0

MaciejLevy

"Avada Kedavra,
jak masz nauke za sobą to już wystawiać dupe na A1 bo na nic innego Cie nie stać misiek :*"

Ot cały poziom tej strony :)

0

Szkoda że tylko spekulacje.

0

Każdy może mieć swoje zdanie w tym temacie. Uważam że Valdes jest przeciętniakiem i gra w tym klubie bo jest wychowankiem. Gdyby była możliwość to wolałbym kogoś innego na to "stanowisko" :)

0

A dlaczego dziwnie byłoby zobaczyć podających sobie i "wpadających" sobie w ramiona po strzelonym golu Messiego i Ronaldo? To są profesjonaliści którzy POTRAFIĄ się zachować. Bokserzy dają sobie w mordę jak David i Chisora, a po walce sztama i życie toczy się dalej. Oczywiście niektórym w sporcie brakuje klasy jak np Arturowi Szpilce po ostatnim wybryku i "kurwach" przy kamerach, czy słynnemu " mordercy z Madrytu ", ale nie oceniajmy świata tak krytycznie:)

0

Ronaldo powinien własnie strzelić 3 bramkę. Tzn strzelił ale spalonego nie było :))

0

Adan strzelił drugą dla Realu

0

N20

Pamiętam że pisałeś to samo we wrześniu przed rewanżem na SB ^^

0

Garnitur moi drodzy pochodzi od DG. Messi tam "pracuje" jako twarz więc chodzi w ich ciuchach :)

No ale każdy ma swoje gusta. Dla mnie jest ten garnitur obrzydliwy :))

0

KacperFCB

LOL człowieku...jakie kompleksy?! Poczytaj niżej komentarze komu ja kibicuję :) Po prostu z wyśmiewaniem i ogłaszaniem -16C mrozu czeka się do końca spotkania.

0

Barcelona_fanatic2809

piepSZeni ? hahahah

0

Już ? :) Skończyliście się podniecać :)? Poczekajcie do 90minuty :)

0

kaamil1910

LOL, jakiego zamieszania człowieku?! Jeszcze się okaże że Tito będzie lepszym trenerem od Pepa :)

0

Prezes największego rywala wyraża szacunek i wspiera Tito( jestem pewna że szczery bo jest to człowiek z klasą, który również stracił żonę całkiem niedawno ) a poniżej znów jakaś kłótnia użytkowników na czele ze Scorpionem, który sam chyba nie wierzy w to co pisze. Po co w ogóle mieszać w to Jose? Ja rozumiem że ma się kompleksy ale do .... PO CO?!

0

tejken10

Co się dziwisz? Pokazałeś jakim jesteś imbecylem :)

0

coalition16

To wyjątkowo dobrze im życzysz :)

0

No i co? Trzeba było się śmiać z Realu? Jeszcze wrypiemy to i wyjdziecie na idiotów:P

0

N20

No żenujące posty piszesz to masz minusy :)

0

Normalna wypowiedź. Real ma inną politykę a Barcelona inną. Czy to takie dziwne? Co z tego że wydali 100 mln na Ronaldo skoro ten transfer zwrócił się bardzo szybko? Real to marka ekonomiczna to wydają i tyle. Barcelona też nie wydaje mało. Wystarczy spojrzeć na transfery z ostatnich lat. Doliczył się ktoś wydanych pieniędzy? ( nie mówię teraz o biznesie kupno/sprzedaż ) ale o czystych wydatkach.

0

LiThRyn

Ale to nie o to chodzi czy były próby, czy było szczęście czy nie było. Real jest zarąbiście silny i basta. Widać że mają jakąś blokadę od początku, ale to wciąż super zespół z klasowymi graczami. Mogą w momencie się obudzić i pozamiatane. Jak wyglądały ostatnie starcia z nimi? Bardzo wyrównane spotkania to były. Oni wygrali SP, zremisowali, w maju również nas pokonali...Nie ma co się podniecać bo nawet nie ma połowy sezonu. Wystarczy że nam się dwa razy noga podwinie i będzie już nerwówka. Spokojnie, grajmy swoje a sukcesy przyjdą. Natomiast jak patrzę jak niektórzy tutaj się spuszczają że Real przegrał z Celtą w 1 meczu to wiem że ludziom mało brakuje do szczęścia..

0

N20

Ale z kim "my" do cholery tak naprawdę graliśmy ?

0

LithRyn

Rok temu żenująca słaba Chelsea nas pokonała grając więcej jak piach.

0

Buahah wy myślicie że Real odpadnie z Celtą :D? Chyba sami nie wiecie co piszecie :D

0

LithrYn

"Co z tego że strzelił, cieszcie sie, że tak grają, trafią na nas to dostaną baty jak w 2010, a w LM wystarczy taki Bayern, Juve, Szachtar i ich nie ma :D"

Puknij się w dekiel facet :)

0

Pewnie że byłaby katastrofa. Kto by bramki w końcu strzelał :D? Pedro?David?Sanchez? ....

0


tezertMC

Wejdź że chłopie na Livescores.com

0

konrado6

Od kiedy liczy się liczba meczów? Czy złotego buta przyznają za bramki czy za spotkania? Czy Pichichi przyznają za bramki czy za mecze?

0

konrado6

Tyle że Zico grał w reprezentacji przez 12 lat, a Messi na razie przez 7. Porównaj ich jak Messi będzie miał 12 lat gry na koncie:)

0

No padłam....Pele...grajek który kiwał BUSZMENÓW w amazońskiej lidze brązowego kokosa strzelając tam setki bramek, ma być lepszy od chłopaka, który pewnie wygra kolejną ZP, od tego samego chłopaka który ładuje bramki NAJLEPSZYM zespołom europy i świata ? No ale zapomniałam że Brazylijczycy nienawidzą Argentyńczyków więc norma :)

0

Mówcie co chcecie, ale pójdzie gładziutko :)

0

Rany ...ludzie,,,wake up! To co? Kontuzji teraz złapać już nie można? Przeżywacie jakby wam rodzinę mordowali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?