Agunia91
Dołączył/a: wrzesień 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O LOL. Sędziowanie w Hiszpanii jest ŻENUJĄCE
0
"W La Liga ma jedynie 6 bramek na koncie, co nie przystoi piłkarzowi z numerem 9 na koszulce"
heh fajnie by było aby nasza 9 miała :) Czysta hipokryzja, nie ma co :)
A artykuł tyle wart co całe MD ehhhh
0
Co to w ogóle za argumenty ?
"Szybki i agresywny, jednak zbyt młody."
Popatrzcie na Francuza w Realu.
0
Xavi6:)
Jak zespół który prowadzi grę przez 90min, ma 2,5x więcej sytuacji i 4x więcej strzałów ma fartem wygrać ?
0
No i największy gwałciciel kóz i cieląt Pepe na boisku... kto stawia czerwień w ciągu 10min ?:)
0
Farta ludzie to ma United. Popatrzcie na strzały i statystyki.
0
39 :)
0
Macie wrażenie że to mecz pokroju Real vs Barca? :) Fartowny remis Realu ( UTD ) i prowadzenie gry przez Barcę ( Real )
0
DeaGea ma coś formę :) W Atletico to miał już na karku 3-4 bramki :))
0
Buahah Ale United ma farta :)) No i co Panowie...61 min i Real cisnie.
0
I znów to samo. 10min po przerwie i United nic :)
0
Panowie...to czy Real spuchnie to zobaczymy po 90min. Osobiście uważam że nie spuchną jak to ma miejsce w innych meczach. W ostatniej kolejce wielu odpoczywało- o tym warto pamiętać też.
0
Eric_Abidal_22
haha przełącz kanały bo mecze Ci się pomyliły :)
0
Ale o co tyle krzyku? Przecież Ronaldo to kozak tak samo jak Messi. Gra FANTASTYCZNIE. Real jest o niebo lepszy od United. Cisną ich i powiem wam że jestem trochę zaskoczona że mają tyle siły na 45 minutowe ataki i wysoki pressing. Zobaczymy jak to będzie po przerwie, ale United to na razie się praktycznie broni. Środek i atak ? Popatrzcie na Rooneya i Persiego i sobie sami odpowiedzcie
0
Rooney i van Persie to chyba statystami są w tym meczu
0
Przecież United nie istnieje w ogóle... Raz mieli szansę na 2-1 i milimetry..
0
daniellooo
Nic się nie dzieje. Cały atak jak i środek United leży i kwiczy. Przecież wdiać to jak na tacy.
0
Jak na razie jest 30 min gry a United NIC NIE GRA. Jeden rożny i gol. Totalne dno poza tym.
0
Gallaret \
i CO?! i CO ?Czyni ta jaskółka wiosnę ;]
0
Gallaret
ke pas ?
0
lechu55
Przecież liga jest dla nich przegrana. I tak będą się oszczędzać.
0
Zobaczycie. Real zdemoluje jeszcze United. Jedna jaskółka wiosny nie czyni.
0
Coś czuję że jak Real się rozkręci to United guzik zrobią. Cholernie wysoko ustawiony jest Real.
0
Pauli
Większości ? Na jakiej podstawie to stwierdzasz? Wypowiedzi na tym forum ? Gwarantuje Ci że w skali światowej pewnie będzie oglądalność kilku % wyższa, niż jakby mecz był o 22.
0
Constantine16,
Znów popieram :))
0
Pauli,
No ale przecież co tak naprawdę ich to obchodzi? Jedni pracują, drudzy nie pracują i tyle. Każdemu się nie dogodzi. Dla mnie np lepiej że mecz jest o 16.00 akurat. Liga też by się nie zgodziła na to gdyby oglądalność miała by być sporo niższa ( a będzie wyższa z racji lepszej godziny dla krajów z Azji ). To czysty biznes. Barcelona też nie musiała się na to zgadzać. Jeden wniosek że nie akceptują tego i po sprawie by było. Najwyraźniej nie ma to dla klubu żadnego znaczenia.
0
Pauli,
W skali światowej ( bo wybacz ale włodarzy guzik obchodzi czy ktoś z PL może to obejrzeć ) to frekwencja będzie za pewne wyższa :). Można sobie zresztą przeanalizować oglądalność w danym rejonie świata o konkretnej porze.
0
Alicja
Jak by nie dały to by tego nie robili prawda :) ? W sporcie zawodowym każda godzina się liczy. Nie pamiętasz jak to było rok temu ? Starcia z Realem + LM ? I nam, ani im na dobre to nie wyszło.
0
No ja jakoś mam wątpliwości co do tego czy narzuci taki styl jaki ma Barcelona. Warto pamiętać że Pep nie zbudował niczego od zera, a jedynie znacząco rozwinął coś co było zlepkiem za czasów Franka i wcześniej.
0
constantine16
Dokładam. Zgadzam się z tym co napisałeś. Niestety 3/4 cymbałów z tej strony nie rozumie co to znaczy duch fair play. Jedynie to potrafią to pisać bluzgi na temat Jose, Realu. Wystarczy przewinąć na sam początek komentarzy. Policzcie sobie :)