Agunia91
Dołączył/a: wrzesień 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trzeba być niezłym tumanem i cymbałem, aby cieszyć się z czyjegoś nie szczęścia. Kibice Realu guzik mają z tym wspólnego. Ci co piszą sami że się cieszą że ktoś tam ma kontuzję są zwykłymi zerami :)
0
Mjonsz
" Niech poczują to samo "
hahah zabawny jesteś :D Cierpisz z tego powodu :D? Siedząc przed PC ;> ?
0
RightToPlayTMPL
Tak, ale kolega napisał: " Sami jestescie sobie winni, ze nie potraficie stworzyc zespolu."
Więc nie za bardzo rozumiem o co mu chodzi :)
0
Santana10
Jacy my?
0
Naugrim
Tak jak Ty robisz w Starej kuźni ?
0
Jose to wielki trener i nie ulega to wątpliwości. Facet może i jest oszołomem na ławce trenerskiej, ale to nie zmienia faktu że jest znakomitym trenerem/taktykiem. Przybył do Realu 2 lata temu i widać już tego efekty. Superpuchar, Copa, LaLiga, 2x pół finał LM. Warto to podkreślić..osiągnął to w jedynie 2 LATA. A jak każdy zorientowany w temacie kibic wie, Real przeszedł ogromne zmiany. Wymieniony został praktycznie cały skład, struktury w zarządzie ( brak Valdano np ) również nastąpiły. Osobiście uważam że Real dopiero osiągnie swoje największe sukcesy. Pakę mają bardzo młodą i ciągle się rozwijają. To co osiągnął Real Mourinho w ciągu tych 2 lat to naprawdę zasługuje na wielkie brawa ( początki były złe-> agresja, ale widać że atmosfera ulega " wyluzowaniu " ) A Xavi? Lubię faceta, ale za dużo już gada.
0
Alicj3500
A kto im niby każe odpowiadać :D?
0
Xavi jak zawsze najwięcej ma do powiedzenia :)
0
mateusmazur
Oj dziecko, dziecko...masz 17 lat i jesteś cwany zza monitorka :) Ja jestem dziwką? Człowieku..to tylko nick. Równie dobrze mogę być facetem :)
0
juliancarax
Rozumiesz że popierasz słownictwo, poglądy tego dzieciaka ? Pamiętasz co kiedyś pisałeś? O szacunku i wyniosłości kibiców tego klubu? A teraz sam piszesz coś o narobieniu gdzieś.
0
mateusmazur
Naprawdę...odpuść sobie kolego. My naprawdę nie potrzebujemy takich ignorantów, buców, agresorów. To strona kibiców Barcelony, ale z miłą chęciom zapraszamy tutaj PRAWDZIWYCH kibiców Realu. Takich z którymi można pogadać, wymienić informacje itp. Naprawdę...oszczędź wać Pan wstydu temu klubowi :)
0
mateusmazur
Po 1 Ty nie jesteś żadnym Katalończykiem. Po 2 jesteś zwykłym małym polaczkiem przed monitorem komputera Po 3 Lepiej Ty wyjdź z tej strony bo prawdziwy kibic Barcelony nie używa tak rynsztokowego języka jak Ty. No ale warchlaki muszą być gdzieś hodowane..
0
DinaczClue
A skąd do cholery możesz to wiedzieć że przesadził?
0
Absolutnie mnie to nie dziwi :) A Pan Kim Kallstrom pokazał właśnie swoje IQ :)
0
Najbardziej to mnie bawią tacy ludzie którzy piszą... " zabrano nam wolność " " walczmy o niepodległość " " nienawidzę Realu " i inne bzdety pisane zza monitorka w Polsce :)
0
NaaN
Jesteś kolejną naiwną osobą, która wierzy w gierki Jose :) A tym bardziej wnioskujesz pewne rzeczy po doniesieniach z prasy :D
0
Wujek_Albert
Ale ja nie mówię że nie. W końcu się tam "wychował", grał, zna każdego bardzo dobrze. Natomiast tak jak pisałam. Każdy ma jakieś cele życiowe. Widziałeś sam że Pep stracił motywację...Może ją odzyska, a może i nie. Trochę nawiążę do wypowiedzi CHINKA23. Mnie PEP niczego nie musi udowadniać. Natomiast może będzie chciał coś udowodnić sobie.
0
Wujek_Albert
Tak mi się wydaje. A dlaczego miałby wrócić? Każdy ma swoje marzenia, cele, nowe wyzwania. Z Barceloną wygrał wszystko i jasno dał do zrozumienia że się wypalił i go praca trenerska nie cieszy ( chce zamieszkać w NY na rok czasu itp ). Może źle się wyraziłam. Wrócić KIEDYŚ, może i wróci, ale myślę że w między czasie będzie chciał posmakować pracy w innych zespołach ( np w Milanie )
0
Pep nie wróci nigdy do Barcelony ( na stanowisko trenera ). Trzeba się z tym pogodzić i zamknąć pewien piękny rozdział w klubowej historii. Chciałabym aby poprowadził Milan, albo jakiś klub z ligi angielskiej.
Powodzenia PEP! Gracias!
0
kreus
A jaka tu prowokacja człowieku :D Przecież Messi pudłował wiele razy :D Co za hipokryta :D
0
kreus
Chciałeś być fajny? Średnio Ci to wyszło :) Jakaś tania riposta na poziomie imbecyla...co za życie :)
0
leo097
Może i taka klasyfikacja by się nadała, ale warto by było wspomnąć o pudłach z karnych. Messi by prowadził w tym zestawieniu. Wiecie ile nie trafił w ost .sezonie?
0
Hahahaa za co niby te minusy? Od 2-3 lat mamy plagę kontuzji w trakcie sezonu. Nie daje wam to hipokryci do myślenia? Amatorszczyzna tam pracuje i tyle
0
Zatrudnia się amatorów w sztabie medycznym to tak się ma :)
0
maciek1992
hhahaha Twojej narodowości? Chłopie nie rozwalaj nas :D
0
Szkoda że ludzie z otoczenia Barcelony nie maja szacunku do innych. Np taki Pan Godall..
0
blaugrana7
Cesc w meczu z Sevilla ostatnio padł lepiej jak Masche :D
0
blaugrana7
No pewnie...nigdy nie ma symulacji :D :D :D :D
0
Zgrywus
A chcesz się założyć? Ile razy byłeś na meczu Barcy? Chcesz dostać skana biletów? Bo ja byłam w sumie 15 razy. Wiem więcej niż CI się wydaje kolego.
0
hahhaha z Tito taktyk? :D