8stoichkov8
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
To zależy gdzie w danej chwili przebywam.
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Colon Czy to z Sepultura...
Czy to z Bjork...
Mistrz.
2
Najlepsze koncertowe wykonania
#7
Tomahawk - God Hates a Coward
@Colon i @axegrinder wspomnieli wczoraj o Faith No More i Fantomasie, wiec dzisiaj w zestawieniu kolejny pokaz mozliwosci pana Pattona.
1
@Colon ma swoje momenty ten album, dla mnie jednym z tych lepszych jest Over the hills and far away. Zwlaszcza w aucie, na autostradzie.
1
Najlepsze koncertowe wykonania
#6
Snarky Puppy - Lingus
Live at Kytopia Studios, Utrecht, NE
Ależ to żre!
@Colon
1
@Colon jakos tak bardziej wsluchany jestem w solowe projekty obu panow. Szczegolnie Gabriela.
2
Najlepsze koncertowe wykonania
#5
Nils Frahm - Says
Live in KEXP
@Colon
7
@DonMatteo901 z Gomesem, to akurat szkoda, ze im nie pyklo.
1
Najlepsze koncertowe wykonania
#4
Foo Fighters - Cold Day in the Sun
Live in Hollywood
Ku pamieci.
@Colon
1
@Colon Protection. Michel Gondry i jego zamilowanie do mastershotow.
1
Najlepsze koncertowe wykonania
#3
Tool - Pneuma
Live in Boston
Larry Bird i instrukcja gry na garnkach
@fart
@Colon
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Najlepsze koncertowe wykonania
#2
Bruce Springsteen and the E Street Band with Tom Morello - Ghost of Tom Joad
Madison Square Garden NYC
To co potrafi wydobyc ze swojej gitary Morello, to przechodzi wszelkie pojecie. A i Boss, jak zawsze, w formie.
@Colon
3
Najlepsze koncertowe wykonania
#1
Portishead - Roads
Roseland NYC
Szmat czasu od nagrania, a ja za kazdym razem odplywam. Niesamowity klimat.
2
@MesQueUnClub_87
Jeden z najwiekszych. Rashomon, Tron we krwi, uwielbiam.
2
@Kapitan hawk moze nawet Lech Walesa zadzwoni, zeby sie wytlumaczyc.
2
@Kapitan hawk o to chodzi, czy znajdzie sie odwazny?
2
@BART97 boje sie konsekwencji tego pytania, ze strony pana Kazimierza.
1
Ciekaw jestem, czy zadzwoni ktos do Hejt Parku i zapyta Kazika, jak powstaja jego teksty.
0
@kkbarca Z kolei wczesniej kupilsmy z BVB grajka, ktorego kontuzje tam omijaly. Moze znow bedzie na opak.
2
@IronSanHybrid jak podoba Ci sie Cool Water, to polecam Creed - Green Irish Tweed. Lubie tez Chanel Allure Homme Sport i Sauvage Diora, a jesiania/zima Tom Ford Tobacco Vanille, D&G The One i Dior Homme Intense.
1
@macio_944 wrocil Kjartan, to moze nareszcie jakas nowa plyta. Szkoda tylko, ze nie ma Orriego.
1
@Hubsao a mecz Newcastle - Barca 3:2 i 3 bramki Faustino Asprilli?
0
@koziar przypomne tylko, ze w Batmanie Burtona, Harvey Dent tez byl innej karnacji.
3
Spokojnie. Po Celcie z pewnoscia wyciagneli wnioski.
0
@JonSnow jedyne pod co mozna Twoj opis podciagnac to Dog Soldiers.
0
@RobiS Swietny dokument, wart uwagi.
0
@Bobo25 Adamek nie lepszy, jesli chodzi o pozegnanie.
0
Vamos!
0
@Maker0 nawet ciocia Patrizia nie zmieni Twojego zdania? @BorzyKrzys widziales juz Psie pazury?
1
@norbi77 Najlepszy: Diuna, Judasz i czarny mesjasz, Obiecujaca, mloda, kobirta, Tina, Ojciec, Zupa nic, Furioza, Nikt, Małe rzeczy.
Najgorszy: Kobieta w oknie, Spirala