0

Kapitan

Tak, tak..dojrzałość pokazałeś :))) Zerową :)

0

nienawiść :)? Przecież to Ty piszesz o rodzicach ( chłopakach ). No sorry, ale raczej rozchodzi się o Twój brak kultury :)

0

Daro777

Szkoda słów na chama :)

0

LOL. Brawo. Wymieniłeś nazwiska. Postaw teraz kasę na to, czy wejdą do pierwszego składu :) Ja stawiam, że nie :) Myślisz, że co 5 lat rodzi się drugi Xavi,Iniesta,Puyol? hehe, dobre naiwne myślenie :)

0

Np? Bo akurat nie widać, ani nie słychać ich :)

0

Na tej stronie panuje jawny kompleks :D Już pomijam Alvesa, Xaviego, Cruyffa, Sandro, Martino :D Ciągle temat Realu. No nie ma tygodnia aby któryś z Barcelony nic nie powiedział :D Real wydaje, bo go na to stać. Ma z roku na rok, coraz większy zysk i przychód. Poza tym pokolenie Barcelony się powoli kończy. Ile jeszcze pogra Puyol,Xavi,Iniesta? No ile ? Nawet sensownego obrońcy nie ma.

0

Nie mają nikogo na obronie, a pierdzielą głupoty co będzie jak Modric i Isco złapią kontuzje :D NO MISZCZE :D

0

Szkoda komentować :) Powinni banować takich jak Ty, bo żadnej dyskusji prowadzić się nie da :) Szkoda :)

0

LOL, Isco? Modric? Może na raz obaj złapią kontuzję. Raczej pomyśl, co będzie jak Pique lub ktoś inny ( wystarczy jeden ) złapie kontuzje. Mamy.... Barte...LLOLL

0

Wyluzuj chłopcze. Sezon się dopiero rozpoczął, i z tymi wnioskami poczekajmy do maja

0

Ja pitole..Ludzie...załóżcie sobie klub, wykładajcie kasę i ściągajcie kogo chcecie. Każdy ma INNY PLAN na drużynę. Perez ma taki i NA PEWNO z Carlem i Zidanem to obgadali. Tyle. Dodatkowo pewnie przejdzie za 50 baniek.

0

Stopera kupią, jak znów dostaną manto od kogoś mocnego pokroju Realu,Bayernu,Milanu jak w zeszłym sezonie.

0

Nie ośmieszaj się. Obaj mają po 50%.

0

Przecież Real ma 50% do wizerunku koleżko :)

0

Jełopem to jesteś Ty, bo nie uwzględniasz zarobku marketingowego :) No ale tak to jest, jak komuś pokaże się suche dane :) Mózg wyłącza automatyczni :)

0

Daro777

Oni po prostu za płyciutko myślą. Real rok w rok ma znacząco większy przychód/zysk, zostawia w tyle inne zespoły, ale i tak dla nich to oddanie za darmo Kaki. Facet zarabia z reklam 30 mln e. Real ma 50% z tej kasy, więc i tak jest na czysto 5 mln / rok. A gdzie tam koszulki i inne rzeczy związane z jego wizerunkiem.

0

Wyjazd z niedzielnego kółka różańcowego :) ?

0

Bo Ty kolego jesteś za mało ogarnięty aby pomyśleć ciut więcej na temat tego, ile Real marketingowo mógł na nim zarobić, lub zamortyzować koszty :)

0

Bardziej interesujące jest to ile za niego zarobił marketingowo skoro ma 50% praw do wizerunku, a Kaka rocznie z samych reklam dostaje 30mln e :), czyli i tak jest 5 mln na plusie za sezon, a gdzie tam koszulki itp

0

A Ty naiwniaku wierzysz w doniesienia prasy :) Co za koleś :) Ronaldo gdyby to czytał to miałby ubaw z Ciebie :)

0

Widać, że mało znasz się na biznesie i piłce :) Zobaczysz co Ci zawodnicy Realu zrobią z obroną Barcelony :)

0

Prowadzisz jakiś program wróżbiarski ?

0

LOL, zamilcz chłopczyku bo to co piszesz nawet nie mieści się w kanonach dobrego smaku :) na farcie gra... heheheheheh

0

Isco rzeźnik.... przyszłość Realu i Hiszpanii

0

2-0, Bilbao nie wącha nawet bramki Lopeza i na farcie. No hipokryzja że hoho

0

A czemu nie ?

A poza tym jak nie ściągną to nie :) Kadrę mają pełną :)

0

Oczywiście. David domagał się czerwonej, strzelił bramkę, celebrował ją i już nikt go tutaj nie lubi. Większej głupoty i debilizmu chyba nie było na tej stronie. A co mia płakać może? On jest zawodnikiem Atletico. Rok temu nie stawiano na niego, a jak już to "mistrz" taktyki Vilanova wpuszczał go w 85 minucie. Totalna porażka. Niech się facet cieszy, bo na to zasługuje. To jest mecz, walka o trofeum dla jego NOWEGO KLUBU. Mieliśmy wspaniałego napadziora, który pokazał jak załadować bramkę z pierwszej piłki. No ale nie chciano go to nie :)

0

Nie wiem jak w ogóle można wymagać coś od Davida. Rasowy napastnik, który bardzo dużo nam dał. Chciał odejść ? A proszę bardzo. Kto by nie chciał, skoro na niego nigdy nie stawiano, a jak już to mistrz taktyki Vilanova wpuszczał go w 85 minucie -> klasyka.

Druga sprawa, to na meczu było więcej turystów, niż na plażach pod Barceloną.

0

Jest schemat taki jak rok temu. Z leszczami po 7-0, a z lepszymi mordęga, albo destrukcja.

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?