Agunia91
Dołączył/a: wrzesień 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
karol_ziemba
LOL. A skąd wiesz że Diego przyszedł jako zastępstwo dla Adana? Jeszcze Ci głupio się zrobi jak to Adan wybiegnie w pierwszym składzie :) Zauważ że Real tak naprawdę ma teraz tylko jednego bramkarza. Gdyby jakaś kontuzja dopadła Adana to leżą.
0
nwrad
Lopez jest wychowankiem Realu to po 1, a po 2 gdyby Adan doznał jakiejś kontuzji to kto by bronił? Tomas ? buehehe.
0
Diego Lopez najprawdopodobniej w Madrycie! Całkiem sensowne wypożyczenie będzie
0
katalonczyk1000
Jedno spotkanie można delikatnie mówiąc...olać :)) Może słowo olać nie jest oznaką profesjonalizmu, ale nie będę płakać jak przegramy w lidze np do zera, a w pucharze wygramy ledwo :)
0
Macie swojego komentatora :))
0
Lewy
Spokojnie bo Ci żyłka w tyłku pęknie. Przeżywasz to jak nie wiem co :) Wyluzuj. Jose jest jaki jest, ale przeprosił Tito.
0
Chyba niektórzy zapominają że Barca od kilku lat ma ZAWSZE KRYZYS na przełomie stycznia i lutego i traci najwięcej pkt w trakcie sezonu w tym okresie.
0
Ja pier**** Mecz się ledwo zaczął a Szpaku szaleje..
0
Mam nadzieje że te - i + zniknął bo są jedynie dla pół mózgów. Gdyby to miało jakiś cel...zdecydowanie lepsze rozwiązanie to zablokować rejestrację i wytępić ze strony chamów i wulgarne osoby :))
0
lew23
Mam nadzieje że z tą pisownią to sobie żartowałeś...
0
Macie swoją Valencię :D. Dostaną jeszcze 3 bramki i bilans ost 3 meczy będzie... 0-11 :D
0
Rozumiem że każdy tutaj piszący ma zdany certyfikat CAE,CPE, albo inny i biegle włada w kilku językach :) ?
0
Widzicie Guaitę w Barcelonie po jeden interwencji ? Poczekajmy do końca meczu :)))
0
victor
To było idiotyczne...
Peace:)
0
FAneQ
Też kolego pisze się przez Ż, a nie RZ :)
0
0
Rany Boskie..Co Real i CR grają...
0
HOHOHOH Ale Real ma pęd :D Chyba kryzys za nimi :D
0
natall11
Pamiętam :) I co z tego? Ja nie jestem hipokrytką. Uważam że jest przeciętniakiem i ciesze się że odchodzi. Mam do tego takie samo prawo jakie Ty masz, uważając go za "Boga". Ot cała filozofia. Jeżeli mówisz że czołówka to miejsce od 6 w górę to cóż...Valdes to chyba najsłabszy punkt tego zespołu.
0
MadridistaForEver,
Valdes mimo wszystko jednym z najlepszych bramkarzy na świecie ? Nie rozbawiaj mnie.
0
adrian89
Szczesny nie przejdzie. Wiele razy juz mówił że podziwia graczy typu Scholes, czy Giggs że reprezentują jedne barwy.
0
goldenboy
No to już Barca jest na pozycji straconej :) Niestety.
0
Nie róbmy sobie jaj. Ja pochwalam filozofię wychowanków, ale co za dużo to nie zdrowo! Potrzebujemy naprawdę klasowego bramkarza.
0
TAK TAK TAK TAK!!! WRESZCIE :D:D:D !!! Powodzenia Victor w innym klubie! W Pelikanie Łowicz!!
0
Ehhhh szkoda. No to dalej będziemy mieć graczy którzy super grają nogami :)
0
Uniqe
Najpierw to trzeba wygrać :) Już rok temu Chelsea pokazała jak można grać, a jak wygrywać :)
0
LOL. Przecież to kompletny babol Pinto. Co on nie mógł podać na prawo do Puyola, tylko na środek? Drugi, zaraz po Valdesie który żenująco gra nogami. Szkoda że nie podał jeszcze tak jak nasz Valdi latem do DiMarii pod same nogi.
0
Kurde....no nie wiem..przecież Heynckes bardzo dobrze radzi sobie w tym sezonie z drużyna...po co właściwie ta zmiana? Gdyby Bayern dostawał lanie w lidzie i LM to rozumiem...Coś czuję że to zmiana czysto " nazwiskowa". Oby Bayern nie żałował że ma dobrze poukładaną pakę teraz...
0
barca2002
To gdzie niby wg. Ciebie pójdzie :)? Ja obstawiam właśnie City.
0
coole
Dla niego konkurencją jest blisko 40 letni Pinto.