Agunia91
Dołączył/a: wrzesień 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Facet był wierny klubowi. Robił wszystko aby wrócić i dać z siebie wszystko. Został potraktowany jak zwykły papierek po batoniku, który wywala się do śmieci. Przepraszam za porównanie, ale taka prawda. Chyba stwierdzenie "więcej nić klub" zaczyna powoli odchodzić do lamusa. Przykre. Naprawdę przykre.
0
Patleo
Przecież wywiad na RM.pl był najpierw. Puknij się w głowę -_-
0
No i Real B przegonił Barcę B.
0
MrKartofel26
Dokładnie. Twoje zdanie też jest durne :)
0
Ja pier...takiego hipokryty to Barcelona chyba nie miała. Przecież on gada jak Mourinho!!!!!! Zawsze filozofuje..nie może przyznać że po prostu dostaliśmy wpie.....od Bayernu, Realu, i innych?
Ciągle tylko " prawie wygraliśmy " " w dziesiątkę " " ZDOMINOWALIŚMY?! " No przecież to parodiaaa
0
Pewnie że tak. Wszystko da się obejść. To nie jest żaden problem. Najlepszym rozwiązaniem byłoby rozważenie wyłączenia rejestracji i włączania jej co jakiś czas. Ja kiedyś byłam moderatorką w serwisie ITI i takie rozwiązanie się sprawdziło.Oczywiście byli nadgorliwcy, którzy porobili sobie 10 kont, ale bardzo szybko ich się pozbywano. Trzeba by było po prostu spróbować.
0
Chcecie mieć optymalne rozwiązanie na spamerów i osób z zerową kulturą? Wyłączcie po prostu rejestracje, albo rozważcie okres 2-3 tyg załączenia się konta po rejestracji :) Raz dwa wykosi się osoby wulgarne itp
0
Wyobrażacie sobie ten czat? Podczas ważnego meczu kilkaset ludzi. Nie będzie warto zaczynać nawet rozmowy.
0
MENU GŁÓWNE? Raczej STRONA GŁÓWNA :)
0
Sorrrrrry, ale Neymar w porównaniu do Iniesty na razie jest ZEREM :] Na papierze to on i może być wart 100mln. Niech pobiega 1 sezon i to udowodni. Gorzej będzie jak po tym czasie będzie zaliczał się do średniaków. Barca lubi czasem wyciepać kasę na zawodników bezsensownych. Lepiej by obronę by wzmocnili.
0
Jak komuś się podobała wczorajsza gra Neymara przeciwko Anglii, to niech zakłada okulary i obejrzy jeszcze raz mecz. Cała Brazylia jest cieniem zespołu z przełomu nowego tysiąclecia. A Neymar? A co tu oceniać....poczekajmy na koniec następnego sezonu. Osobiście uważam że będzie MOCNO w cieniu Messiego. Tak mocno, że teraz pompowany jest balonik i zobaczymy kiedy pęknie.
0
Szkoda. Bramkarza i tak sprowadzić musimy za rok, a tak byśmy jeszcze trochę kasy za Victora ugrali.
0
No super...jak ten Pan zostanie na następny sezon to będzie taka sama padaka jak w obecnym. Dostawaliśmy takie baty z najlepszymi że woła to o pomstę do nieba. Vilanova to marna podróbka Pepa. Po odejściu Guardioli mieliśmy sezon jaki mieliśmy. LaLiga niczego nie rekompensuje przy takich batach w europie. Z Realem też bilans marny od zeszłorocznego Pucharu Hiszpanii.
0
Bhahaha ktoś myślał że transfer Neymara to coś koło 25 mln E?
0
lew23
'morze' ? Idź się człowieku ogarnij.
0
Błagam..poprawcie te babole w artykule!!!
"osjągnął ?!?!?!
Druga sprawa...co tu badać? Pep chciał spróbować swoich sił w innym klubie i tyle. Nie każdy chce reprezentować barwy jednego klubu. Chce się sprawdzać, mieć inne wymagania, rywalizować z innymi itp
0
I myślisz że kibice Barcy nie brali udziału w tej ankiecie :)?
0
Aby się nie okazało że Real za rok będzie łoił każdego jak będzie chciał. Przed przyjściem Pepa też guzik mieliśmy. Był szpaler i upokorzenie. Wówczas te wszystkie komentarze o 1/8 i łojeniu Realu przez Barcę, będą takim pośmiewiskiem że szok. Lepiej wstrzymać się jakiś czas z osądem.
0
Ludzie...piszecie tak jakby sytuacja Barcy z trenerem była idealna. Podpowiem wam...my też nie mamy PRAWDZIWEGO TRENERA. No chyba że niektórzy nie pamiętają takich smaczków jak zmiany na ostatnie 3 min meczu.
0
Ile razy jeszcze to napiszecie co? 40 takich samych postów.
0
Druga sprawa to licytowanie się na puchary. No jak dzieci w piaskownicy. Ja mam dwa lizaki, a Ty jeden i jesteś biedakiem. Trochę powagi ludzie, bo na tej stronie robi się już taki chlew że szkoda słów. Gdzie się nie wejdzie, do jakiego tematu to zamiast dyskutowania o temacie z artykułu, są komentarze na temat meczu Realu i Barcy. Pal licho gdyby to miało jakiś poziom, ale go nie ma. Przekleństwa, wulgaryzmy i zero szacunku. Jak można obrażać drugiego człowieka? Taka jest idea piłki? No chyba nie..
0
"Wczoraj widzielismy upadek wielkiego Mourinhio :D najlwpszy moment w meczu to wtedy kiedy sędzia stulił mu ryj i wywalił jak psa za boisku do Budy :) ten moment najpiękniejszy :) widok wściekłego skaczącego to była juz całkowita frustracja i pokaz jego bezradności i to jakim jest beznadziejnym trenerem :) "
Nie wiem jakim trzeba być ignorantem aby napisać takie debilizmy. Beznadziejny trener? Zerknij w jego "CV" i potem coś pisz. Druga sprawa to styl pisania. Ryj?pies?buda? Jeżeli dla Ciebie to był najlepszy moment meczu to znaczy że jesteś zwykłym mentalnym zerem.
0
Kosmo
Ale jak chcemy być kibcami Barcelony, czyli czegoś więcej jak klubu warto coś sobą reprezentować. Ja wiem że poziom wiekowy pewnie na tej stronie nie przekracza 15, ale no az oczy bolą jak czyta się takie wypociny. Jak ja jadę na wakacje to chcę aby mnie jako obywatelki Polski zapamiętano godnie, a nie z powszechnego pijaństwa czy wulgaryzmów. Tak samo z Barceloną jest. Reprezentujemy siebie, ale też swoje ideały.
0
0
N20
LOL, a po meczu z Bayernem tu co było? Vilanove "kibice" wieszali za jaja..
0
Kapitan hawk
Zabije to się moderator jak będzie musiał te wulgaryzmy kasować :)
0
Ischabol
Żegnam :)
0
0
Kosmo
Real wygrał SP jak coś w sezonie 2013.
0