Agunia91
Dołączył/a: wrzesień 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kapitan
Tak, tak..dojrzałość pokazałeś :))) Zerową :)
0
nienawiść :)? Przecież to Ty piszesz o rodzicach ( chłopakach ). No sorry, ale raczej rozchodzi się o Twój brak kultury :)
0
Daro777
Szkoda słów na chama :)
0
LOL. Brawo. Wymieniłeś nazwiska. Postaw teraz kasę na to, czy wejdą do pierwszego składu :) Ja stawiam, że nie :) Myślisz, że co 5 lat rodzi się drugi Xavi,Iniesta,Puyol? hehe, dobre naiwne myślenie :)
0
Np? Bo akurat nie widać, ani nie słychać ich :)
0
Na tej stronie panuje jawny kompleks :D Już pomijam Alvesa, Xaviego, Cruyffa, Sandro, Martino :D Ciągle temat Realu. No nie ma tygodnia aby któryś z Barcelony nic nie powiedział :D Real wydaje, bo go na to stać. Ma z roku na rok, coraz większy zysk i przychód. Poza tym pokolenie Barcelony się powoli kończy. Ile jeszcze pogra Puyol,Xavi,Iniesta? No ile ? Nawet sensownego obrońcy nie ma.
0
Nie mają nikogo na obronie, a pierdzielą głupoty co będzie jak Modric i Isco złapią kontuzje :D NO MISZCZE :D
0
Szkoda komentować :) Powinni banować takich jak Ty, bo żadnej dyskusji prowadzić się nie da :) Szkoda :)
0
LOL, Isco? Modric? Może na raz obaj złapią kontuzję. Raczej pomyśl, co będzie jak Pique lub ktoś inny ( wystarczy jeden ) złapie kontuzje. Mamy.... Barte...LLOLL
0
Wyluzuj chłopcze. Sezon się dopiero rozpoczął, i z tymi wnioskami poczekajmy do maja
0
Ja pitole..Ludzie...załóżcie sobie klub, wykładajcie kasę i ściągajcie kogo chcecie. Każdy ma INNY PLAN na drużynę. Perez ma taki i NA PEWNO z Carlem i Zidanem to obgadali. Tyle. Dodatkowo pewnie przejdzie za 50 baniek.
0
Stopera kupią, jak znów dostaną manto od kogoś mocnego pokroju Realu,Bayernu,Milanu jak w zeszłym sezonie.
0
Nie ośmieszaj się. Obaj mają po 50%.
0
Przecież Real ma 50% do wizerunku koleżko :)
0
Jełopem to jesteś Ty, bo nie uwzględniasz zarobku marketingowego :) No ale tak to jest, jak komuś pokaże się suche dane :) Mózg wyłącza automatyczni :)
0
Daro777
Oni po prostu za płyciutko myślą. Real rok w rok ma znacząco większy przychód/zysk, zostawia w tyle inne zespoły, ale i tak dla nich to oddanie za darmo Kaki. Facet zarabia z reklam 30 mln e. Real ma 50% z tej kasy, więc i tak jest na czysto 5 mln / rok. A gdzie tam koszulki i inne rzeczy związane z jego wizerunkiem.
0
Wyjazd z niedzielnego kółka różańcowego :) ?
0
Bo Ty kolego jesteś za mało ogarnięty aby pomyśleć ciut więcej na temat tego, ile Real marketingowo mógł na nim zarobić, lub zamortyzować koszty :)
0
Bardziej interesujące jest to ile za niego zarobił marketingowo skoro ma 50% praw do wizerunku, a Kaka rocznie z samych reklam dostaje 30mln e :), czyli i tak jest 5 mln na plusie za sezon, a gdzie tam koszulki itp
0
A Ty naiwniaku wierzysz w doniesienia prasy :) Co za koleś :) Ronaldo gdyby to czytał to miałby ubaw z Ciebie :)
0
Widać, że mało znasz się na biznesie i piłce :) Zobaczysz co Ci zawodnicy Realu zrobią z obroną Barcelony :)
0
Prowadzisz jakiś program wróżbiarski ?
0
LOL, zamilcz chłopczyku bo to co piszesz nawet nie mieści się w kanonach dobrego smaku :) na farcie gra... heheheheheh
0
Isco rzeźnik.... przyszłość Realu i Hiszpanii
0
2-0, Bilbao nie wącha nawet bramki Lopeza i na farcie. No hipokryzja że hoho
0
A czemu nie ?
A poza tym jak nie ściągną to nie :) Kadrę mają pełną :)
0
Oczywiście. David domagał się czerwonej, strzelił bramkę, celebrował ją i już nikt go tutaj nie lubi. Większej głupoty i debilizmu chyba nie było na tej stronie. A co mia płakać może? On jest zawodnikiem Atletico. Rok temu nie stawiano na niego, a jak już to "mistrz" taktyki Vilanova wpuszczał go w 85 minucie. Totalna porażka. Niech się facet cieszy, bo na to zasługuje. To jest mecz, walka o trofeum dla jego NOWEGO KLUBU. Mieliśmy wspaniałego napadziora, który pokazał jak załadować bramkę z pierwszej piłki. No ale nie chciano go to nie :)
0
Nie wiem jak w ogóle można wymagać coś od Davida. Rasowy napastnik, który bardzo dużo nam dał. Chciał odejść ? A proszę bardzo. Kto by nie chciał, skoro na niego nigdy nie stawiano, a jak już to mistrz taktyki Vilanova wpuszczał go w 85 minucie -> klasyka.
Druga sprawa, to na meczu było więcej turystów, niż na plażach pod Barceloną.
0
Jest schemat taki jak rok temu. Z leszczami po 7-0, a z lepszymi mordęga, albo destrukcja.
0
http://www.weszlo.com/news/16206-Zycie_jak_w_Madrycie_Niech_zyje_Bale
Ciekawy artykuł :) Polecam.