0

christo,

A kto jest wg. Ciebie najlepszy? Może Valdes? Przy takim strzale Messiego to raczej nikt by nie obronił. Jednak spokojnie..wiem że tego nie zrozumiesz :)

0

Slant

Taaaaa...Real też miał Słupek i główkę Ramosa, więc remis jak najbardziej sprawiedliwy :)

0

Nano10

Takich frajerów jak Ty powinni banować od razu

0

xavi6:)


hahahah 10:0 od razu. Hipokryta jakich mało.

0

Tylko hipokryci tego nie zrozumieją.

0

Na chwilę obecną to Real jest lepszy. Tyle w temacie. Barca w zasadzie nie oddała żadnego strzału w bramkę.

0

Hahaha...robię screeny komentarzy na tej stronie...komplikacja największych idiotów powstaje :D

0

Niedługo niektórzy będą pisać :

" Zerżnijcie mnie ale jest gol "

buahahhah, wyluzujcie dzieci przed tymi TV:)

0

centek

obudzą? Gol z niczego po klopsie Pepego -_-

0

Barca nie istnieje:)

0

No i co? Mówiłam że CR ukuje :)

0

zloty07,

A dlaczego sezonowcu? Ostatnie mecze potwierdziły że robił np z takim Masche co chciał.

0

Commando

No ale powiedz szczerze..nie uważasz że to jest jedyne rozwiązanie? Przez rozwój TV, internetu, ogólnie całych mediów ludzie ( szczególnie rosnące dzieci ) po prostu głupieją? Internet robi z wielu ludzi " kozaków " bo brak nad nim jakiejkolwiek kontroli. Nic tego nie zmieni. Siedzi taki jeden z drugim przed monitorem i wyzywają się pokazując tak naprawdę swój poziom inteligencji. Coraz trudniej jest merytorycznie i z sensem pogadać. Ja kibicuję Barcelonie, ale np bardzo podoba mi się styl gry Ronaldo, i mimo iż jest w Realu, jest moim ulubionym zawodnikiem. Czy to coś złego?

0

Commando,

Lepiej zbanować idiotów i zamknąć rejestrację w trakcie trwania sezonu.

0

No tego się czytać dzieci nie da. Kłócicie się jak banda prostaków. Jutro wielki mecz a tu nadawanie jeden, na drugiego. Ja wiem że na tej stronie w 80% są debile i dzieciaki( na stronie realu również 80%, albo i więcej ) ale nie obrzydzajcie życia innym. Przynosicie nie tylko wstyd sobie , ale i Barcelonie.

0

Te PLUSY i MINUSY to najdurniejszy pomysł jaki widziałam :)

0

TezerMC

Tak. Dadza. Mache tak da radę jak w ostatnim Superpucharze :)

0

sirpite13

A gra Barcy jest znakomita? Nie wydaje mi się.

0

Pique? Z całym szacunkiem nie warto ryzykować, a poza tym Ronaldo zawsze go miesza...

0

Fabs to jeszcze statuetkę dla najlepszego aktora powinien dostać :)

0

No cóż...Kapitan ma już swoje lata. Kości już nie jak u młodego..Co nie zmienia faktu że upadek niefortunny..

Take Care ElCapitano!

0

Powiedzmy sobie szczerze. Pinto ma swoje lata. Powoli należy szukać jego następcy, który za jakiś czas będzie mógł przejąć rękawice od Valdesa--> choć to raczej mało prawdopodobne bo Valdes jeszcze trochę pogra. Tak czy inaczej należy się rozglądać za drugim bramkarzem

0

Zabawni jesteście. Tacy hipokryci że jaja urywa..

Sanchis34 wysłał wam linka. Cesc padł jak rażony piorunem. And the Oscar goes toooooo......

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?