Agunia91
Dołączył/a: wrzesień 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alba wieśniak przyszedł ale nie wpojono mu hasła WIĘCEJ NIŻ KLUB. Chłopaczyna nie dość że aktor to zwykły prostak :)
0
Ja nie wiem na co ten Vilanowa tam siedzi. Ja pierdziele..odszeł Pep to potrzebne są zmiany a nie ciągniecie projektu/schematu który JUZ NIE DZIAŁA!!!!!!!
0
hahah jak pisałam że Barca pokonuje leszczy to dostałam 40 minusów, a jak jest? Od Realu w dupe jak cholera, od Bayernu 3 bramki, od Milanu 2 bramki i nawet że była remontada to nic nie zmienia bo Milan to tak naprawdę średniak.
0
Gallaret
Ale co mnie to obchodzi? Chcę aby Barca doszła do Finału, a czy zagramy z Realem czy Borussia to mi to lata.
0
Pan Pol powiedział kilka dni temu że Barca się skończyła. I miał rację. No nic nie trwa wiecznie, a jak walną nam jeszcze jedną to już 0 szans.
0
messibarcatikitaka71017
Ja pitole...ile jeszcze walniesz tak idiotycznych błędów ortograficznych ?
0
LOL... kibice Barcy zostali potraktowani? Przecież już o tym było z pół roku temu ( płótna+belki )
0
Moje zdanie jest takie -> Neymar jest PRZEREKLAMOWANY. Nie grał w Europie, nie rywalizował na takim poziomie w Brazylii, a nie ukrywajmy...mijanie buszmenów to nie żadna filozofia. Wartość tamtej piłki mamy rok w rok w klubowych mistrzostwach świata. Z Barceloną jak grał to nie pokazał NIC. Pomijam fakt że cały zespół guzik zrobił, ale myślę że Neymar a w zasadzie jego umiejętności są naciągane. Lepiej by było gdyby sobie pograł 1-2 sezony w klubie na starym kontynencie, a potem byśmy go kupili bo teraz kupujemy kota w worku.
0
http://www.youtube.com/embed/sDTYUFn1RRY?feature=player_detailpage
Ciekawe czy tego zawodnika Ukrainy też ktoś będzie bronił :D Takie sytuacje są NIEDOPUSZCZALNE.
0
Jeżeli ktoś myśli że UEFA/FIFA i inne te cyrkowe organizacje są fair i takie serdeczne to chyba pomylił dyscypliny :) Piłka to nie sport, tylko wielka machina biznesowa tak jak kolarstwo, boks etc
0
No i podnietka widzę niektórym opadła :))
0
Z całym szacunkiem ale Admini powinni banować za każdy inny tekst ( tym bardziej dotyczący KOMENTOWANIA REalu i pisania po 10 razy " 1-2 !!!! " ) No wtf? co to czat onetu, czy temat o poważnych sprawach dotyczących kontuzji ? Dziecinada
0
PSK FANATYK
Widzisz...ILEŚ tam osób Ci pisze że gadasz pierdoły i też się pod tym podpisuje. Pierdoły i tyle. Brak Ci obiektywizmu. Po co używać jakiś słów " żeluś " " gnida ", po co ? Dodatkowo Barca przez 8 meczy z Realem zagrała słabiutko bo Real wie jak z nami grać. Najlepszy był moment w 2 meczu Copa. 77% posiadania piłki i 3 bramki w siatce -> tragedia. Albo strata bramki. Oleee, Oleee, Oleee 30 podań, piłkę złapał Lopez, wyciepał do Di Marii, ten wkręcił Carlesa w murawę, podał do Ronaldo i Gol.
0
I0Messini
Za to " Qurewscy" " Mierdy" mówią naprawdę dużo :))))
Wszystko opierasz o zasadę " GDYBY"
Gdyby strzelił Pedro, gdyby nie wybili z linii, gdyby nie skosili, gdyby Barca zagrała Pressingiem, gdyby Villa na szpicy. Gdyby babka miała wąsy, to by była dziadkiem.
Nie ma gdyby. Napastników mamy miernych. Pedro,"Sanchez", i rezerwowy ( niesłusznie ) Villa. GDYBY zagrali tak jak mówisz, to by Real przegrał 10-0, ale nie zagrali więc nie ma co gdybać.
0
I0Messini
LOL
"Pirewszy mecz w CDR: Zmarnowane setki Pedro, Fabsa, wybity z linii bramkowej strzał Xaviego - Wtedy też byli lepsi? Mieli 3x więcej strzałów?"
A co Ronaldo nie miał poprzeczki np ? Nie ośmieszaj się.
Uniknąć goli hehe..dobre sobie. Można by było, ale się nie uniknęło bo Varane okazał się LEPSZY w danej sytuacji, Pique SKOSIŁ Ronaldo, a Real wykonał imponującą kontrę.
"To że wspomniałem o niesłusznym czerwie dla Naniego tak Cię zabolało? "
eeeee? Co ma piernik do wiatraka? Gadamy o United, czy meczach z Realem ?
Ja Cię obraziłam ? hehe gdzie? :>
0
I0Messini
Kocham takich frustratów jak Ty. Naprawdę. I ch*j z tego że z karnego i na pustą? Szkoda że my nie mogliśmy tak ich rozklepać, aby strzelić na pustą. Zabieraliśmy się pod ich bramkę wymieniając 30 parę podań, a oni potrzebowali 3 podań do tego + zwód Di Mari który wkręcił Carlesa w murawę. Gol to gol, a kosa Gerarda była EWIDENTNA . Rożny? Ośmieszył nas 18, czy tam 19 latek skacząc 2x wyżej od naszych "rosłych" obrońców. Przestań puszczać wodzy fantazję, bo Real w meczach z nami był lepszy. Miał 3x więcej strzałów na bramkę w każdym ze spotkań. Barca biła łbem o mur, mając posiadanie piłki w pierwszym spotkaniu na poziomie 70 paru % i 3 ( TRZY!) gole w siatce. Trzeba umieć wygrywać, ale trzeba też umieć przegrywać przyznając klasę rywalowi za grę. Kto tego nie rozumie to jego problem.
0
Ludzie...błagam wyluzujcie. Jedna jaskółka wiosny nie czyni. To że ograliśmy słabiutki Milan ( bo ten klub jest słaby ) nie znaczy że zaraz rozjedziemy do zera Real, Bayern czy Juventus. Troszkę luzu, bo jak widzę pompowanie balonika o "historycznej remontadzie" to padam z braku sił. Barcelona potrzebuje zmian tak czy siak, a filozofii się nie zmieni w ciągu 2 spotkań. Real wie jak z nami grać, Ronaldo wie jak z nami grać, Jose wie jak z nami grać. Zresztą warto popatrzeć na spotkania w tym sezonie. 4 wygrane realu, 3 remisy i jedna ich wtopa. Grają z nami po 10 razy na sezon więc akurat ich to ja bym się obawiała najbardziej.
0
Widzę że niektórzy chcą dostać Real i "rozwalić" ich w dwu meczu. Dobre sobie. Mam nadzieje że nie trafimy na Bayern i właśnie Real. Real wie jak z nami grać, i ma z 10x lepszych piłkarzy niż dziadowaty Milan. Jedna jaskółka wiosny nie czyni moi drodzy. Radzę wstrzymać hurraoptymizm, bo Real w ciągu ost. 8 spotkań 4 razy wgrał z nami, 3 razy zremisował i tylko raz przegrał, a sam CR7 strzela nam kiedy chce i jak chce. Oni wiedzą jak z nami grać, a my nie zmienimy filozofii w ciągu kilku spotkań. Do tego apel do licznych cymbałów niżej. Weźcie słownik ortograficzny bo za takie błędy powinno się banować.
0
Generał ma 33, a niedługo 34 wiosny na karku. Teraz będzie niestety tylko coraz gorzej, a nie lepiej ( pod względem fizycznym / leczeniu urazów ).
Nie chce być pesymistką, ale jak zagramy "standardowym" ustawieniem to guzik zrobimy w meczu. Potrzeba nam zmiany taktyki. Cykle piłkarskie nie trwają po 25 lat, a przeciwnicy uczą się gry z nami. Skład trzeba odświeżyć, pozmieniać, a co najważniejsze niech już Tito wróci, bo Roura to przecież nieudacznik.
0
Legia1916
Fakty są takie, że Ronaldo ładuje nam bramki jak chce i kiedy chce i ciągnie gre Realu. Messi pokryty = zerowa Barcelona. Mnie nie imponuje ogrywanie ogórków w Lidze. Fakt jest taki że SuperPuchar przetopiliśmy, Copa z Realem też i jak na razie pierwszy mecz z Milanem też do zera. A wniosek taki, że z najlepszymi w tym sezonie dostajemy.
0
heh...Podniecają się tym Neymarem jak nie wiem kim. Chłopak może ma talent, ale ogrywanie buszmenów w Brazylii a rywalizowanie przeciwko Realowi,United,Milanowi i całej grupie bardzo dobrych drużyn to wróżenie z fusów. Wg. mnie Barca sporo ryzykuje jeżeli zdecyduje się na transfer ( a pewnie nie będzie on tani ). No ale zobaczymy. Może nie skończy się tak jak z Sanchezem :))
0
Powinniśmy szukać połączenia doświadczenia z młodością. Świetnie robi to Real ( przykład Varan'a -> super chłopak ). Prawda jest taka że Puyol już powoli nie daje rady, ale angażując jakiegoś młodego chłopaka miałby na pewno sporo do przekazania. Kupno Aggera to istna głupota. Po co nam on? Załatanie "dziury" na 2 lata ? Skład TRZEBA PRZEWIETRZYĆ. Cykle piłkarskie nie trwają po 20-30 lat. Barcelona wygrywała przez ostatnie 4-5 lat, ale dominacja się skończyła. Powinniśmy wprowadzać zmiany i składowe i TAKTYCZNE. Klepanie bezsensu piłki stało się nie dość że nudne to nieefektywne. W rewanżowym spotkaniu Copa była sytuacja że Barcelona miała 79% posiadania piłki i 3 bramki w plecy. Nie potrafimy w ogóle strzelać zza pola karnego. Leży nasza ławka trenerska. Sympatie, sympatiami, ale podczas nieobecności Tito zarząd powinien wymyślić coś lepszego, niż posadzenie dennego Roury i umożliwienie oglądania treningów Vilanowie przez Internet -> głupota. Spotkanie żyje swoim tokiem. Trzeba reagować, zmieniać, a nie wisieć na telefonie z Vilanovą i pytać kogo zmienić. Kolejna sprawa to nasi napastnicy. My ich w ogóle mamy? Przecież jak Messi zostanie przykryty, a Real już pokazał w ciągu ostatnich 8 spotkań jak to robić ( 4 wygrane, 3 remisy, i 1 wtopa Realu ) to zespół LEŻY. Badziewny Sanchez, badziewny Pedro i zagadkowy Villa. Zagadkowy? Tak. Facet siedzi na ławce mimo iż jego koledzy grają jak ostatnia banda nieudaczników.
0
Gallaret
Bo to jest prawda. Mam wrażenie że Roura trzęsie portkami przed Tito, który zza oceanu kieruję grą Barcy i jeżeli myśli że na moniitorkach widać zaangażowanie to guzik wie. Pedro i Sanchez są tak SŁABI że szkoda słów. Mamy znakomitego Ville, który grał xxx mniej, a strzelił xxx więcej od Sancheza i Pedro a siedzi na ławce. Jaja. Powinien grać od 1 minuty bo jestem pewna że jak by trochę pograł to walił by bramki na zawołanie.
0
Kosmo
Rusz głową człowieku. Ja nie jestem ślepa jak Ty. Popatrz na komentarze ( moje ) z 1 meczu Copa. I zobacz komu tam kibicowałam. Napisałam coś fałszywego? Nie. Barca słabo gra z drużynami pokorju REAL, teraz MILAN w tym sezonie. Badziewna taktyka, zero ataku, ciągła Titi Taka jak by nie umieli strzelać, i Villa nie gra od 1 min a w zamian jego mamy słabiaka Pedro.
0
I teraz widać jak Barca gra z NAJWIEKSZYMI. Z Realem remis (2x) i wtopa w SP, i baty od Milanu. Jechanie słabiaków z LaLiga stało się nudneee
0
PAmietam jak niektórzy z Was jechali Real i śmiali się jak przegrywał z United. A teraz co? Głupio wam?
0
0
buaahhaha zaraz wam żyłka pęknie :)))
0
I tak by pewnie nie grał więc o co halo :)
0
Za dużo Bonda Panie Laporta 007 :)