Agunia91
Dołączył/a: wrzesień 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
V e B 96
Przecież napisał że jest szczęśliwy. Założę się że gdyby chciał być na gwałt najlepszy to by dawno przeszedł.
0
Hahah dobre sobie. Ja niczego nie ujmuję Neymarowi ale jak nie przyjdzie do Europy to może pomarzyć aby być lepszym od Iniesty. Zobaczymy co by zrobił grając przeciwko Barcelonie, czy Realowi...o wybaczcie...nic nie zrobił podczas finału KMŚ...Taka sama padaka jak o Pele..mijał buszmenów całe życie w Brazylii i wielka mi gwiazda...
0
hahaha ale Atletico ma fartaaa
0
Ronaldo wolne wychodzą bo facet wreszcie używa łba do ich strzelania :) Nie na pałę i z całej siły, tylko umiarkowana siła i precyzja :)
0
huhuhhu Cr:D
0
Dalej uważacie że Falcao>Ronaldo :D:D ?
0
Przecież Costa nawet nie dotknął Ramosa :))
0
Idealny strzał.
0
kubafcb102
Dla Ciebie i np dla mnie jest to zwykłe " popieprzenie ". Natomiast np dla mojego chłopaka religia jest ważna ( w całej jego rodzinie ). Dla niego ślub to ważna część życia ( dla mnie też, ale odbieram to bardziej na luzie ). N
0
Stig
Zapomniałeś, że tutaj obiektywizm nie przechodzi :D?
0
Bartas10LM
A nie? Ronaldo nie dość że zdobył LaLige to pobił z drużyną rekord pkt i bramek. Do tego z Portugalią wywalczył 3 miejsce.
0
Tools
Własnie..BYŁ :)
0
Tools
Nie porównuj Davida do Messiego, bo obrażasz tego drugiego :))
0
barcatititaka
No jakiego? Majów oczywiście :)
0
dv_7
To po jakiego grzyba w ogóle piszesz co zdobył, skoro 3 puchary się nie liczą?
0
dc_7
Wiesz co to znaczy rok kalendarzowy?
0
A Guardiola to przepraszam za co? Odpowiedzcie mi proszę :)
0
Cius
"Real 500 mln, Atletico 50 mln (??)."
A co to ma za znaczenie? Aby się opłacało to najpierw trzeba włożyć. Real może i włożył 500, ale i tak ma największe przychody. Ronaldo obecnie gra słabiej a i tak ma więcej goli od Falcao.
Druga sprawa..nie porównuj dwóch różnych lig.
0
MeSsialdo
Twoja interpunkcja woła o pomstę do nieba :).
0
To że Messi jest ponad wszystkimi to nie podlega żadnej wątpliwości. Natomiast to, że ostatnimi czasy Ronaldo nie idzie ( tak jak całemu Realowi ) nie znaczy że Falcao jest ponad nim. Jeszcze trochę mu brakuje do Cristiano.
"Złota Piłka? Głosowałbym na Falcao, bo jest moim kolegą z drużyny"
I tyle w temacie. Kolega na kolegę i już. Bo z prawdą, czy zasługami to Falcao nie zasługuje na ZP. Jeszcze nie.
0
hazo428
Co? A wytłumaczysz nam wszystkim, co jest takiego fenomenalnego w stadionie Barcelony? Ja miałam możliwość oglądania meczu Barcelony w sierpniu tego roku, i muszę powiedzieć że strasznie się zawiodłam. Bądźmy szczerzy...Stadion to delikatnie mówiąc MOLOCH. Stare zniszczone siedzenia, brak dachu, zero nagłośnienia ( bardzo słabe parametry akustyczne ). Otoczenie CN też należało by zrobić od początku ( czyt. zieleń która otacza stadion )
0
Na stronie Realu po meczu swojej drużyny 200 komentarzy, a na stronie Barcy po spotkaniu Realu ponad 800. LOL. Masówka pełną ...
0
karol159
No ma właśnie dużo do tego. Chyba w szkole nie robią dyktand dla jaj.
0
karol159
A Ty kim jesteś skoro słowo drużyna piszesz przez Ó ? Debilem ? :)
0
Profil SeBaS PrO FCB
" Jest 85% szans że Atletico urwie pkt Realowi " " Barca wygra z Bilbao"
buahaha...stary...wróżbita z Ciebie jak nie wiem...I te 85% szans to na jakiej podstawie wyliczyłeś? Boże widzisz i nie grzmisz..
0
piachuFCB
Na tej stronie też są debile i chamy :) Nie ma co porównywać witryn www :)
0
N20
Pamiętaj, że jutro dopiero gra Barcelona :)
0
Ischabol
Nie no wolno :D Ale widać jak mało człowiekowi brakuje do szczęścia :D
0
Niektórzy to niedługo popuszczą z tego napięcia :) Tyle rzeczy dzieje się w ich życiu haha
0
Radek Barcelona
No cóż...granice chamstwa zostały dawno przekroczone :) Niestety nie potrafisz prowadzić rozmowy na poziomie, więc mam nadzieje że moderatorzy odpowiednio zareagują :) Zostaje mi tylko życzyć Ci aby mam kupiła Ci pod choinkę książkę dobrych manier :)
PS. Nick to nick mój drogi :) Równie dobrze mogę być facetem :)