Agunia91
Dołączył/a: wrzesień 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
christo,
A kto jest wg. Ciebie najlepszy? Może Valdes? Przy takim strzale Messiego to raczej nikt by nie obronił. Jednak spokojnie..wiem że tego nie zrozumiesz :)
0
Slant
Taaaaa...Real też miał Słupek i główkę Ramosa, więc remis jak najbardziej sprawiedliwy :)
0
Nano10
Takich frajerów jak Ty powinni banować od razu
0
xavi6:)
hahahah 10:0 od razu. Hipokryta jakich mało.
0
Tylko hipokryci tego nie zrozumieją.
0
Na chwilę obecną to Real jest lepszy. Tyle w temacie. Barca w zasadzie nie oddała żadnego strzału w bramkę.
0
Hahaha...robię screeny komentarzy na tej stronie...komplikacja największych idiotów powstaje :D
0
Niedługo niektórzy będą pisać :
" Zerżnijcie mnie ale jest gol "
buahahhah, wyluzujcie dzieci przed tymi TV:)
0
centek
obudzą? Gol z niczego po klopsie Pepego -_-
0
Barca nie istnieje:)
0
No i co? Mówiłam że CR ukuje :)
0
zloty07,
A dlaczego sezonowcu? Ostatnie mecze potwierdziły że robił np z takim Masche co chciał.
0
Commando
No ale powiedz szczerze..nie uważasz że to jest jedyne rozwiązanie? Przez rozwój TV, internetu, ogólnie całych mediów ludzie ( szczególnie rosnące dzieci ) po prostu głupieją? Internet robi z wielu ludzi " kozaków " bo brak nad nim jakiejkolwiek kontroli. Nic tego nie zmieni. Siedzi taki jeden z drugim przed monitorem i wyzywają się pokazując tak naprawdę swój poziom inteligencji. Coraz trudniej jest merytorycznie i z sensem pogadać. Ja kibicuję Barcelonie, ale np bardzo podoba mi się styl gry Ronaldo, i mimo iż jest w Realu, jest moim ulubionym zawodnikiem. Czy to coś złego?
0
Commando,
Lepiej zbanować idiotów i zamknąć rejestrację w trakcie trwania sezonu.
0
No tego się czytać dzieci nie da. Kłócicie się jak banda prostaków. Jutro wielki mecz a tu nadawanie jeden, na drugiego. Ja wiem że na tej stronie w 80% są debile i dzieciaki( na stronie realu również 80%, albo i więcej ) ale nie obrzydzajcie życia innym. Przynosicie nie tylko wstyd sobie , ale i Barcelonie.
0
Te PLUSY i MINUSY to najdurniejszy pomysł jaki widziałam :)
0
TezerMC
Tak. Dadza. Mache tak da radę jak w ostatnim Superpucharze :)
0
sirpite13
A gra Barcy jest znakomita? Nie wydaje mi się.
0
Pique? Z całym szacunkiem nie warto ryzykować, a poza tym Ronaldo zawsze go miesza...
0
Fabs to jeszcze statuetkę dla najlepszego aktora powinien dostać :)
0
No cóż...Kapitan ma już swoje lata. Kości już nie jak u młodego..Co nie zmienia faktu że upadek niefortunny..
Take Care ElCapitano!
0
Powiedzmy sobie szczerze. Pinto ma swoje lata. Powoli należy szukać jego następcy, który za jakiś czas będzie mógł przejąć rękawice od Valdesa--> choć to raczej mało prawdopodobne bo Valdes jeszcze trochę pogra. Tak czy inaczej należy się rozglądać za drugim bramkarzem
0
Zabawni jesteście. Tacy hipokryci że jaja urywa..
Sanchis34 wysłał wam linka. Cesc padł jak rażony piorunem. And the Oscar goes toooooo......