Agunia91
Dołączył/a: wrzesień 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i niby jaki ma to związek ? Gdyby babka miała wąsy, to by była dziadkiem. Grał, tyle ile grał i tyle. Nie ma chłopak budowy CR7, więc i kontuzje łapie.
0
A czym on ma się denerwować ? Wywalił ich za burtę porządnie.
0
Tak ciężko pisać poprawnie, czy może jak 99% osób masz papierki ?
0
Tak :D I Ronaldo przykropił 3 bramki :D
0
No to co za problem ? :))
0
Francja 3 yeaaaa :D
0
Yyyyyyy a co ma piernik do wiatraka ? Gdzie ja pisałam o ZP ? Poza tym te bramki i wprowadzenie Portugalii do MŚ nigdzie nie zginie :) Za rok kolejne głosowanie, i CR bd miał szansę dzięki temu pokazać się na mundialu.
0
Żartem to jest Twoja ortografia :)
0
Ale wy robicie w gacie przez tego Ronaldo :D Prawda jest taka, że kibicujecie Szwecji TYLKO I WYŁĄCZNIE aby Cr7 nie grał na mundialu :D A on jak zawsze pięknie odpowiedział 4 bramkami w dwóch meczykach :D
0
Nic nie zmieni ? A w przyszłorocznym głosowaniu fakt, że wprowadził Portugalie na Mundial i będzie mógł się tam wykazać nic nie zmieni ; ] ?
0
RONALDOOOOO 3 :D:D:D PAPAPAPA DRWNIAKU IBRA :D
0
hahaha ja pisałam :D 2-2
0
Proszę....przestańcie :D Wy myślicie że ten drewniak 2m jest lepszy od Cr7 ? Macie odpowiedź :))
0
Nie szkodzi :) Jesteś zerem dla mnie, więc Twoja opinia mnie nie interesuje :)
Pozdro
0
hahahhaa a kilka postów niżej pisałam, że CR7 strzeli i uciszy kibiców :D
0
Strzeli bramkę Ronaldo jak to w zwyczaju bywało odnosząc się na tego typu okrzyki i cóż :))
0
Tak trudno wejść na stronę :
http://www.livescores.com i sprawdzić wynik ? -_-'
0
Stopień ignorancji i pustactwa na tej stronie sięga dna.
"Na pocieszenie napiszę, iż Khedira pół roku przerwy. :)"
0
Brawo. Nic dodać, nic ująć.
0
To się nazywa frustracja. Normalna u Polaków :))))
0
Wiesz co Ty piszesz w ogóle ? Głosowanie było DO DZIŚ. Gala jest 13 stycznia, a Ty chcesz głosować do 30 ?
0
Ronaldo ma takie warunki, że jeżeli nie złapie go jakaś paskudna kontucja to i do 40 może grać na dobrym poziomie.
0
W Polsce jak zawsze wszystko robi się od drugiej strony. Zrobilismy sobie imprezkę wydając na stadiony blisko 5mld zł, zamiast tego przeznaczyć tą kasę na ośrodki dla młodych piłkarzy, ośrodki szkolenia trenerów, opłacic zagraniczne staże trenerskie i wiele, wiele innych. Co w zamian mamy ? Kilka stadionów na które chodzi po kilka tys kibiców, a drużyny pokroju Śląsk, Lechia mogą jedynie trawę tam kosić.
0
A co ma piernik do wiatraka skoro głosowanie już się zakończyło ?
0
Dajcie spokój. Znów strzelił na pustę. Do tego miał farta i ogólnie gol z niczego.
hłehłeeee
0
Zjadł piłkę.
0
Heheh a Ty dalej hejt mode on Ronaldooo
0
Zobacz teraz na spokojnie :) Byle co napisze się tutaj i tylko wpienia się małolatów :))
0
Przecież to prowokacja :))
0
Mogła jego mama włożyć ciut więcej starania w wychowanie :)