Agunia91
Dołączył/a: wrzesień 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kosmo
Tak samo mało pewnie innych interesuje co Ty masz do powiedzenia, i z kim oni mają pisać, a z kim nie :) Apelować to wiesz gdzie możesz :)
0
Kosmo
Facet napisał do mnie : " Do garów " Więc mu odpisałam :) Coś nie pasi?
0
barcatikitaka
Może Ty masz takie procedury w domu :) Więc do spania bo o 5.00 do fabryki :)
0
Kosmo
No to teraz wytłumacz mi sens pisania komentarzy pod tym newsem odnośnie meczu Realu :
" Kaaaaaarny"
" Jeeesss GOLLLLL"
"VAMOS CITY"-- >padłam :D
0
BVB *
0
Ej ej ej ale wy jesteście płytcy :D Podnosicie swoje ego komentując mecz Realu na tej stronie zamiast oglądać BCB? O głupim cieszeniu się z karnego nie wspomnę :D oj polaczki, polaczki :D
0
Piosek
A przeciętny Hiszpan/Włoch/Portugalczyk/Grek dorobi ? :)
0
Audi....auta wspaniałe ( szczególnie A7 robi wrażenie ), ale z drugiej strony nigdy nie widziałam bardziej naciąganego serwisu motoryzacyjnego. Przegląd co 20k km średnio pochłania ~6k zł. I to nie ważne co się robi. Za zmianę oleju po pierwszych przejechanych kilometrach ( 1000km ) zażyczyli sobie 2900zł. PARANOJA :)
0
*nie zauważy :)
0
ronnie5000
Facet wygrał z Chelsea LM i pojechał po bandzie? Bądźmy szczerzy. Po Bandzie to pojechał z Guardiolą. Jest to tytuł za trenera roku 2012, a nie całokształt trenerski. Głos czysto sympatyczny- nic więcej. Pep pracował nie dość, że pół roku to wygrał tylko CDR. Tylko hipokryta zauważy że w ROKU 2012 lepszym trenerem od Pepa był właśnie Jose. Wygrał z Barcą bezpośrednio, rekord 100 pkt i bramek + mistrzostwo.
0
RasWhiteNigga
Nie doczekamy się bo stadion jest za mały :)
0
Arthix
Szkoda tylko że mentalnie stoimy na poziomie rynsztoku z warchlakami. Szczególnie widać to po artykułami w trakcie spotkania Barcy. Same słowa na K,CH,P. I jest tego 5x więcej niż na stronie niebieskich ( wystarczy zerknąć na ilość komentarzy )
0
MessiBois
Nie widzisz że się ośmieszasz? " Ronaldo wciąż bez gola :D " i?
0
"Ramos i gol. Wszystkim się udaje tylko nie Cristiano, a to on miał dzisiaj najwięcej okazji"
30 min meczu i miał najwięcej okazji...padłam -_-
0
Boże..ta strona to burdel. Pełno śmieci, zero komentowania.
0
Uprzejmie proszę moderatorów aby natychmiast blokowali użytkowników którzy siedząc sobie przed LCD i pisząc pierdząc w stołek teksty typu :
"Morata to szmata" " idiota " " skur....n "
Ludzie...nie macie nawet kszty szacunku i kultury aby reprezentować barwy tego klubu jako kibice.
0
Morata :D
0
Przeżywacie tak jak by co najmniej wasza żona rodziła.
0
Levante to ma mega farta w tym meczu :D
0
Ajjjj Ronaldo znokautowany :) Mam nadzieje że szybko wróci do gry
0
Poziom językowy na tej stronie jest zatrważający. Tyle wulgaryzmów ile w tym wątku to w życiu nie widziałam. Czy niektórzy nie znają innych słów poza " Kurwa " " Ja pierdole " ? Wieś tańczy i śpiewa.
0
Barcelonistka13
Buahhahaah autobusy?! Weź się puknij w czoło kobieto :) Barcelona w tym meczu ma jedynie posiadanie na poziomie 80% i NIC Z TEGO NIE WYNIKA.
0
Valdes niech nauczy się bronić wreszcie jak porządny bramkarz :) mam nadzieje że oglądał mecz Realu :)
0
DyzeQ
Neta nie masz aby sprawdzić?
0
2-2
!!!!
0
Valdes niech się uczy bronić tak jak bramkarz Borussi :)
0
Już kiedyś to pisałam. Nasz sztab medyczny to grupa amatorów a nie profesjonalistów. Mamy kontuzje od blisko 2 jak nie więcej lat. To nie jest przypadek. Ludzie odpowiedzialni za kondycję/przygotowanie fizyczne robią najwyraźniej coś nie tak.
0
Szympek111
Lepiej aby żyły w erze dostatku i pokoju a nie tam Messiego :)
Pozdr
0
Tito wygląda jak Allll Bundy :D
0
niwrad
" wątpię żeby udawał bo po co...."
Mascherano i Sergio za twarz się łapali kiedyś, a dalej nie wiem po co :D