0

Kosmo

Tak samo mało pewnie innych interesuje co Ty masz do powiedzenia, i z kim oni mają pisać, a z kim nie :) Apelować to wiesz gdzie możesz :)

0

Kosmo

Facet napisał do mnie : " Do garów " Więc mu odpisałam :) Coś nie pasi?

0

barcatikitaka

Może Ty masz takie procedury w domu :) Więc do spania bo o 5.00 do fabryki :)

0

Kosmo

No to teraz wytłumacz mi sens pisania komentarzy pod tym newsem odnośnie meczu Realu :

" Kaaaaaarny"
" Jeeesss GOLLLLL"
"VAMOS CITY"-- >padłam :D

0

BVB *

0

Ej ej ej ale wy jesteście płytcy :D Podnosicie swoje ego komentując mecz Realu na tej stronie zamiast oglądać BCB? O głupim cieszeniu się z karnego nie wspomnę :D oj polaczki, polaczki :D

0

Piosek

A przeciętny Hiszpan/Włoch/Portugalczyk/Grek dorobi ? :)

0

Audi....auta wspaniałe ( szczególnie A7 robi wrażenie ), ale z drugiej strony nigdy nie widziałam bardziej naciąganego serwisu motoryzacyjnego. Przegląd co 20k km średnio pochłania ~6k zł. I to nie ważne co się robi. Za zmianę oleju po pierwszych przejechanych kilometrach ( 1000km ) zażyczyli sobie 2900zł. PARANOJA :)

0

*nie zauważy :)

0

ronnie5000

Facet wygrał z Chelsea LM i pojechał po bandzie? Bądźmy szczerzy. Po Bandzie to pojechał z Guardiolą. Jest to tytuł za trenera roku 2012, a nie całokształt trenerski. Głos czysto sympatyczny- nic więcej. Pep pracował nie dość, że pół roku to wygrał tylko CDR. Tylko hipokryta zauważy że w ROKU 2012 lepszym trenerem od Pepa był właśnie Jose. Wygrał z Barcą bezpośrednio, rekord 100 pkt i bramek + mistrzostwo.

0

RasWhiteNigga

Nie doczekamy się bo stadion jest za mały :)

0

Arthix

Szkoda tylko że mentalnie stoimy na poziomie rynsztoku z warchlakami. Szczególnie widać to po artykułami w trakcie spotkania Barcy. Same słowa na K,CH,P. I jest tego 5x więcej niż na stronie niebieskich ( wystarczy zerknąć na ilość komentarzy )

0

MessiBois

Nie widzisz że się ośmieszasz? " Ronaldo wciąż bez gola :D " i?

0

"Ramos i gol. Wszystkim się udaje tylko nie Cristiano, a to on miał dzisiaj najwięcej okazji"

30 min meczu i miał najwięcej okazji...padłam -_-

0

Boże..ta strona to burdel. Pełno śmieci, zero komentowania.

0

Uprzejmie proszę moderatorów aby natychmiast blokowali użytkowników którzy siedząc sobie przed LCD i pisząc pierdząc w stołek teksty typu :

"Morata to szmata" " idiota " " skur....n "

Ludzie...nie macie nawet kszty szacunku i kultury aby reprezentować barwy tego klubu jako kibice.

0

Morata :D

0

Przeżywacie tak jak by co najmniej wasza żona rodziła.

0

Levante to ma mega farta w tym meczu :D

0

Ajjjj Ronaldo znokautowany :) Mam nadzieje że szybko wróci do gry

0

Poziom językowy na tej stronie jest zatrważający. Tyle wulgaryzmów ile w tym wątku to w życiu nie widziałam. Czy niektórzy nie znają innych słów poza " Kurwa " " Ja pierdole " ? Wieś tańczy i śpiewa.

0

Barcelonistka13


Buahhahaah autobusy?! Weź się puknij w czoło kobieto :) Barcelona w tym meczu ma jedynie posiadanie na poziomie 80% i NIC Z TEGO NIE WYNIKA.

0

Valdes niech nauczy się bronić wreszcie jak porządny bramkarz :) mam nadzieje że oglądał mecz Realu :)

0

DyzeQ

Neta nie masz aby sprawdzić?

0

2-2
!!!!

0

Valdes niech się uczy bronić tak jak bramkarz Borussi :)

0

Już kiedyś to pisałam. Nasz sztab medyczny to grupa amatorów a nie profesjonalistów. Mamy kontuzje od blisko 2 jak nie więcej lat. To nie jest przypadek. Ludzie odpowiedzialni za kondycję/przygotowanie fizyczne robią najwyraźniej coś nie tak.

0

Szympek111

Lepiej aby żyły w erze dostatku i pokoju a nie tam Messiego :)

Pozdr

0

Tito wygląda jak Allll Bundy :D

0

niwrad

" wątpię żeby udawał bo po co...."

Mascherano i Sergio za twarz się łapali kiedyś, a dalej nie wiem po co :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?