnego.

1

U Cortazara caka opowiesc i jej warianty masz w jednej ksiazce. Na poczatku ksiazki masz instrukcje od autora jak ja czytac, czyli np. rozdzial 1, potem 5, potem 23, potem znowu 1 itd. Oczywiscie "skakac" miedzy rozdzialami mozna wedlug wlasnego uznania, tworzac wlasny wariant historii bohaterow.

1

Moze to nie do konca to samo, ale "Gre w klasy" Cortazara mi czytalo sie bardzo fajnie.
Wiec moze i w Twoim przypadku to wypali.
A jak szukasz inspiracji wsrod filmow, to polecam "Przypadek" Kieslowskiego.

1

Jesli ktos jeszcze nie widzial:

1

Greta van fleet. "Kopia" Planta i Led Zeppelin.

0

Chyba nie po holendersku?

0

Z błędem w nazwisku :)

2

Michal Lorenc-Bandyta, Psy
Eric Serra-The Big Blue
Clint Mansell & Kronos Quartet-The Fountain
Peter Gabriel-Passion:The Last Temptation of the Christ
Trevor Jones-The Last of the Mohicans
James Horner-Braveheart
Hans Zimmer-The Thin Red Line
Sigur Ros-Heima

2

Predestination

0

Masz na mysli soundtrack Elliota Goldenthala z jedna kompozycja Brooka.

2

Rojst, Dark, True Detective, the end of the f***ing world

0

JFK

0

Pytaj lekarza o nimesil.

0

Aaa... no i zapomnialem o Sugar man. Niesamowita historia.

0

The last waltz, it might get loud, no direction home, lennon vs US, heima...

0

Ale mozesz kupic 10 cm murawy :) Jesli dobrze pamietam za 30 euro. Szatnia Barcy jest zamknieta, mozna zwiedzic tylko szatnie dla gosci.

4

Ciekawe, czy ten wywiad z Messim w dzisiejszym przegladzie, gdzie wypowiada sie o zlym odzywianiu typu napoje gazowane, czekolada, fast food, nie ma na celu naprostowac Dembele. Ktory ma podobno slabosc do tego typu jedzenia.

0

Z koreanskich: Lament, Ujrzalem Diabla, Zagadka Zbrodni, W Pogoni.

2

"Neymar to postac ktorej w primera division juz nie zobaczymy"
Mhm... Nie bylbym taki pewny.

0

Pamiętam jak dziś 3 bramki Faustino Asprilla dla Newcastle. To była ciężka dla nas CL, bo potem baty od Szewczenki i Dynama Kijów.

0

Pamiętam, że początek w pierwszej drużynie miał bardzo kiepski. I proszę jak się potem rozwinął. Mam nadzieje, że podobnie będzie teraz z Bartrą.

0

Jest Xavi na boisku i niestety gramy wolniej.

0

Więc 11 dla Neymara od nowego sezonu. Prawdopodobnie.

0

Pewnie tez odejdzie za darmo...

0

Polityka transferowa Barcy:
- Rivaldo odszedł za darmo
- Henry odszedł za darmo
- Marquez odszedł za darmo
- Keita odszedł za darmo
- Valdes odejdzie za darmo
- Hleb , Henrique, Milito za darmo


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?