0

Zamknąć dzioby pozery jedne. Mecz trwa 90 min, a nie 20.

0

Żartem jest Twoja ortografia.

0

Żadnego karnego ludzie.

0

Został wybrany dwa razy najlepszym graczem PL :) Skoro gra w słabym Toten, to chyba coś tam "osobistego" osiągnął.

0

Sorry, ale on nie poradziły sobie nawet w Ekstraklasie :-) Zwodnicy Lechii robili go jak dziecko :-)

0

Koniec okienka tuż, tuż, a obrona na żenującym poziomie.

0

A Ty dalej jeździłbyś na rowerze :)

0

Szkoda tylko, że klepiemy leszczy jak rok temu e sezonie, a dostajemy dzwony od najmocniejszych ( Bayern )

0

LOL 20-25 mln :D Bo Chelsea potrzebuje na gwałt kasy :D

0

Jacek

Nie wiem czy liczono, czy nie :) Nie siedzimy w zarządzie więc nie wiemy ile na nim zarobili :)

0

MarioVeb.

Real ma 50% do wizerunku piłkarza. Sprawdź teraz ile dostaje on za reklamy i dodaj to do kasy klubu. Zobacz czy nie wyzeruje Ci się licznik zarobki=marketing reklamowy. Potem sprawdź ile Real sprzedał koszulek z " Kaka " i ile średnio jedna z nich kosztowała. A to tylko koszulki :)

0

Jacek

No tego niestety już nie sprawdzimy, bo nie mamy dostępu do analiz finansowych Realu. Można jedynie gdybać, a gdybanie nie jest narzędziem PRAWDZIWEJ Ekonomii :) Spekulacja już pokazała wiele razy jak skrzywdzić ludzi :)

Peace :)

0

Jacek

Skoro on siedzi na ławce, a znajduje się w ścisłym TOP zarabiających PIŁKARZY to chyba jednak generuje co? On ma nieskazitelny wizerunek. Podpisał ostatnio nowa umowę z Adidasem, i EA Sports.

0

Gudony

"Sprawdź ile koszulek sprzedano z nazwiskiem KAKA, jak kształtowała się korelacja związana z frekwencją na meczach towarzyskich po przyjściu gwiazd pokroju CR,KAKA, jakie real RENEGOCJOWAŁ umowy z ADIDASEM, BWIN, a teraz Fly Emirates. Myślisz że znacznie większe umowy sponsorskie są efektem gry Realu? hehe...Są efektem mistrzostwa marketingowego, które potwierdza się co roku w zestawieniu przychód/zysk."

Przeczytaj jeszcze raz. KLUB nie zarabia TYLKO na WIZERUNKU :) Myślisz że gdyby Barcelona napisała 5 tyg temu że do Gdańska przyleci 3 skład, to stadion byłby pełen?

0

Może to do Ciebie dotrze. REAL CO ROKU ZARABIA CORAZ WIĘCEJ,A NIE CORAZ MNIEJ. MA WIĘKSZY PRZYCHÓD i ZYSK mimo iż NIE wygrywa NICZEGO. Sama kasa wpada?

0

Puknij się w główkę Jacusiu :)

Czyli co? Real nie odrobił się po transferze Ronaldo :D ? Skoro można w zestawieniu rocznym wyczytać że zarabia nie co więcej od Kaki, a będzie zarabiał pewnie znacznie więcej :D ? Sprawdź ile koszulek sprzedano z nazwiskiem KAKA, jak kształtowała się korelacja związana z frekwencją na meczach towarzyskich po przyjściu gwiazd pokroju CR,KAKA, jakie real RENEGOCJOWAŁ umowy z ADIDASEM, BWIN, a teraz Fly Emirates. Myślisz że znacznie większe umowy sponsorskie są efektem gry Realu? hehe...Są efektem mistrzostwa marketingowego, które potwierdza się co roku w zestawieniu przychód/zysk.

0

Gudony..

A wiesz że tu nie chodzi tylko o 50% z reklam? Wiesz jak jeszcze zespoły zarabiają na piłkarzach?

0

A skąd Ty wiesz ile Real da za Bale'a i czy go kupią? Skoro Real ma w rok, rok większy przychód i ZYSK to chyba jednak jest ten PEREZ LOGIC co?

0

MarioVeb

Na sensowne odpowiedzi można w końcu podyskutować :) Na zaczepki tych prostaków wyżej szkoda słów :)

Oczywiście. Masz rację co do Thiago. Natomiast dla mnie kompletnym nieporozumieniem jest niedopilnowanie jego sytuacji w ramach "kontraktu".

Dobry gest? Ok, ale my gadamy tutaj o EKONOMII, a nie o dobrych gestach.

Kaka to ławkowicz i to sama napisałam. Natomiast Real za pewne na tym transferze swoje zarobił. Skoro ma w kontrakcie 50% do wizerunku, a co roku można przeczytać ile jaki piłkarz zarobił więc jego koszta się amortyzują. Czysty biznes. Dodatkowo jest to facet z kupą doświadczenia dla młodych. Wzorem do naśladowania dla wielu.

Pisałam wcześniej. DUET ZIDANE i PEREZ.

0

Realowi można zazdrościć tak szczerze prezesa. Perez to jest chłop z głową na karku. Widać u niego ogromne doświadczenie wywodzące się za pewne z firmy budowlanej ( największej w Hiszpanii ) którą posiada. Jest to facet który zna się na ekonomi i potrafi zrobić dobry interes. W przeciwieństwie do naszego Sandro. Jak sobie przypomnę za ile poszedł Villa to dalej jest mi słabo. Thiago również został oddany wg. mnie za nic. Facet strzela na mistrzostwach 3 bramy w meczu i zostaje oddany za 25 mln E. No po prostu kpina. Połączenie Perez+Zidane daje naprawdę super rezultaty i ekonomiczne i sportowe. Varane, Carvajal to są klasowi zawodnicy kupieni za grosze ( albo sprowadzeni z powrotem ) Isco jak na razie prezentuje się FANTASTYCZNIE. Można mieć jakieś ale do Asiera, ale to dopiero pierwsze jego dni w Madrycie. Poczekajmy rok-dwa z osądami. Można nawet śmiało powiedzieć że wydanie 65 mln za Kakę było dobrym posunięciem. Facet gra padakę, ale dla młodszych kolegów na pewno jest super wzorem do naśladowania i ma masę doświadczenia do przekazania. O kwestii marketingowej nawet nie mówię.

0

Super zestawienie! Widać teraz jakim ekonomistą jest Sandro :) Tragedia.

0

Creature, tak to mow sobie do matki :) Jak widze jestes za.glupi aby zrozumiec wlasnie takie CELOWE dorabianie jak kolega wyzej. No coz...iq sie nie uczy:) LOL. Co to znaczy, WY? Ja o A, a Ty o LM z lat 60 ;D co.za.koles

0

LOL. Dlaczego 15. No to moze sprawdzmy sobie OSTATNI sezon. Najbardziej swieze mecze. I jaki jest bilans kolezko? 8 ost. meczykow, co??

0

Oczywiście "x3" napisałam z biegu. Pewnie będzie mniej. Natomiast nie wierzę, że Perez kupi zawodnika za 100 mln, który nie będzie tego wart w jakimkolwiek aspekcie.

0

Perez jest mistrzem marketingu & interesu. Przejął znów klub i mają rekordowe zyski/przychody. Kupno Bale'a to strzał w dziesiątkę. Zapłacą 100 mln, czy ile, a wyciągną 2-3x więcej. Natomiast nie wierzę, że Agger przejdzie do nas. To tak jakby Puyol poleciał na drugą stronę Barcelony. Barcelona MUSI ściągnąć KLASOWEGO obrońcę. Po prostu MUSI. Bez tego sytuacja będzie gorsza jak rok temu. Bądźmy szczerzy..."złote" dzieci pokolenia szkółki były i przeminęły. Nie wiem czy choć jeden młodziak osiągnie tyle co Xavi,Iniesta i inni. Wszystko przemija i lepiej jak do tego zarząd dojrzeje, bo jak postawią na Bartę to sorrryyy

0

LOL. Barca grała BEZNADZIEJNIE, a to co robił Barta nadaje się pod kolegium.

0

Nie pisałem tego posta do Ciebie, więc nie odpisuj :) W czym problem ?

0

Jak zawsze komentarze na poziomie chamów i prostaków :) Zero kultury ;) No ale cóż...taka strona :)

0

heh...tak jak dziś mówili dwaj panowie w TV :) Straszna podnieta tym meczem jest :) Skład Barcy o du....rozbić, a ludzie bulą ciężką kasę za oglądanie nie tortu w pełnym wymiarze, a jednego kawałka ( Messiego ) i pewnie Neymara na " 2 min " :)

0

heheh a Bayern dalej punktuje :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?