0

fellow2


No ale ZP ma takie wytyczne jakie ma. Ocenia się brutalnie statystyki i tak głosują ludzie. Gdyby było inaczej to najpierw powinien dostać ZP Xavi, potem Iker etc - za całokształty i wkład w drużynę

0

@kris81

Nie prawda :) Nie zawsze graliśmy "dzikim składem" :)

0

N20

Płacz? Ronaldo wbija nam ostatnio bramki w każdym GD i wówczas płaczu nie ma?

0

malutkiFCB

Coś pisałeś ;] ?

0

Na tej stronie od dłuższego czasu pisze się albo : Mourinho powiedział, Messi vs. Ronaldo. Same prowokatory i nic więcej. Rok temu było zdecydowanie więcej CIEKAWYCH, HISTORYCZNYCH artykułów, z których dany użytkownik mógł coś wynieść. Za 20min będzie natomiast tutaj 200 komentarzy pt: " Messi VeB" nie " Ronaldo HM! "

:)

0

Trochę to nudne, ale prawdziwe :) Warto jednak zauważyć że Barcelona jest dość mocno uzależniona od Messiego. Pedro? Alexis? Villa? Zgaszeni są od jakiegoś czasu.

0

Ludzie..podniecacie się nie wiem czym. To był dopiero 3 mecz w grupie Realu i to z trudnym rywalem, na trudnym terenie. To dziwnego że przegrali 2-1? Wynik jak wynik. Za 2 tyg jest rewanż na SB to zobaczymy co Borussia tam zadziała.Przegrał Real? Przegrał i co z tego? Kto się ze mną założy że i tak skończy na 1 miejscu w grupie :)?

0

N20

Przecież tak jest wszędzie. W radiu, telewizji, czasem na stronach www.

0

DAMilio

Nie wchodzę tam bo nie mam potrzeby takiej. Mówię Ci. Wejdź na komentarze po meczu z Depo :) " Valdes Ty ch*****u "

0

DaMilio

To poczytaj komentarze na tej stronie po klopsach Valdesa :D

0

Ludzie nie podniecajcie się! dopiero 3 mecze za nami, a za 2 tyg Borussia wpada na Berabeu..

0

N20

Po co w Tobie tyle nienawiści ? Ani to fajne, ani eleganckie czytać takie rzeczy na tej stronie,

0

SinMistico

Ale Ty porównujesz Real do City? No weź przestań :)

0

SeBas Pro

Że co proszę :D? hahahaha chłopie...połowa fazy grupowej i Ty szampana otwierasz?

0

Nie bądźmy hipokrytami. Tak jak 95% piłkarzy może nosić buty Messiemu, tak Valdes może podawać rękawice Ikerowi.

0

Leo Messi

Ostatnio? Nie pamiętasz jak kiwał się na SB wiosną?

0

Valdes niech ogląda mecz i uczy się bronić tak jak Iker...

0

Boże ale zakompleksione dzieciaki :D Ronaldo z gola się już nie może cieszyć tak jak chce? Co za parodia na tej stronie :d

0

Scorpion222

Przecież i tak nie uwierzą :) Polaczki które siedzą ponad 2k km od Hiszpanii, przed monitorem wiedzą lepiej :)

0

juliancarax

No pewnie :) Zabawny jesteś :)

Dla mnie nie ma nic lepszego jak przeprosimy pod adresem Leo Messiego. Przecież i tak to nic nie zmieni. Ewentualny wyrok i tak pewnie ( jak w 95% przypadków ) nakazał by wygłosić przeprosiny albo jakaś tam minimalną karę finansową.

0

że jego bramkarzem najwyższej klasy

Jest solidnym bramkarzem, ale znam kilku z lepszą klasą :)

0

Zastanawia mnie jedna tylko...po co przypominać jakieś chore 8pkt przewagi nad Realem, skoro Atletico i Malaga są zaraz za nami?

0

Bruma

Poziom jest żenujący, i aby się utwierdzić w tym przekonaniu zapraszam do poczytania komentarzy z meczu :)

0

lukasoon15

Ale Valdes gra w najlepszej drużynie świata, a nie gdzieś na zapleczu. A skoro już tam gra to powinien mieć to opanowane do perfekcji. Tak jak grę nogami.

0

Zastanawia mnie tylko jedno...cieszyć się czy płakać? Przecież my nie mamy atakujących w ogóle..Pedro?Villa? Messi znów ciągnie grę...

0

XAvi wejdzie!! aaaaaaa 1000 osób o tym musi napisać? ja pierdziele hehe

0

LA Pulgaa

Weź że sprawdź sobie na livescores.com Neta nie masz?

0

Ludzie...oglądajcie i wyluzujcie :) Tyle wulgaryzmów na tej stronie to ja wiem że norma ale to jest straszne ;/

0

Jooe

I ? Gol to gol dzieciaku...

0

Wy dalej myślicie że Valdes jest ok :D? Przecież on siedzi tylko i wyłącznie dlatego że jest wychowankiem. Victor to nawet w top 5 nie jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?