0

Kosmo

No tak...twierdziłam. Nie wiedziałam jednak że Real ma tak rozregulowany celownik i takiego pecha. Bo miał pecha.

0

Ischbol

Ty wróć do podstawówki nauczyć się pisać. Mnie bardziej martwi sytuacja w kadrze Barcelony po tym sezonie. Potrzeba wielu zmian, a nie cieszenia się przez najbliższe 4 miesiące.

0

0

Shadow_Man

A pamieasz jak kibice Barcelony obrzucali autokar kamieniami? Wśród każdego stada znajdzie się idiota.

0

0

0

Real przegrywa na własne życzenie, a nie ża Atletico coś grało, a tym bardziej że im się należało.

0

Atletico guzik gra i niech się cieszy że nie przegrywa 3/4-1

0

buahahah ale farty hahhaa

0

heh, więcej farta jak rozumu :) już dwa słupki.

0

I tak dostaną kolejne 3-4 bramki :)

ooo słupek

0

Ostatnie 8 spotkań z Madrytem to 1 wygrana tylko. Przegrany SP, przegrana możliwość walki w finale CDR i w lidze też nie najlepiej.

BRAWO..

0

"''Nie sądzę, by Bayern i Real nas upokorzyli. "

Nie...0-7 to przecież prawie jak wygrana...No....największy hipokryta Barcy jak strzelił :))

0

buhahahahaahhaa to jest klub?! sorry ale lepiej zarządza się burdelem. Jak można mówić o tym że dobrze zarządzało się kontuzją Messiego? Jak można było ustawiać monitory LCD gdy Vilanova był w Nowym Jorku? Ja się nie dziwię że drużyna miała takie wyniki, skoro tu nie ma żadnego profesjonalizmu. Trzeba było po odejściu Pepa rozpocząć coś nowego a nie na siłę to ciągnąć

0

Weezer

Dwa mecze? Stary...pomyśl trochę. W tym sezonie dostawaliśmy BATY OD NAJSILNIEJSZYCH. Real, Milan, Bayern...łoiliśmy tylko ogórków z BBVA. Nikt nie pisze tutaj o dwóch meczach z Bayernem, które były..no brak słów.

0

Barca ma mistrza, ale to nie oznacza że należy świętować przez najbliższe 100 dni z tego powodu. Klub jest na rozdrożu i z trenerem i wieloma zawodnikami. Potrzeba wielu zmian bo bądźmy ze sobą szczerzy...w tym sezonie dostaliśmy takie baty od NAJLEPSZYCH DRUŻYN ( Real,Bayern,Milan ) że szok. Mistrzostwo, mistrzostwem ale jest wiele rzeczy które martwią.

0

Mnie po tak ostrych wtopach z największymi jakoś to mistrzostwo nie cieszy. No może inaczej...cieszy, ale mam świadomość tego że dostaliśmy oklep od najsilniejszych w Europie. Od Bayernu, przez Real ( stosunek ost. 8 spotkań to tylko jedna wygrana ) i raz od Milanu ( remontada ). Po prostu byliśmy systematyczniejsi w lidze grając z ogórkami.

0

Jeszcze 1-2 kolejki więcej a byśmy przerąbali mistrzostwo :) Choć teraz w sumie.... :)

0

"Barcelona natomiast jest zdania, że zawodnika bardziej przekonają argumenty sportowe niż ekonomiczne"

Aha. Czyli ostatnie 8 spotkań pomiędzy Realem i Barcą i JEDNA wygrana Barcelony świadczą o argumentach sportowych? No nie wiem. Poza tym wg.mnie jest przereklamowany i wolałabym inne wzmocnienia w Barcelonie. Szczególnie w OBRONIE bo takiej padaki to nie widziałam dawno.

0

Tak to jest jak po odejściu Guardioli ZA WSZELKĄ CENĘ chciało się utrzymać filozofię i durną titi-takę. Po Pepie powinna być kropka i może nie coś nowego, ale na pewno nie Vilanova. Zresztą..jaki normalny klub pod nieobecność trenera ustawia ekrany LCD na treningu, aby ten mógł oglądać trening z USA. GŁUPOTA. Barca skończyła się rok temu. Wygranie BBVA też dla mnie nie smakuje dobrze bo nie dość że biliśmy leszczy, to dostaliśmy takie manta od Realu że hohoh. 8 ostatnich spotkań z nimi i tylko 1 wygrana.

0

pqtleo
"bbva vs bundesliga 3-11 "

Chyba REAL :)

0

07 zgłoś się

0

0

Real to przegrał 3-4, a jak tak dalej pójdzie to my przebramy 0-6 :)

0

FCB!

Wspomnisz moje słowa za tydzień, że Real stety czy niestety, ale awansuje. Z Bayernem będzie cholernie trudno no i jednak nie strzeliliśmy na wyjeździe nic..

0

kubafcb102

A ja myślę że Real nastrzela Borussi bramek za tydzień u siebie, ale Barca niestety już nie.

0

Słuchajcie...no bo jest rewanż..tak naprawdę ta bramka Ronaldo trochę ich ratuje...Real może wygrać u siebie 3-0....co to jest za wynik...

0

Od ilu lat gramy takim schematem? 5,6,7? Wszystko zaczęło się już na początku nowego tysiąclecia. Skład trzeba przewietrzyć, a trenera zmienić. Po co do cholery trzymać się tej filozofii gry? Piłka się zmieniła i Barca też się musi zmienić. Titi-Taka prezentuje się tak żałośnie że aż wstyd. To OBECNIE najgorszy styl gry, który starcz na biedaków z Ligi. Teraz gra się dynamicznie i z kontry. Z Realem było 3-0 i mieliśmy posiadanie 79% w pewnym momencie!!!! Wczoraj z Bayernem było tak samo. 4 bramki w dupę i klepanie jeden do drugiego. Puyol ma 34 czy tam 35 lat, Xavi tak samo, bramkarza nie mamy bo Valdes odejdzie, a Pinto ma 40 lat!!!!!. O obronie nawet nie wspomnę. I największy geniusz Barcy. Tito Vilanova. Facet jest chory. Musiał się leczyć to zarząd wolał ustawiać na treningu monitory i robić live streaming do NY, niż zatrudnić nowego trenera. BTW nowy trener powinien być od początku zeszłego sezonu i powinien wprowadzić jakieś zmiany. NIC nie zmieniło się od odejścia Pepa..no może...dostaliśmy Tito--> Podróbkę Guardioli który ,a 4-0 w plecy 83 minutę i wprowadza PIERWSZĄ zmianę. Przecież Villa to nawet się nie rozgrzał. Na Ch....on go wprowadzał wczoraj?

0

Barca się skończyła z odejściem Pepa. W tym sezonie bijemy tylko biedaków z LaLigi. Od najlepszych dostajemy po DUPIE. Real nas jedzie jak chce, Bayern też, Milan u siebie ograł....potrzeba zmian, a nie ciągnięcia projektu po Guardioli. Sandro mówi : " Nie zmienimy swojej filozofii ", a ja mówię " To dostaniecie jeszcze większe baty " Jak można trzymać tego nieudacznika Vilanove, który jest zerem a nie trenerem? 4-0 83 minuta i pierwsza zmiana..no geniusz...

0

ewakh

Jak tito ma ważniejsze problemy to niech zajmie się sobą, a klub odda innemu trenerowi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?