0

The Special Five.

Nie nie było by więcej ludzi przed odbiornikami. Nie zapominaj że transmisja leci na cały świat, a nie tylko do Europy. Warto poczytać jak kształtuje się poziom liczebności widzów w korelacji do czasu.

0

Geble

Ahhaaaa to rozumiem że mam zwyzywać jak cała reszta tych hipokrytów na dole Jose, Real aby być prawdziwym kibicem tego klubu i oczywiście mieć same plusy co nie ? Mnie nie przeszkadza fakt że mecz będzie o 16 i myślę że jakbyś zapytał o to Puyola,Tito to powiedzieliby Ci to samo. Dlaczego? Bo Ci ludzie mają klasę.

0

Geble

Poczytaj inteligencie czy kiedyś BARCELONA przekładała jakieś spotkanie :) W swojej historii. Taka hipokryzja przelatuje że ....

0

O LOL, z całym szacunkiem BBVA guzik obchodzi czy akurat ktoś z malutkiej Polski może obejrzeć mecz o 16, czy też nie. Bardzo dobrze że włodarze ligi dali te kilka h wolnego po meczu dla ZESPOŁU HISZPAŃSKIEGO ( odsuńmy wszelkie złośliwości na bok ). A jak za rok taka sytuacja spotka nas, to rozumiem że uniesiecie się honorem i będziecie mówić że termin jest dla każdego taki sam? Czy jedynym argumentem będzie to że Real grał rok temu to i my możemy. Taka nienawiść typowego małego polaczka przez was przepływa że głowa mała. Real złożył prośbę BO MA TAKIE PRAWO, TAK JAK MY MIELIBYŚMY. Liga w cale nie musiała się zgodzić na to.

0

BLASK007

hahah no i co z tego że 4:1 ? :D?

0

O ludzie... Boże...Ronaldo gra naprawdę super. Jest to prawdziwy lider Realui i super piłkarz. Tak trudno to przyznać?

0

Powstał już film na temat Barcelony - też o hienach :)

0

PawloVEB

I co z tego Twojego cieszenia :)?

0

Bartek953

A skąd Ty k....wiesz czy Real by się podniósł czy nie? PRzestań wreszcie siać panikę.

Ludzie...to był ZAJEBISTY MECZ! Nie umiecie się z tego cieszyć?

0

LOL na kija ten Sanchez jeszcze tu gra?! Davida dawać w II meczu.

0

Ale sracie ludzie..okazje? Ronaldo na pustą też nie trafił. Opanujcie się. Też mamy farta.

0

Ja pitole!!!! TEn chłopak jest zarąbisty!!!

0

piachu FCB

LOL Fabregas też :)

0

ale fart..

0

Bądźmy szczerzy. 1 połowa dla Realu. Więcej pressingu

0

Jak pisałam abyście sobie zobczyli ile bramek puszcza zestaw PEPE+RAMOS a VARANE+CARVALHO to mnie wyśmialiście. To teraz zobaczcie jak gra Varane.

0

To zwykłe przepychanki. Nie róbcie z nich panienek.

0

Barca za bardzo statycznie niestety....Real ma rytm i presje

0

Haha Wy mówiliście o Manicie :D

0

T3qi

Świecili laserem :) Na CN też świecą :)

0

Przepraszam jakie braki? Iker? No może...przeanalizujcie sobie jak gra obrona Carvalho,Albiol,Varane w stosunku do np Pepe+Ramos. Ostatnie 10 spotkań np. To nie będzie spacerek bo Real jest mocny i już pokazywał w zeszłym roku jak z nami grać i ....jak nas ograć.

0

Czerwień zasłużona, ale do cholery..co się stało z tą piłką?! Same kobiety tam grają czy co? Hołowczyc w Dakarze po wypadku jechał w 40C upale ze złamanymi żebrami, a w piłce to padają jak rażeni piorunem..

0

Znów nas skopią jak jesienią :)

0

0

0

Hahaha no padłam. A co ma piernik do wiatraka? To jest gra DRUŻYNOWA a nie INDYWIDUALNA. Ronaldo może nawet Adan asystować. Facet strzela, czyli robi to co musi robić.

0

Boże ale HIPOKRYZJA na tej stronie panuje. Real gra piach? Zobaczcie na tą kontre która była na 2-0 i jak rozklepali obronę na 3-0.

0

rademenes

Wiesz jak Oier broni w niższych ligach? Pooglądaj go a potem prponuj..

0

"Zarząd zdaje sobie sprawę, że ten, który przyszedłby w miejsce jednego z najlepszych bramkarzy świata, prawdopodobnie nie dorównałby mu poziomem, zwłaszcza w tak specyficznym klubie jak Barça."


buahahahah ale jaja :D Po co do cholery obchodzić się z nim jak z dzieckiem? Sprzedać teraz, zabrać kasę i dołożyć do młodego i dobrego bramkarza. Stegen? Może być.

0

karol_ziemba

Nie wiem kto będzie bronił i mało mnie to obchodzi. Natomiast piłka to nie jest jakaś gra pipeczek. Jesteś słaby to wypadasz. Adan jest słaby to sprowadzili drugiego. Ale nie można też zapominać że sytuacja wygląda następująco. Gdyby Adan doznał kontuzji, albo dostał czerwoną kartkę to kto by bronił? Przecież warto sobie wyobrazić taką sytuacje u nas. Valdes kontuzja i wchodzi Pinto, który lapie czerwień. Kto broni? Oier z Barcy B? Sorry ale ten leszczu jest jednym ze słabszych bramkarzy w drugim zespole i całej Segunda B.....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?